67 wyników w czasie 255 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ignoranci na forum, faktycznie - tylko adres

zdejmowanie ciężaru z ramion państwa. Moglibyśmy o tym mówić, gdyby nauczycielom zatrudnionym w takich szkołach płacił ksiądz ekonom Kurii. Ale tak nie jest. Wygłupiłeś się, pisząc na temat, którego nie znasz, zdarza się, ale po co w to brnąć? > Nawiasem mówiąc - już tu widać preferencję dla szkół

Re: Tomczak obrońcą budżetu? Żenada i wstyd.

lukask73 napisał: > Tani wynajem to fakt, ale powiedz, kto mógłby wynająć budynek szkolny po stawka > ch tzw. komercyjnych, Sam się zastanawiam, czy to jest realne. Tak czy owak jednak - taki Kościół się tym nie przejmuje i już dwie szkoły wyrzucił z budynków żądając komercyjnego

Re: Chorwaci powiedzieli nie homoseksualizmowi,a

Artykuł mało wiarygodny (bak jakiegokolwiek udokumentowania, odnośników do wiarygodnych źródeł), ale nawet, gdyby była to straszna prawda, to w ostatnich latach mieliśmy przykłady kilku bardzo podobnych przestępstw dokonanych przez zboczeńców hetero. Dlaczego o tym nie piszesz? Może

Zdjęcia:

Re: Nieskończona hipokryzja oszołomów i forum Poz

to z kolei Ty przesadzasz. Makiawelizm mimo wszystko oznacza pewną klasę w działaniu, a jego celem jest mimo wszystko dobro państwa, nie chorej jednostki żądnej władzy. Oczywiście tak czy owak nie przystaje to do dzisiejszych standardów demokratycznych, niemniej jakoś nie mogę sobie pogodzić

Re: Panie Nikt! Coś dla Ciebie o tzw Szkole balet

? Albo chociażby wskazanie na odpowiednie dokumenty? A mecenas Drozdowicz nie jest "osobiście zainteresowany"? Sam kiedyś mówił o nowej kancelarii... Tak więc uznałbym twoją zagrywkę za "poniżej pasa", gdyby było w tym coś nowego. Ale co do meritum - jeszcze kilkukrotnie mocno się zdziwisz. No i

Re: Panie Nikt! Coś dla Ciebie o tzw Szkole balet

10/10. Warto jednak wiedzieć, że KK wcale nie był tak zapobiegliwy, jak nam się to niekiedy wydaje. Owszem, o wpis do księgi wieczystej, w przeciwieństwie do władz - zadbał. I to w tych strasznych czasach - stalinowskich. Wiele jednak innych informacji prawnych, na które powołuje się KK

Re: stało się! pedofilia wykreślona z listy choró

gejach, którzy próbowali go otruć, już chyba nikt go nie bierze na serio. Dlaczego więc ja poświęcam czas na takie głupoty? Oprócz tego, że wpisy kolegi bywają autentycznie zabawne, niestety na podobnych histeriach zbudowane jest w większości życie intelektualne polskiego Kościoła, a trudno tak zupełnie

Re: zobaczcie jakie są skutki rewolty dzieci kwia

państwa i rozwiązywania problemów poprzez zakazy. Ale pomyśl - starożytność głosiła pochwałę wina, modernizm absyntu, wiele używek znali romantycy, a jeden z ojców naszej literatury pytał "widział kto kiedy poetę trzeźwego? Nie uczyni taki nic dobrego". Niestety tak jest, że każda epoka z problemem

Re: peter wlkp = małe chamidło?

, zwłaszcza na wiele przykładów wcześniejszej nieodpowiedzialności Lecha Kaczyńskiego. Ale wiesz, co by się działo, gdyby nie wyraził takiej zgody??? Ja nawet nie wiem, czy był władny nie wyrazić takiej zgody, ale zakładając, że tak - nie pamiętasz wcześniejszych przykładów obrażania się i jęku tego

peter wlkp = małe chamidło?

win tej kobiety udowodnionych chociażby po śmierci (to w normalnym państwie policja ot tak sobie wpada do przypadkowych domów, tak na wszelki wypadek, z psami z samego rana???). Reszty twojego wpisu - tej dotyczącej mojej skromnej osoby - nie zrozumiałem. Ale zauważyłem, że na tym forum, gdy tylko

Re: lista szkół katolickich czyli hańba Gądeckieg

utrzymania takowej. Szkoły prywatne (część kościelnych), muszą po części utrzymać się same, ale nawet one otrzymują od podatnika subwencję oświatową. Tak więc Kościół prowadząc te szkoły nijak państwu nie pomaga - pomoc, o której piszesz, miałaby miejsce wtedy , gdyby Kościół zdjąć z bark Państwa koszta

Re: Cui bono?

tak będzie przez nich przedstawiony jako spisek. Jak słusznie zauważyłaś - gdyby naprawdę wierzyć w spiski - to ich należałoby podejrzewać o udział w takowym - nikt bowiem tak nie szkodzi temu krajowi, jak ta banda wariatów. Trudno np. w takiej sytuacji nawet krytykować nasz obecny rząd, nawet gdy na

1 2 3 4 5 6