56 wyników w czasie 208 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Mezczyna gora, a kobieta dolem (?)

zawle napisała: > Mylisz się sabat. Kobiety w tym temacie nie są aż tak bardzo wymagające. I te n > iewymagające nie są patologią. > Gdyby było tak jak piszesz to nie starczyłoby tych naukowców, sportowców i poli > tyków dla procenta kobiet. Czy resztą populacji męskiej

Re: Nie potrzebuję cię

sytuacja i wzajemne relacje nie będziemy przy tym kimś trwać, kt > o nie jest tego w rzeczywistości (w naszym odczuciu) wart. Jesod no wlasnie o tym jest czastka artykulu, dokladnie tak jak twierdzi Zawle. Zobacz: "Potrafią bez lęku powiedzieć do siebie: "Chcę z tobą być, chociaż wcale nie

Re: A taka sytuacja...

innego gdyby nie mogla sie od niego uwolnic to by mozna bylo drazyc. Poza tym u psychologa tez trzeba 'cos' z siebie dac, wlozyc jakas prace, mysle, ze autorka nie jest az tak dociekilwa.

Re: z perspektywy niedającej

, pierwsze miechy to zawsze i wszedzie, hormony działaja. Problem pojawia się > pozniej i zawsze jest taki sam. I to wtedy czuje się nienormalna. > Jedyny raz kiedy to facet mnie zostawił (po kilkuletnim, poważnym związku), był > właśnie z tego powodu. > I tak gdyby ludzie nie łączyli

Zdjęcia:

Re: Potwierdzenie wartości

ktoś daje tak drastyczny sygnał jak całkowite zaprzestanie współżycia to > trudno zupełnie się tym nie wzruszyć, podobnie jak trudno byłoby być obojętnym > gdyby na twój widok wszyscy odwracali głowy albo ukradkiem puszczali pawia :) > Trochę za głęboko te schematy siedzą, żeby można

Re: Szczer(ość) w małżeństwie.

jeśli miałbym zostać w Polsce. Żeby to płacić musiałbym serio emigrować na ja > kiś zmywak, a tym samym stracić dzieci na zawsze. Gdyby nie to, moja pani sfrun > ęłaby ze schodów jeszcze dzisiejszego wieczora a za nią wszystkie jej rzeczy. M > asz moje słowo honoru, nie czuję już do niej

Re: Szczer(ość) w małżeństwie.

> m rozwiązaniem? Ot co! Tez mam wrazenie, ze gdyby mozna bylo liczyc na szczerosc w sytuacjach kryzysowych pojawialoby sie tu o wiele mniej watkow. A tak ludzie bladzac po omacku szukaja odpowiedzi u ludzi obcych, bo jakiemus kretynowi/kretynce nie chce sie / nie umie powiedziec wprost czego chce

Re: ...bo co ludzie powiedzą

uczucia nie zagwarantuje, a zabezpieczenie finansowe owszem. Zgodzisz sie? Poza tym nie masz kolezanek mezatek, zazwiazkowionych, o czym one mowia? U mnie jest tak, mezczyzni sie nie zenia ale jak sobie machniesz dziecko z jednym to mozesz miec zabezpieczenie finansowe do konca zycia. Mam kumpele, nie

Re: ...bo co ludzie powiedzą

> onane. Zona nie podsuwa mu kolezanki do bzykania z ktora sie moze zaprzyjaznic. > > W Twoim przykladzie malzonka nie wychodzi z radosnego zalozenia, ze gosc sobie > na boku pobzyka, a wszystko jest super. Taka cudowna mama ktora maluje z dziecm > i kolorowanki gdy stary puka

Re: 20 albo 50 lat

sabat-77 napisał(a): > Nie jestem niesmialy. Jestem dosc uprzejmy w kontaktach osobistych a to zasadni > cza roznica. Moja przezroczystosc wynika z bardzo prostego ffaktu. Nie nalezee > do typu facetow z ktorymi dziewczyny sypiaja bez zaangazowania w zwiazek. Gdyby > m byl

Re: Drogi Wuju

jesod napisała: > tygrys-bez-rys napisała: > > A teraz czekam, na chor wujow, a raczje ciotek co mnie beda poczeszac, ze > j > > estem specjany i wyjatkowy i nie powinienem o sobie tak mowic a conajmnie > j myslec > > Drogi Wuju Tygrysie > Ryk

Re: 5 rzeczy ludzie najbardziej żałują na łożu śm

dlaczego tak sie dzialo/dzieje, ze zbyt skapo wyrazalas swoje uczucia? Jak to wyszlo? I czy w stosunku do kazdej osoby, ktora obdarzasz uczuciem czy tylko w stosunku do niektorych tak to sie ukladalo? Nie przerazaj sie liczba mnoga. Nie musi to byc kilkadziesiat osob oczywiscie :) Dwie to tez bardzo duzo.

Re: Skok w bok... panaceum na małżeńską frustracj

sabat-77 napisał(a): > Nick masz zachecajacy, nie pogadasz :> > ale i tak pewnie dostaniesz duzo maili, znajomosc mitologii w spoleczenstwie je > st zaskakujaco slaba. > > W razie gdyby to jednak byla prawda, to co takiego z tego masz ? Nie rozumiiem

Re: tematy zastępcze

zachowac sterczace cycki? Powiem wiecej, twierdzila, ze juz pierwsza odmienila jej cialo na nie korzysc. Gdyby nie chciala byc matka to po co rodzila drugie dziecko? Chcesz powiedziec Kag, ze skoro sie tak wyrazila, jak cytujesz to jest to podstawa do twierdzenia, ze macierzynstwo jest dla niej mnie

Re: Zrob sobie fajne cycki

operacji. Druga rzecz to to czy po zmniejszeniu otoczki sutek jest tak s > amo gruby czy dzieki zmniejszeniu otoczki ta wystajaca czesc brodawki rowniez s > taje sie mniejsza? Takie zabiegi sa ryzykowne, pisałam juz dzis komus o tym wcz > esniej. Gdyby mnie bylo nawet na to stac to