7 wyników w czasie 207 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Co zrobić Pałacem Kultury i Nauki?

następnym krokiem, w Warszawie może być MDM, itd. w linku do - Krótki przewodnik po architekturze socrealistycznej w Polsce dr Maria Strelbicka. Pozdrawiam. Witek "Attyka pas muru w postaci balustrady, ścianki czy rzędu sterczyn, zbudowany ponad gzymsem budowli. Attyka wieńczy budynek, zasłania dach

Salon24- A.T.Kijowski -TV TRWAM - Przyszło wielu

TV TRWAM - Przyszło wielu i pokazać trzeba wielu. Andrzej Tadeusz Kijowski Onet podał, że było 20 tysięcy. Kłamią jak dwa razy dwa jest cztery. Manifestowało trzy, cztery razy tyle osób. Mam twarde dowody. Z wideoteki ATeKi. I zbudowali ten dom - gdzie kolumny charaktery A każdy sam

Re: "Hyde Park" na Trakcie Królewskim w Warszawie

Komunistycznej Partii Polski, która odrzucała cały porządek prawny II RP – więc jest analogia. Newsweek: Kto powinien przejąć inicjatywę? Zdzisław Najder: Sprawa jest jednoznaczna. Władze wykonują swoje obowiązki. A co miałby zrobić prezydent, któremu mówi się, że nie jest prezydentem, tylko uzurpatorem

Re: Kościół w Polsce

Południowej. Kościół w Europie Zachodniej liczył na zmiany, które miały zajść po Soborze Watykańskim II. Kościół miał się otworzyć na świat. Ideą Jana XXIII, który zwoływał Sobór, było, żeby nie patrzeć na cały świat z podejrzliwością. Nie patrzeć z oskarżeniem. Nie patrzeć na wszystko, co się dzieje, z

Re: Rewolucja moralna - come back...

się jakieś głosy sprzeciwu, traktowane według wygodnych standardów, które niegdyś wprowadzili komuniści. Krytyka partyjnego to atak na partię, a atak na partię to godzenie w Polskę. Krytyka księdza to atak na cały Kościół, a więc na Polskę i na wszystko, co polskie, na polskiego Boga. A kto może

Zdjęcia:

Re: Piśmiennictwo do tematu

Nie zgadzam się z Gat. Chamstwo istniało zawsze, to nie to samo co grubiaństwo, to nie tylko słowa, to postawy pewnych osób, bywają mniej lub bardziej "finezyjne". Jest przerażające występowanie go, w sytuacjach i ze strony ludzi, których nigdy o ty nie podejrzewaliśmy. Jesteśmy wówczas

Re: Moja Szuflandia- zapachy

pamięta każdy, zapach świeżego chleba, skoszonej trawy, truskawek ze śmi > etaną. Moje zapachy inne czasem dramatyczne a czasem śmieszne. > Ten dramatyczny to zapach maści. Nie wiem jak się nazywała ale to dzięki niej u > ratowano mi dłonie po ciężkim poparzeniu. Miałam wtedy 4 lata. W