125 wyników w czasie 252 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Życzę na Sylwestra i zraz potem:)

Tarty póki co nima, bo po kuchni się roją fizycy nad cukiniami, maluch goni po domu orzechy a wujo Forrest uczy gówniarza, że orzecha się nie turla pod szafy i nie ściga jak ciećwierz ino roz-gry-za na dywanie, no. A na spacerze było jeszcze śmieszniej. Pan sąsiad ma fart do Forresta. Poprzednim

Re: Znany problem - człowiek, dokonania/działania

filozofowaniem załamał mnie całkowicie. Coś się mi takiego ostatnio porobiło, że co się zetknę z czymś pozytywnym, to zaraz w tym wielką łychę dziegciu znajduję... -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) http://wwwtrembil.blox.pl/html Wrona i inne

Re: Komunikat sześćdziesiąty: Odrodzeniowy

, bo w realu, inaczej niż we Dworze, Kapituła jest od wnioskowania, a od przyznawania prezydent. Nawiasem mówiąc, gdy prezydenta Komorowskiego wymieniono nam na Dudę, sporo członków Kapituły ustąpiło i te medale, które dość licznie porozdawał już Duda ponoć nie całkiem lege artis. Co do kciuków

Zdjęcia:

Rąbli mi medala! (początek wątku)

orderów i odznaczeń - pod tymże nagłówkiem napisane było, że na podstawie (tu stosowne paragrafy) za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce odznaczeni zostają: tu niewielka lista imion i nazwisk, a wśród nich moje własne! Podpisał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B

Dobra wiadomość: zmiana konstytucji możliwa! (początek wątku)

najbliższe posiedzenie Sejmu, o której się zacznie (choć wiadomo, że nie wcześniej, niż o godzinie 10.30, bo prezes musi się wyspać), a o której skończy (choć wiadomo, że jakoś w nocy). Nie wiadomo też, co będzie w porządku obrad, bo jest on udostępniany na ostatnią chwilę. Z zaskoczenia Przykład? W

Re: 13 grudnia, Warszawa, Mickiewicza 53 -

Wszyscy tu wiedzą, co pisałam w wątku Olgi o manifestowaniu pod domem prywatnym. Ale po zobaczeniu tego liska, a również po przeczytaniu powyższego tekstu, bardzo żałuję, że ze Szczecina jest tak daleko i nie mogłam się stawić osobiście z torbą pączków. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie

Re: 12. grudnia w samo południe

domyślać, a teraz mam już pewność, że za "komuny" części z nas wcale nie chodziło o walkę z obecną sytuacją, tylko i wyłącznie o zmianę miejsc. Obecna sytuacja bardzo im odpowiadała, co widać dobitnie po tym, z jakim zapałem Pis stara się przywrócić nam dobrze znaną obecną sytuację sprzed ćwierć wieku, a

Re: Forum to tak samo z siebie

kotów. Instynkt zatracili, a myślenie nie przyszło.,, by Horpyna Sprawdziłam i rzeczywiście! -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) http://wwwtrembil.blox.pl/html Wrona i inne zwierzaki

Re: O grzechach głównych

Jeżeli na początku wątku napisałaś: To co się stało to nie jest przypadek. Na ten efekt złożyły się niestety liczne grzechy. - to nie może dotyczyć wszystkich, a tylko tych, którzy przegrali. Przegrali, bo spotkała ich kara za grzechy. Wygranych spotkała nagroda, a przecież nie dostaje się nagród

Re: Cenzura widowisk teatralnych...

A co z Jezusem golusieńkim? Już wprawdzie przebiegle golusieńkiego na malusieńkiego podmieniono, ale przecież jak mu matula sukienki nie dała to wiadomo, że ubrany to on nie był... Jezus malusieńki leży wśród stajenki Płacze z zimna nie dała mu matula sukienki. Płacze z zimna nie dała mu

1 2 3 4 5 6