wyszukiwanie zaawansowane
836 wyników w czasie 1 818 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A tu popis kolejny

maria421 napisała: > Ale wiekszym popisem od tego felietonu byla jej niedawna wypowiedz ze sama chet > nie podarlaby Biblie : no popatrz... antysemitka! Torę chce podrzeć! krytykuje za treści! i co na to tropiciele Rydzykowego antysemityzmu? Gdyby to Rydzyk tak powiedział, to by

Re: Magalena Środa kolejny raz daje popis

. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- a tu jest antysemitką - zamachnęła się na Naród Żydowski, który owszem, nawet bez państwa przetrwał , istnieje i istnieć będzie. Żydzi jako kosmici!!! . Gdyby tak zebrać różne rozumienia narodu, budowane notabene głównie przez XX wiecznych nacjonalistów, to okazało by się że takiej dziwnej

Re: A jednak sie kreci!

tak, należy go wsadzic do paki - ZA GŁUPOTĘ!!! Bo kto trzyma dowody przeciwko sobie w tak ohydnej sprawie? Ale czy uwłaczająca godności? TAK!!! Nie robi się nalotu na gospodarza gdy dom pełen gości. Zwłaszcza, że jeśli sprawa trwała od wielu lat - to ten jeden dzień nikogo nie zbawi.

Re: A jednak! :)

Hipciu... jestem kobietą ZDECYDOWANIE wyzwoloną... ale daleko mi do lafiryndy czy prostytutki... a gdyby ktoś na mnie powiedział "laska" byłoby mi głupio i nie w smak... nie robę lasek różnym facetom... bo to STĄD!!!! się nazwa wzięła... Kobieta, dla której własna godność jest wartością

Zdjęcia:

Re: A to ciekawe...

rosyjskich jestem przekonana, że nagrywają wszystko co się dzieje na terenie Rosji, szczególnie gdy na pokładzie samolotu jest prezydent obcego kraju. Gdyby rozmowa dotyczyła nacisków na lądowanie, Putin z lubością by ją ujawnił... tak sądzę. To jest telefon satelitarny, będący na wyposażeniu samolotu.

Re: @ a000000

obok dzieciobójczyń...to coś może sugerować.... dokładnie tyle, co wymienienie PRZYZWYCZAJENIA się nazistów i kobiet do mordowania...a co sąd uznał za naruszenie dóbr... Z tego jednego zdania o przyrównaniu pani Tysiąc do hitlerowców (co tak na prawdę miejsca nie miało) wynika, że jeśli powiem

Re: W środę wszystko będzie jasne

odszkodowania czyli CO? jednak za niemożliwość dokonania aborcji? A skąd wiadomo jaki byłby wyrok instancji odwoławczej, gdyby taka istniała? Poza tym to nie jest prawda, bo Polska była pozwana nie za odmowę aborcji, a za brak obowiązkowych procedur. sami redaktorzy tego niusa sprawę postrzegają jak

Re: A wlasciwie dlaczego

panującego.... Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby się okazało, że wiele "historycznych" wydarzeń należy między bajki włożyć. Na przykład archeologowie israelscy w żaden sposób nie mogą potwierdzić wykopaliskowo podboju "ziemi obiecanej" przez Israelitów, tak jak to opisuje Biblia. W TV występował taki

Re: Hm, jasne...

Nie wiem, skąd się wzięły "narody iberyjskie" na półwyspie iberyjskim. Niewątpliwie skądś przybyły, tak jak i wszystkie inne narody, ale to się działo w czasach przedhistorycznych. A kto wie skąd się Baskowie wzięli? Ja mówię o czasach historycznych, w których te skądś przybyłe narody

Re: Wypaczkowany watek "A po co?"

Po co? bo człowiek jest istotą rozumną i chce wiedzieć, co by było gdyby..... dlaczego tak a nie inaczej.... Jak już bujamy między wątkami to szukam odpowiedzi na pytanie: jaki tytuł nosi piosenka Santorowej w której słowa brzmią : warto dumę i ambicję rzucić w kąt, nawet jeśli to jest błąd. Kto

Re: A temu pogrzebowi kościelnemu się dziwię

isma napisała: > Tylko pogrzeb koscielny niekoniecznie kazdemu wypada wyprawic, bo >zywych tym mozna zgorszyc. tylko!!! nawet nie spodziewasz się (a może spodziewasz) czym kto bywa zgorszony!!!! I gdyby tak z każdym przypadkiem się liczyć, to ksiądz by z domu wyjść nie mógł.

Re: Kto widział taki egoizm i absurd??

pobudek czysto egoistycznych: nie będzie matka nam rządziła. Ano nie będzie. Będzie płakała. BO: nie każdy młody jest dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem. Młody się bawi, a stary z przerażeniem patrzy jak ten młody marnuje swoją szansę. I tak jest od wieków.

Re: Kto widział taki egoizm i absurd??

żeby córcia juz miała > dziecko. To uważasz za normalna postawe ?? Nie, dla mnie dziecko ma mieć matkę i ojca. Kochających. Nie z przymusu. Tysiąc wspaniałych babek nie zastapi jednej takiej sobie matki. Moze ona sobie tak > uwaza - jej prawo, ale dlaczego to uogólnia na swoja c

Re: Ibisz - a to ciekawe

ubodło? To, że został pomówiony? A bo to pierwszy czy ostatni raz? A może tak na prawdę wcale nie jest tak tolerancyjny, za jakiego to luzaka chce uchodzić? Ale to wszystko mały pikuś, drogi Stefanku. Nie zdziwiłaby się, gdyby to wszystko sam Ibisz nakręcił - w tym świecie milczenie mediów to