359 wyników w czasie 228 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Salon24- A.T.Kijowski -TV TRWAM - Przyszło wielu

TV TRWAM - Przyszło wielu i pokazać trzeba wielu. Andrzej Tadeusz Kijowski Onet podał, że było 20 tysięcy. Kłamią jak dwa razy dwa jest cztery. Manifestowało trzy, cztery razy tyle osób. Mam twarde dowody. Z wideoteki ATeKi. I zbudowali ten dom - gdzie kolumny charaktery A każdy sam

Re: "Hyde Park" na Trakcie Królewskim w Warszawie

. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Jaka jest szansa, że ACTA nie wejdzie w życie

durniuf produkują tony śmieci w stylu 0=0 a Mickiewicz wielkim poetą był i ochoczo cytują się nawzajem... w którym to syfie Newton miałby kłopoty z profesurą. I w którym tłumy ludzi liczących cytowania zarabiają na życie tworząc encyklopedie cytowanych cytowań... Do tego jeszcze się standaryzujemy

Re: To ja się teraz spytam - jak na WSIowego gupk

a protestować chcesz przeciw czemu? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Znacie sie na tym/tej?/ ACTA?

Jestem całym sercem za wolnym obiegiem kultury, bo uważam, że kultura ubogaca odbiorcę, (a większość twórców naprawdę nie cierpi biedy). Cała ta ACTA nie na moją starą głowę i już się pogubiłam, ale jedno porównanie mnie przekonało i tego się trzymam: dziennikarz Rzezcpospolite , Andrzej Talaga

Zdjęcia:

Re: Czy projekt PO "0,3%" jest sprzeczny z art. 5

. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Życzenia dla Damy

A co ma być grane? :) -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: Życzenia dla Damy

Skoro ogólnie wiadomo, że masz dziś Damo urodziny (a skąd to wiadomo, damy przecież nie latają z metryką po forach?), to ja Ci Damo życzę: żeby dzień dzisiejszy był wyjątkowo i nadzwyczajnie miły i co ważniejsze, tak żeby trzymało do za rok! A wtedy się życzenia odnowi, jak w abonamencie z

Re: Wspomnieniowo

A co się dzieje z p.a.d.a.l.c.o.w.ą? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Naruszają prawo własności

Ciekawa myśl. A za co? -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Pomocy! Jaka to książka?

A wiesz też, co było dalej? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: Kto na FzD czuje się niezrozumiany?

A co grozi za szczerą odpowiedź? -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Kto na FzD czuje się niezrozumiany?

To ja ma się wypowiadać w takiej atmosferze niejasności? A moje nerwy, to pies? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle

Re: Z okrucieństwa nie żartuje się

A co byś powiedział na równolegle ? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: Ubój rytualny niezgodny z prawem!

, nie spodziewam się, żebyś nie wiedział na czym polega ubój rytualny. Raczej myślę, że wrodzona przekora kazała Ci napisać ten tekst. Ale szkoda Twojego dobrego pióra na obronę tak podłej sprawy. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To