195 wyników w czasie 227 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: No a co gdyby tak

A ja myślę, że jak może być kulebiak z farszem mięsnym i moze być z kapustą i z grzybami, to nikt jemu nie zabroni być z bigosem. Śmiało Czeci możesz robić. Sama bym zrobiła, ale mi się już nic robić nie chce. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Re: Stasiuk w Trójce

Kiedyś ja sobie Stasiuka poczytam do syta. Póki co wreszcie posiadłam Bieńczyki. "Miasto ryb" Natalki Babinej mi bardzo podeszło - brawurowa powieść białoruska. Miejscem stawał mi w oczach fragmencik "Całego zdania nieboszczyka" z fściekłą kobitką goniącą auta bandytuf ze tłuczkiem do mięsa, a

Re: tolerancja pijaństwa

czasy, kiedy przy spowodowaniu wypadku drogowego fakt, że sprawca był pijany był okolicznością łagodzącą. A co do red. Wróbla, to jego przemożna potrzeba bycia zabawnym spowodowała, że przestałam słuchać. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Zdjęcia:

Re: Tusek sobie przegrabił.

ave.duce napisała: >magdolot napisała: > Sorko, doktryna powstrzymywania PiS już na mnie nie działa. Na mię jusz tysz nie Ave, Magdolocie i wszyscy, na których też już nie działa - moje pytanie brzmi tak: czy uważacie, że PiS to jest to najlepsze, co może nas spotkać? Innymi

Re: Damo,

A co to ja, ksiundz? Ewuniu, nieba bym Ci przychyliła, ale koty tylko jedzom i śpiom... -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) http://wwwtrembil.blox.pl/html Wrona i inne zwierzaki

Re: takie dni

We Fszystkich kierunkach! A co?! -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) http://wwwtrembil.blox.pl/html Wrona i inne zwierzaki

Re: Po policzeniu:. Na przykład masz 20 letnią

Kiedyś tak było, że wyższa półka to było psucia mniej. Ale tacy padają, bo to i wyższa cena, a klient nie lubi dramatycznie opróżniać portfela i lubi iść z postępem, więc prędzej kupi badziewie obliczone na 5 lat działania za to dwukrotnie tańsze, niż maszynę obliczoną na 20 lat. Badziewie do tego

Re: Na przykład przenica

czy 10, tak jest teraz. TO jest dla mnie prawdziwy problem. :) A czy byli pracownicy zbrojeniówki znajda sobie zajęcie, czy jednak kazać im dalej tę bron produkowac - to nie jest mój problem :) To problem tych, co to rozkręcili. -- Theory is when you know something, but it doesn't work

Re: Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kap

Ja i Wronka z całego serca i z wielką mocą wnioskujemy o przyznanie Boharterskiemu i Mocarnemu Gatu Najzłotszego Medala, który mieć będzie wszelkie możliwe, jakie tylko Kapituła zdoła wymyślić, symbole wielkiego poświęcenia się, miłości, hartu ducha, odwagi, siły i sama już nie wiem, czego jeszcze

Re: Wnioskuję też

Dziękuję Ci, Ewo, za troskę, ale najwyraźniej nie doceniasz bujności biustu mego. Dużo on jeszcze medali przyjąć może i się nie ugnie. A jakby co, zawsze Pan Nietoperek jest w odwodzie. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) http

Re: Komunikat trzydziesty szósty

No, już mnie odetkło. Dziękuję bardzo! Medal zachwycający - na mym dostojnym biuście prezentuje się nader. A co z moim wnioskiem, Szanowna K.? Re: Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kap damakier1 08.12.13, 11:03 Odpowiedz ŁOMATKOBOSKA!!!! Natentychmiast wnoszę o przyznanie

Lepszy kawał

Się dziś obracałam. Gadałam z Gruzinem o Sakaszwilim, co zdefraudował państwowe kase na botoks. Go pocieszyłam, że my go pamiętamy dobrze z powodu pogrzebowego rajdu dżigita, a do dżigitów mamy słabość z powodu własnych ułanów i Grigoriją z Pacernych, no. Gruzin się zrewanżował kawałem o dżigicie

1 2 3 4 5 6