125 wyników w czasie 475 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Życzę na Sylwestra i zraz potem:)

Tarty póki co nima, bo po kuchni się roją fizycy nad cukiniami, maluch goni po domu orzechy a wujo Forrest uczy gówniarza, że orzecha się nie turla pod szafy i nie ściga jak ciećwierz ino roz-gry-za na dywanie, no. A na spacerze było jeszcze śmieszniej. Pan sąsiad ma fart do Forresta. Poprzednim

Re: Mańka, ty cholero!

Asiu, a w życiu! Nigdy bym nie pozwoliła, żeby mój order choć na chwilę na cudzej piersi zawisł, prędzej bym sobie w klinice dr Lubicza biusta powiększyła. Na szczęście mój biust nader jest pojemny i póki co się Kapituła nie musi ograniczać Fcale. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może

Re: Dama blogująca - sprawozdawczość. Cz. 12.

Takich ludzi, jak my to jest bardzo dużo. Dla naprzykładu wszyscy Ci, którzy ten blog czytają i go polubili. Co do nazw, to cały słownik naszej rodziny można by ułożyć, a największym wymyślaczem jest mój mąż. Bardzo mnie ucieszyło, że zmogłaś całość, a zwłaszcza, że do książki porównałaś. Jak

Re: O grzechach głównych

Jeżeli na początku wątku napisałaś: To co się stało to nie jest przypadek. Na ten efekt złożyły się niestety liczne grzechy. - to nie może dotyczyć wszystkich, a tylko tych, którzy przegrali. Przegrali, bo spotkała ich kara za grzechy. Wygranych spotkała nagroda, a przecież nie dostaje się nagród

Zdjęcia:

Re: Trzy lata stuknęły...

Co to będzie, myśleć strach! 5. lipca to tuż, tuż koło mnie. Ogłoszenia kotom pod nos podtykam, proszę, błagam - siedźcie na dupach, nigdzie nie nie łaźcie! A one tylko łapami po łbach się pukają, prychają ironicznie i mówią, żebym nie panikowała. Przecież one żadnych fruwających myszy łapać nie

Re: Trzy lata stuknęły...

Nie zaszczepione i nie będą, bo ryzyko, że kot zachoruje na wściekliznę jest niewielkie, a że ciężko zachoruje po szczepieniu, jest niemal pewne. U kotów po podaniu szczepionki przeciwko wściekliźnie istnieje ryzyko wytworzenia się mięsaka poszczepiennego. Dlatego zaleca się szczepienie kota

Re: Cenzura widowisk teatralnych...

A co z Jezusem golusieńkim? Już wprawdzie przebiegle golusieńkiego na malusieńkiego podmieniono, ale przecież jak mu matula sukienki nie dała to wiadomo, że ubrany to on nie był... Jezus malusieńki leży wśród stajenki Płacze z zimna nie dała mu matula sukienki. Płacze z zimna nie dała mu

Re: Wkurza mnie to

A mnie wkurza przepotwornie, że jak z wyrozumiałością wielką wytłumaczyłam urbi et orbi, że te wpadka z "Vivą" to w końcu drobiazg i nie ma o co się małostkowo pani premier czepiać, to zaraz mnie ona do tłumaczenia górników podrzuciła, co już dużo trudniejsze było, ale co tam, na plecy wzięłam

Re: Przykro mi, mimo najszczerszych chęci -

No to podyskutujmy. Co takiego w ciągu tych pięciu lat uczynił prezydent Komorowski, co przekreślałoby jego prezydenturę i nie pozwalało nazwać jej dobrą? Zauważ: piszę dobrą, a nie idealną. Ja również mam sporo zastrzeżeń, zwłaszcza do "końcówki" kadencji. Ale w świetle tego hejtu, który zalewa

Re: Forum to tak samo z siebie

kotów. Instynkt zatracili, a myślenie nie przyszło.,, by Horpyna Sprawdziłam i rzeczywiście! -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) http://wwwtrembil.blox.pl/html Wrona i inne zwierzaki

Re: Pomożecie?

w kocią kobietę. Sterylizacja gwałtownie ten proces przerywa, a wiadomo, że co nagle, to po diable. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) http://wwwtrembil.blox.pl/html Wrona i inne zwierzaki

Re: Pomożecie?

„zwyczajowa” łatwość miłości. (O Heglu – niechętnie ale Schopenhauer – bardzo proszę – jeden z ważniejszych i może... ale... ale to miało być - że my tu dyrdymały opowiadamy a kocica gore?) Co do reszty - można by długo historyjki opowiadać – bo jak mówiłem mam niejakie

Re: Mersi balszoje

Mam nadzieję, że będziecie spożywać ten kapuśniak z http://www.codogara.pl/4923/tradycyjne-prazuchy/ prażuchami. Tylko do bigosu, to już bym tej gałki muszkatołowej nie kładła. A u mnie, jak co roku o tej porze: w Wielkim Garze do Gotowania Bigosu (WGdGB) uwarzyłam lecza i tak, jak Ty z panią