25 366 wyników w czasie 3 248 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A co ty zbudowałeś?

Zamiast biadolić bez sensu, poświęć chwilę na refleksję - co ty zbudowałeś w tym czasie? Za dużo w tym kraju narzekania, utyskiwania, wynajdowania dziury w całym - a najgłośniej krzyczą największe śmierdzące nieroby - vide PiS, ile te gnoje autostrad wybudowały? Czy jest cokolwiek, co daje tym gó

Re: Otworzyli autostradę A2! Warszawa połączona z

> A jak ma sie PiSowi udac, jesli nie jest przy wladzy? Przypomnę ci - PiS był już u władzy i jedyne co zrobił w temacie autostrad to opóźnił A1 i A2. Zbudowali (nie licząc tego co zaczęło robić SLD przed nimi) 18km. Porównaj sobie ile od tego czasu zbudowano dróg szybkiego ruchu (A+S). Coś

Radom niezbudowany. Co miało być, a nie jest [Z...

. Dzisiaj Radom potrzebuje sprawnej i szybkiej komunikacji miejskiej. Dlatego pomysł budowy linii tramwajowej północ - południe jest jak najbardziej godny realizacji. Wyprostowanie trasy linii nr 7 (po ciężkich bojach) tylko trochę poprawiło czas przejazdu między Michałowem a Południem. Nadal brakuje

Radom niezbudowany. Co miało być, a nie jest [Z...

Do opisu zdjęcia nr.5: - wysoczyzna "śródmieście"/ ul.M.Skłodowakiej-Curie / - 173m npm - wysoczyzna Glinic - 187m npm - wysoczyzna Potkanowa i Jeżowej Woli - 204 m npm.

Re: jestem zbudowany

no i czemu jej nikt nie napisał, że ma kliknąć na nielubianym obrazku a nie gdzie popadnie? -- nadchodzą w kapturach postacie, to nie mnisi, źli i łysi...

Re: jestem zbudowany

tdf-888 napisał: > oj bidulko, > ppm, pokaż informacje o obrazku, i tam sobie zahacz zablokuj obrazki ze strony > bla bla, tylko wszystko z tinypic zablokujesz. > nie musisz dziękować ;) a jak sie NIE MA takiej opcji???To co wtedy?

Zdjęcia:

a za co wtedy zbudujemy stadion ?

biznesowego, gdzie najważniejsze jest cięcie kosztów, również na ochronę. Pewnie zdarzyło się panu po raz pierwszy od dawna przejechać tramwajem i pana oderwana od łódzkiej rzeczywistości psychika nie wytrzymała konfrontacji, stąd głupoty o antyterrorystach w kombiniarkach. Choć myślę, że gdyby przedstawił

Re: Apel: chcemy bezpiecznych tramwajów i autobus

> tramwaje dla tych co nie mają prawko albo nie stać ich na auto. A samochody dla tych, którzy nie mają lepszych rzeczy do roboty niż zatrudnianie się w charakterze własnego szofera. > ja z oczywistych powodów Aaaa, skoro powody oczywiste to ja przepraszam.

Re: a może zbudujcie METRO ?

Czesc zmotoryzowanych stwierdzi, ze ma za daleko do przystanku. Poza tym skoro juz dojezdzaja autem to petli przesiadkowej, to dlaczego nie mogliby od razu na miejsce. Tam zawsze jest kawalek trawnika, na ktorym nikt nie staje...

U nas nie zaparkujesz... Szlaban dla samochodów

dogodna. Efekt - jade niepotrzebnie autem do prawie samego Centrum (a jest to ok.12km od rogatek miasta) spalajac wiecej paliwa w korkach i marnujac tyle samo czasu co jadac tramwajem. Tutaj sytuacja jest w pewnym sensie kuriozalna, bo miasto powinno stworzyc takie miejsca wprowadzajac bilet okresowy z

A wystarczyło zbudować łacznik

do ronda przy autostradzie od strony Głogowa i oszczędzić 95 mln zł ... ale co tam pieniądze publiczne do wypieprzania w błoto. Po co tam bezkolizyjne skrzyżowania drogi na lotnisko skoro nawet skrzyżowanie autostrady z drogą krajową nie jest (de facto) bezkolizyjne.

Spłacą szybko, a co zbudowano to pozostanie.

Mniej wepchają w dpska nienasyconego kleru i bardzo dobrze. -- W Polsce obraza uczuć do średniowiecznej głupoty jest karalna.

Re: Spłacą szybko, a co zbudowano to pozostanie.

wiosnaludzikow napisał: > No i mniej wepchną wiedzy w szkołach we łby polskich matołków. Tak ? > Szybko się zwróci ? Oooo a to jakaś ciekawa i rewolucyjna chciejcza koncepcja:) Budowa autostrad i stadionów to mniej wiedzy w szkołach jest Twoim przypuszczeniem, na pewno nie moim

Re: Czego? Co zbudowano do końca?

Odcinek A1 z Grudziądza do Torunia zbudowano do końca. Trzy odcinki A2 między Strykowem a Konotopą zbudowano do końca. A2 od Nowego Tomyśla do granicy z Niemcami wybudowano do końca.S3 do Gorzowa wybudowano do końca -- Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze

a nie można tego było zbudować lepiej?

Przecież takie oszklenie mogłoby być super atrakcją - gdyby było wyżej, gdyby można było tam wchodzić i oglądać z jakiejś galeryjki.. A zabytki byłyby chronione przed wpływami atmosfery nadal Czemu samorządy tak marnują pieniądze na nieudane budowle? Wszędzie to widzę. W moim mieście buduje się za

Re: Zbudują nowy garaż na Ursynowie nad pętlą aut

Gość portalu: Lucky Luke napisał(a): > Niech rozbudują parking na Młocinach!!! O 8 już nie ma miejsc. Eh, a tak fajnie > było gdy nie było Mostu Północnego... Parking na Młocinach miał mieć początkowo 700 miejsc. Przy projektowaniu "naciągnięto" parking nad pętlę autobusową i

Oczywiście, że zrezygnował z budowy innych...

Przecież nie był pewien, że odniosą sukces - to oczywiście złośliwość. Trawnik przy torach w Wesołej zastawiony jest samochodami na długości większej niż 500m. Raczej bali się, że to co zbudują będzie od razu za małe. Bo argument o budowie nowych torów jest raczej zastępczy. Podobnie w Rembertowie

1 2 3 4 5 6