29 405 wyników w czasie 3 002 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A co zbudowały ścierwoliberały?

byly zamierzone), a mianowicie zmusic cie do innego sposobu dyskusji, to nie musi byc wyszukana elokwencja, prostymi slowami tez mozna dyskutowac, teraz po osiagnieciu normalnego poziomu, jest mi glupio i nie wstydze sie powiedziec ci: PRZEPRASZAM. Przeczytaj jeszcze raz powyzszy post i ten

Re: A co zbudowały ścierwoliberały?

torunskie"i i niech ci smakuja jak pierniki, tylko dam ci jedna rade, a mianowicie kup sobie blotniki, bo od plucia na forum w butach ci chlupocze -- > -- do Kaczynszczyzny: Najgorsze w kompleksie wyzszosci jest to, że cierpią nań przeważnie niewłaściwi ludzie.

Re: Z czego jest zbudowana psychika?

No a na otwarte pogrozki cenzor nie reaguje. Jest to grozba karalna i podpada pod kodeks karny. A moze policja odszygrowala by kolegie etyka , zeby troche otrzezwial w pierdlu ?

Re: Z czego jest zbudowana psychika? badzo ciekaw

Gość portalu: wicher2007 napisał(a): > bardzo ciekawi mnie ,wiecie z czego ? Psychika jest zbudowana ze zjawisk zachodzących w sieciach neuronów naszego układu nerwowego. Poszczególne aspekty psychiki zlokalizowane w różnych obszarach mózgu, i wykorzystują różne neuroprzekaźniki, a

Re: A co zbudowała postkomuna

artsg napisał: > Odpowiedz na pytanie: Co zbudowała postkomuna przez kilkanaście lat? Odpowiedz na pytanie: jaki związek logiczny jest pomiedzy tym co zbudowała postkomuna a tym ze pisdactwo wykazuje się kompletnym nieudacznictwem przy przygotowaniach do Euro 2012? :) -- Nick

Re: EURO 2012: przyspieszamy!

artsg napisał: > A co zbudowała postkomuna przez naście lat? To UEFA nie interesuje. Interesują ich natomiast gwarancje obecnego prezydenta, że stadiony będą gotowe na 31 maja 2010 roku -- Karski o Kurskim (obaj z PISu): "Pan poseł Kurski ma wyjątkowy dar wypowiadania się w

Zdjęcia:

Checie burzyć, a co potraficie zbudować?? (początek wątku)

Pani Justyno. kogo Pani reprezentuje?? Siebie?? W dodatku, ZBURZYĆ JEST ŁATWO, TRUDNIEJ BUDOWAĆ. Co Pani (Państwo) chcecie budować?? NOWĄ KOMUNĘ?? NOWE ZŁODZIEJSKIE III RP?? CO????

Re: Checie burzyć, a co potraficie zbudować??

Własnie stąd potrzeba referendum.Nic pozytywnego.Tylko pogoń za cieniem. -- "Czerwona róża nie jest egoistką, pragnąc pozostać czerwoną różą. Byłaby straszną egoistką, gdyby chciała, by wszystkie kwiaty w ogrodzie były czerwone i były różami." Oscar Wilde

A kiedy zbuduje tam lotnisko?

łatwo dojechać z Krakowa i z Warszawy, możnaby tam zbudować międzynarodowe lotnisko. -- Oznajmiono ci, człowiecze, co jest dobre i czego Pan żąda od ciebie: tylko, abyś wypełniał prawo, okazywał miłość bratnią i w pokorze obcował ze swoim Bogiem. (Micheasz 6,8)

zbudujmy...

niewydolność to główny hamulcowy rozwoju regionu. Mam tu na myśli różne instytucje poczynając od Wydziału Księg Wieczystych, a kończąc na Starostwie Powiatowym i słynnych na cały świat problemach przy wydawaniu pozwoleń na budowę. Niektórym da się wytłumaczyć, że tak już jest i tak ma być. Problem

Re: Witold Pahl: zbudujmy gorzowskie centrum inno

Wow - przoczyłem - będę miał chwilę to podyskutuję, a na razie wrzucam tekst na forum, bo z Gazety lubi uciec Witold Pahl: zbudujmy gorzowskie centrum innowacji Witold Pahl2007-03-06, ostatnia aktualizacja 2007-03-06 20:52 - Lubuskie, a szczególnie Gorzów musi sobie jak najszybciej

Będzie kasa - zbudujemy nowy Śląski!

k.u.r.w.a m.a.ć.! A co z kasą wywaloną na modernizację tego stadionu??????????????????????

Będzie kasa - zbudujemy nowy Śląski!

patriotyzm lokalny, tyle że w Oplu to patriotyzm niemiecki, w hutnictwie indyjski a energetyce norweski. Sami zgotowaliśmy sobie ten los sprzedając to co nasze a teraz musimy prosić. To dopiero ciekawa układanka dla marszałka! Mimo wszystko POWODZENIA!!!! BO MISTRZOSTWA NA ŚLĄSKU TO BY BYŁO COŚ !!!

A co jeśli mój blok zbudowano 1924 roku?

W jaki sposób będą ustalone koszty budowy?

Re: A co z tymi, którzy w międzyczasie swoje...

To zależy od definicji frajera. Kto jest frajerem? Kupując Maybacha, za $1.6miliona - jestem frajerem? Przecież na 300 tys mogę mieć tak samo funkcjonalne auto, a za reszte szofera do końca żywota. Nie - nie jestem - bo lubie Maybachy. Jeśli ktoś robi grilla za 100złotówek - czy jest

a po co komu auta sportowe?

widac ciebie to nie rusza - to nie jest auto dla takich jak ty. Inny zapyta - a po co komu 335i, jak ma 335d? Tak samo jedzie, cichy, i za połowe paliwa. No i szybciej cie dowiezie, bo nie staniesz na żadnej stacji.

jestes pewny że ja mylę pojęcia?

jak długi miałeś kontakt z 335i a jak długi z M3? Bo widzisz - ja miałem (sprzedałem pół roku temu) M3 przez ponad 7 lat i po drodze całą masę rozmówców, którym sie wydawało, że "po co przepłacac jak mozna mieć 330Ci i dokupic sobie M pakiet". Wystarczyło jednak wpuścić ich na 5 minut za

Re: Wszystko co jest zbudowane na ludzkiej krzywd

zwiedzałam sklepz AGD w naszym Forum- super sprzęt, wielkie plazmy, a pomiędzy nimi wiadra łapiące wodę kapiąca z sufitu. Bardzo żałowałam, że nie miałam przy sobie aparatu.....

Re: Wszystko co jest zbudowane na ludzkiej krzywd

Z tego co mówią najemcy, to lista usterek i niedoróbek jest imponująca. Powinni to rzeczywiście zamknąć i dokończyć, inaczej trudno będzie np. wymieniać płytki podłogowe, a zaznaczonych krzyżykami płytek do wymiany jest tam mnóstwo.

1 2 3 4 5 6