359 wyników w czasie 286 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A co???!!! :)

Jak nie Karolek, to może ten? http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/va/ph/itjd/lZ3y5z65emMPbAbpBA.jpg -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Re: A co???!!! :)

NO wiem, wiem... wygłupiam sie trochę;) -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: Dobre wieści (mogą być dziwnej treści, a co!)

O, a ja myślałam, że tylko Księżyc ukradli. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: O czym wy jesteście łaskawi gaworzyć ?

A co to za konkretna sprawa? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Zdjęcia:

Re: Damo! Znalazłem co być może rzuci

Łee... a ja, naiwna, wzięłam już tE światło, jak swoje i nawet Ci podziękowałam ślicznie.... ;( -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: Póki co - jest tak... (4)

ZaiZde, przygód ma dziadek co niemiara! Wciungło mnie i czytałam z dechem zapartym, ale jak doszłam do tego fragmentu o uszach: Pędząc zauważył po niewczasie, że grunt się skończył, a on przebiera trampeczkami w powietrzu bez żadnego podparcia. Ale miał przecież solidne uszy którymi zatrzepotał

Re: Dlaczego polskie kury zdrowo karmione, a k

Bo kaczki nie wiedzą, co jedzą. Taka kaczka zjadając tasiemkę starą i tak powie, że to makaron. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: Wolno Ci, a poza tym los bobrzycy jest ważnie

Na litość boską, Marinerze, co mają bobrzyca i żaba soli? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: Juz wysłaliście?

Ja nie wysłałam i wysyłać nie zamierzam. Oczywiście uważam, że w każdym produkcie, a szczególnie spożywczym, powinno znajdować sie dokładnie i wyłącznie to, co jest zadeklarowane w oficjalnym dokumencie i uwidocznione na stosownej etykiecie. Dlatego sprawa z podmienianiem soli powinna byz

A naiwnie myślałam, że taka jestem oczytana i

w "kursie dzieła"... Czytam regularnie Politykę, czasem Newsweeka i Wprosta. GW ostatnio nie codziennie, ale często. Słucham PR3, PR1 i TOK FM. Oglądam TV no i łażę po internecie. A z Twojego postu, tylko uwaga o infantylności synalka była dla mnie zrozumiała i wiedziałam, do czego sie odnosi

Re: A co to się dzieje, że się nic nie dzieje?

Się przechorowało, się remontuje i jeszcze kwiatki sadzi, to się już sił na więcej nie ma. Ale bardzo mi miło, że publika czeka i na dodatek daje wyraz :) -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Re: dama blogująca - sprawozdawczość

> ciekawe czy bez boldowania byłyby też niczego sobie. A to Ty myslisz, że ja bolduję? Nie mam pojęcia, czemu tak wychodzi. Poszukam, jak zrobić żeby boldowanie znikło. Ale co? Niedobre boldowanie to? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

No co się dzieje - (początek wątku)

a właściwie, czemu się nic nie dzieje? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: No co się dzieje -

Pani Kiciuś, jak widzę, ma los taki, jak ja - mój mąż też spacerowanie za dopust boży uważa. A ja dziś nosa poza ogród nie wyściubiłam, ale zwierzyny żem się nakarmiła od cholery i trochę. Procesja żadna do mnie nie dotarła. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest

1 2 3 4 5 6