125 wyników w czasie 242 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nikt. Bóg nie istnieje.

droga - od prostoty do złożoności. A dzieje się tak tylko dzięki "odpowiedniemu" algorytmowi jego działania, czyli odpowiednim właściwościom naszego świata. Tymczasem kreator, gdyby założyć jego zaistnienie przed początkiem świata, musiałby być najpierw bardzo skomplikowany, a więc "zdolny" do

Nikt. Bóg nie istnieje.

prze Boga, potem był akt kreacji, a potem już ten świat istniał, to są to zdarzenia "w świecie" Boga i jest to miara upływu jego czasu. Jeśli już taki czas (rejestracja zdarzeń) dla Boga w ogóle istnieje, to cofając się w niej do prapoczątku można się doszukać zdarzenia numer jeden. Jest to powstanie

Re: Bez komentarza

spotkać. > Fakty i mity to czasopismo niszowe (nie znam nakładu) > a GW ma ogromny nakład. Nie jestem pewien jak to się traktuje, ale chyba nie tak bardzo. To jest około 15 000 egzemplarzy. A czyta to na pewno więcej ludzi, bo gdy gazeta pojawi się w domu lub innym miejscu, gdzie jest

Re: odnosnie uzywania przeklenstw

. Być może potrzeba czasu, by coś zrozumieli. Tak więc jestem za łagodną edukacją w tym kierunku. Ale gdyby sprawa działa się notorycznie to nie wykluczam, że - wyjątkowo - może być niezbędne sięgnięcie do bardziej radykalnych środków. Przeklinanie, samo w sobie, miewa czasem spory urok, ale

Zdjęcia:

Re: "Pod czarną banderą" czyli punkt widzenia pir

> Pomysł, by prawa autorskie faktycznie > służyły autorom, brzmi może skromnie, ale tak naprawdę > jest rewolucyjny. Dziś bowiem najczęściej są one > narzędziem wyzysku pracy twórców przez wielkie > wytwórnie płytowe i filmowe oraz zawłaszczania > wspólnego dobra

Re: A może zmienić nazwę forum?

Może. Nie wiem. A gdyby tak na początek delikatna zmiana kosmetyczna "Kościół, religie"? Starzy bywalcy trafialiby odruchowo, chyba nie zauważając zmiany :), a dla nowych byłoby to bardziej jednoznaczne, zgodne z Twoja intencją. Sprawa w tym, żeby nazwa przyciągała. W końcu konkurencja na tym

Re: Wielce Szanownego Pana Premiera Donalda

(a często sobie przede wszystkim) zrobić dobrze, złupić kogoś, odebrać mu jego własność. > Na sztandarach wypisujemy "Bóg, Honor, Ojczyzna", > podczas gdy tych spraw połączyć się po prostu nie da. Też tak uważam. Absolutnie nie powinno się tych haseł łączyć. Każde z nich, jeśli się