5 wyników w czasie 215 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Może masz rację, ale pierwszy dźwięk, który

wydał mój syn, a który zrozumiałem, było "bi bi", czyli auto. Jak wiozłem go w wózku, to mało co sobie głowy nie ukręcił oglądając się za samochodami. Na każdy reagował właśnie "bi bi". Słowo mama przyszło nieco później. To też jest przyczynek do teorii gender. M.

Nie można nikogo zmuszać

lat musiałoby się odbić negatywnie na naszej populacji> Ktoś powie, a co mia tam tysiące lat. Ale bez tego nie było by nas. M.

Na przykład przenica

. Jakby truły te auta budowane w/g technologii sprzed np 20 lat? A samochód podobno jest największym wynalazkiem ludzkości obok seksu. Wszystko wygląda pięknie w teorii ale diabeł tkwi w szczegółach. M.

Zdjęcia:

Cieszę się :-)

Zwiedzałem HMS "Victory" Oczywiście patrzyłem na ten okręt oczami zawodowca. Zbudowano go z 4200 wiekowych dębów. Mierzy 85 m długości i wypiera ok 4000 ton. W/g obecnych kryteriów jest okrętem niewielkim. Ale miał 1000 członków załogi, więc było to ludzkie mrowisko. Jak ja miałem na statku z 25

Barcel cd

się nie bronił. Dietę miał wyszukaną. Był że tak powiem kulinarnie rozbestwiony. Byle czego nie brał do pyska. Ubóstwiał landrynki, żółty ser, polędwicę i ryby. W porcie krajowym ( w obcych tego nie robił) łaził po porcie o odwiedzał różne statki. Czasem spał tam ale zawsze wracał. Co to jest