96 wyników w czasie 260 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jak delikatnie przypomnieć o zapłaceniu

Przecież ja nie napisałam, że nie powinna uczyć. Po prostu sobie pomyślałam, że skoro nauczycielka taka mało asertywna, to może trudno jej było powiedzieć całą prawdę i uczennica tkwi w niewiedzy licząc na jakieś sukcesy. To byłoby nieuczciwe. Gdyby chodziło tylko o hobby, to może poszukałaby

Re: czy hibiskus moze barwic mocz na czerwono?

nie tylko choroby układu moczowego ale i pewne choroby ogólnoustrojowe a nawet niektóre przyjmowane leki. Często ustępuje samoistnie i nie towarzyszą mu inne objawy. Proponuję wykonać kontrolne badanie moczu (podstawowe). Sama też możesz wykonać prosty eksperyment. Wypij sobie taką herbatkę jeszcze

Re: A gdzie ten katol-konserw?

ach_dama_byc_z_kanady napisała: > Dobrze, a czy w ogole zadalas sobie trud aby wnikac w to glebiej < Właśnie dlatego uważam tak, jak uważam, że wniknęłam głębiej. Dla mnie to nie jest kwestia zaakceptowania czyjegoś wyglądu, z tym nie miewam problemu i nawet dziwi mnie to, że ludzie

Re: A gdzie ten katol-konserw?

aborcjonista napisał: > Panna , laska , w tym znaczeniu ale ty wiekowa i nie kumasz ? Tak wychowywali ją do 18 a to ze wyszła za mąz majac 17 lat jest tego najlepszym dowodem> Gdyby nie była katowana psychicznie ścierwiskiem religijnym to moze by byla inna , bardziej "normalna

Zdjęcia:

Re: Daj spokój z takim argumentem Matyldo :)

, ktorzy nie boją się samodzielnego życia. To się odbywa tak jakoś na zimno, bez emocji. na zasadzie - nie podoba mi się (ci się), to won! Wiele tych związków mogłoby istniec dalej, ku obopólnemu zadowoleniu, gdyby ludzie zdobyli sie na odrobine wysiłku, na jakis kompromis, gdyby oparli sie na własnym

Re: Pelisa marzeń

chyba bym go dobrze sprzedała, chociażby dla świętego spokoju :) Najlepsze było jednak to, co sie stało po powrocie, na Okęciu. Celnik spojrzał na mojego lisa w taki na wpół ironiczny, na wpół współczujący sposób i zapytał" - "nie poszedł"? Potem miałam jeszcze piękny, turecki kożuszek, a potem to już

Re: Racuchy

kształt racuchów, to będą to w dalszym ciągu racuchy. To trochę tak, jak z gołąbkami. Prawdziwy gołąbek (ten pierwszy) to mięso zawinięte w liść kapusty (wyjątek - postne, wigilijne). Co miałoby mieć wspólnego z gołąbkami nadzienie np. z cieciorki czy ziemniaków, zawinięte w liść kapusty, gdyby

Re: Po co zwiazek partnerski...

takiego, co mogłoby tym związkiem zachwiać. Nigdy nie czułam się do niczego przymuszana, ale wiem, że w jakiejś podbramkowej sytuacji fakt ślubu miałby dla nas znaczenie. Mniej nawet kościelny, bardziej cywilny. Nic nie zatrzymałoby mnie w tym związku gdyby okazał się pomyłką, ale też nie odeszłabym tak

Re: a dlaczego związki homo

Gość portalu: inkwizytor napisał(a): > A gdyby tak, opozycjoniści regulacji prawnych związków partnerskich wysuwali racjonalne argumenty, to nadal byliby przedstawicielami "ciemnoty"? A jeżeli tak, to jakiej?< Moim zdaniem nie, bo ciemnota działa na zasadzie "nie - bo nie" i nie jest

Re: No coż Matyldo :) skoro już o tym mówisz

kora3 napisała: > Ja uważam, że z Twoją asertywnościa cos "nie tak". I bardzo Cię prosze, nie gniewaj się, to nie jakaś kalumnia zaraz:) po prostu tak uważam. < Nie gniewam się... to tak na teraz i na później :) Przyjmuję krytyczne uwagi i staram się wyciągać wnioski. Tak sobie

Re: OK, czyli wg ciebie jak powinien się zachować

ewentualne, w rzeczywistości nie zdarzają się, albo sporadycznie, ale tak bym się zachowała. I chyba jednak nie jest to problem braku asertywności. Gdyby o to chodziło, to byłabym zła na siebie, że nie potrafię pozbyć się gościa, a ja nie chcę go lekceważyć. > To koleżanka najpierw zachowała się jak

Re: Byleby nie tak:

suszaka zamontowanego do balkonu nie sprawił sobie zwyczajnej suszarki stojącej. Tanie to, zajmuje niewiele miejsca i wygląda w miarę estetycznie. Gdyby jeszcze na zewnętrznym drążku powiesił jakiś ładny ręcznik (a gatki od strony ściany), to nawet miałby jakiś element dekorujący ;) Nie przeszkadza mi

Re: Balkon - Co mozna a czego nie

kanapony napisała: > nasi sąsiedzi z góry palą na balkonie i nie używaja popielniczek a że często mają gości - popiołu jest o wiele więcej< Zrób tak, jak moja znajoma, mająca identyczny problem - kupiła sąsiadom popielniczkę i wręczyła im z czarującym uśmiiechem na wściekłej twarzy

Re: Palenie przy stole

, w jakimś środowisku palono nawet miedzy zupą a drugim daniem, ale nie można na tej podstawie twierdzić, że to była norma czy nawet, że stawało się normą. Zresztą gdyby palenie przy stole było zachowaniem powszechnym, to nie byłoby tego cytatu, bo nikt by o tym nie pisał, bo nie pisze się o sprawach