wyszukiwanie zaawansowane
725 wyników w czasie 737 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ach, maj - wesela, sluby ...

trudno się z tym pogodzić. Tak więc goście wręczają koperty - dar płynący ze szczerego serca, z szerokim uśmiechem, a myślą sobie, że właśnie wydarto z nich pieniądze którymi organizatorzy pokryją weselne wydatki. Oczywiście nie wszystkich to dotyczy ale nawet na tym Forum jest wiele dowodów na to, że

Re: Broń dla ONR

Najgorsza jest świadomość, że to na nas ta Obrona Terytorialna. Antoni Psychopata może sobie generałów z wojska wyrzucać ale zdaje sobie sprawę, że gdyby chciał wysłać żołnierzy przeciwko obywatelom to mogą (bardziej lub mniej grzecznie) odmówić, a taka hołota z ONR-u nie będzie miała żadnych

Re: No Pisiorki ,a jak tam wasza wspaniała prokur

Przecież gdyby powiedzieli prawdę to pan Zbyszek by się nie ucieszył, a oni nie chca zasmucać pana Zbyszka. A zresztą... może sprawy przyschną...? -- Głosowanie na PiS to jak bzykanko bez gumki z tirówką. Wiadomo... tak jedno jak i drugie dobrze się nie skończy.

Zdjęcia:

Re: Telefon - kto okazał się niegrzeczny?

baba67 napisała: &#62;A właściwie to większośc polączeń z nr zastrzeżonych jest reklamą< No właśnie to nieprawda, Babo. Mam porównanie bo odbieram wszystkie połączenia jak lecą (służbowy). I tak naprawdę to nawet nie przypominam sobie reklamy z zastrzeżonego. Może dawno, dawno temu tak

Re: Nie wiem co dalej (zaproszenie)

, a w skali Polski nie mają zupełnie nic do powiedzenia. Ciekawie by było gdyby wegetarianom dać w Polsce taką władzę jak mają teraz katotalibowie. Raz, dwa zarządziliby taki post, że wszyscy poszliby do nieba :) Przeczytałam kiedyś w jakiejś prawniczej książce mojej córki, że w średniowieczu za

Re: Ciocina przyjaciółka na lekach

minniemouse napisała: > Doskonala nauczka aby z komplementami nie przesadzac a przede wszystkim - nie klamac :)< Święte słowa, Minnie :) Jeżeli to było kłamstwo to pani poniosła surową karę bo nie dość, że dostała nietrafiony prezent to jeszcze nie mogła się go tak od razu pozbyć bo

Re: Gadaj sobie co chcesz

pierwszy maja to i tak drugiemu sortowi nie wmówisz, że białe jest czarne a czarne jest białe. Nie pomogą żadne zaklinania rzeczywistości ani branie na litość. Za tragiczny w skutkach wypadek lotniczy w Smoleńsku odpowiedzialny jest K. Jarosław i kropka. -- Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w

Re: Prezesie Kaczyński........

Wywiad... rozumiem, że wywód miało być? Macierewicz się NIE UGNIE bo to ON ma haki a nie NA NIEGO mają haki . Gdyby było odwrotnie, to problem Macierewicza mielibyśmy już dawno z głowy. Poza tym Macierewicz się nie ugnie, bo nikt na niego nie naciska. Kurdupel woli go nie zaczepiać bo jeszcze

Re: Prezesie Kaczyński........

ze studzienki kanalizacyjnej bo Kurdupel swoim nie da krzywdy zrobić ale Maciora w podobnym przypadku nie stać nawet na pokazówkę względem swojego chłopczyka. Nie stać go też na udawanie, że liczy się ze swoim pryncypałem. -- Głosowanie na PiS to jak bzykanko bez gumki z tirówką. Wiadomo... tak

Re: cisza nocna

pomysłu więc nie wiadomo czy sąsiadom - despotom by się to spodobało. Wodę spływającą z brodzika też słychać, a jeśli komuś przeszkadzają normalne odgłosy sąsiedzkiego życia to uczepi się każdego pretekstu. Tak więc podejrzewam, że życie tej koleżanki nie przedstawiałoby sie aż tak różowo jak Aqua sobie

Re: Tutaj Matti :)

Dwa razy linkowałaś cały wątek i nie pomyślałam, żeby szukać niżej a w pierwszym poście było, że cała sprawa zaczęła się już w czasie choroby koleżanki. Trzeba było ten właściwy post wyciągnąć jako pierwszy, ale mniejsza o to. Skoro sprawa ma się tak, że mąż cieszy się sympatią pań od zawsze, to