91 wyników w czasie 341 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Od Frygi...

odezwała się natychmiast barba nasza, że też pojedzie ze mną do weta i ją zobaczymy - a najważniejsze, że my się poznamy. I tak to się zaczęło :-) Pewnego gorącego dnia majowego 2006r. :-) Zdjęcia cykała barba - to zdjęcie Frygi z okiem na szypułce to właśnie wykonane przez barbę. Nie powiem, żebym była

Re: Jaka pralka pierze sierść?

hmmmm,od 11 lat mam pralkę elektroluxa i powiem szczerze że nie zamieniła bym na żadną inną nawet gdyby miała ze sto plusów,pralki się psują po okresie gwarancji bo istnieje zmowa między producentami i każdy z nich postarza inny element w pralce tak żeby wytrwał do odpowiedniego przewidzianego

news

wychodzi tylko wtedy, gdy on śpi. Gdyby tak coś wigilijnie pogadały ale milczą i dalej nic nie wiemy.

szwy sciagniete

dobrze wykonanej roboty. Dzisiaj szalenie trudno było nam je upchać w transporterze, wcale nie mieli zamiaru opuszczać domu, jechali w końcu w królewskich lożach, każdy w swojej, młody u wetki schował się tak, że blisko pół godziny przetrząsaliśmy gabinet. Teraz odreagowuje w szufladzie z miśkami

Zdjęcia:

Re: BrzydUlcia

się u niej wszystko zaczęło - a w tym roku 7.12. = w sobotę zauważyłam pogorszenie i 8.12. byliśmy na wizycie. Czuję straszną pustkę, pustkę w sercu i tak mi jej żal, zostało mi zdjęcie rtg ze śrutem, jakaś qrwa jej to zrobiła

Re: Sonia w czerwonych szelkach - już Nieuciekini

ujrzał przed sobą Sonię. Ta nic sobie nie robiąc zaczęła się łasić i dalej w obchód ;) A ja stałam jak ta trąba na klatce schodowej i czekałam aż jaśnie pani raczy wyjść. Na szczęście tak jak pisałam wcześniej , sąsiedzi zarówno ci jak i pozostali bardzo lubią Sonieczkę i często zwracają się do niej

Re: Sonia w czerwonych szelkach - już Nieuciekini

prawda ze względu na czip widnieje w bazie danych ale tak na wszelki wypadek gdyby kiedyś się zagubiła, czego nawet w myślach nie dopuszczam, została wyposażona dodatkowo w adresownik który w razie czego ułatwi szybszą komunikację. Sonia ma wielu przyjaciół, niekoniecznie na czterech łapach ale także

Póki pamiętam (początek wątku)

.com/images?q=tbn:ANd9GcQoW95tXFm8uxSO1_5z9XpT9Jd3NRgI0BydxHwuUoGSbFHlvQQz i marzy jej się podobny, znaczy podobna. Najchętniej z DT, który, gdyby koty zdecydowanie się nie dogadały, mógłby kotkę przyjąć z powrotem. Może któraś z warszawskich koleżanek ma taką ślicznotę na zbyciu?;) -- http

Re: odważny, wyjątkowy:) ....czyli Trelek w gości

przyprawił mnie o zawał serca. Myślałam ze chce zleźć na kolana a ta bździongwa myk mi pod pedały. Tak , tak wiem naraziłam siebie i innych użytkowników na niebezpieczeństwo. Przyznaję byłam głupia ale wtedy miałam zerowe doświadczenie w kwestii kotów i wydawało mi się że będzie tak jak z psami czyli łatwo

Czarna seria. (początek wątku)

Jeszcze nie pogodziłyśmy się ze śmiercią Asi,a dziś dokładnie w sześć tygodni po jej śmierci odeszła Zuzia. Wprawdzie miała prawie 13 lat i ostatnio trochę problemów ze zdrowiem,ale nie przypuszczałam,że tak szybko nas opuści. Pochowałam ją obok Asi. https://lh4.googleusercontent.com/-UnFcs27Gw

Re: Droga Kapituło! :) - zgłoszenie

pomoc z Funduszu, ale na rozliczenie, już bym nie liczyła, to jasne, gdyby była uczciwa, oddałaby pieniądze, i nie zniknęłaby z forum. Takich przykładów pewnie znalazłabym jeszcze sporo. Dlatego chodzi o taką zmianę/zmiany w Regulaminie, które uniemożliwią kombinacje cwaniakom. Bo jedynym narzędziem

Re: Droga Kapituło! :) - zgłoszenie

do tej pory w ogóle mnie nie dotyczyło, więc ani myślałam wpadać na lepsze pomysły i uzdrawiać koncertowo funkcjonującą komórkę. Poza tym nie dorzucałam się do stanu kasy i jak tu proponować zmiany. Ale ... a propos zbierania kasy na kota nie istniejącego, jak ruszę zaraz po dzieci do szkoły, tak

Re: spam, spam :-)

O rany! Tak pokręcony, a uśmiechnięty, gdyby mnie tak pokręciło to nie byłoby mi do śmiechu. A na widok Spamu trochę się zaśliniłam, głodna jestem ;-) -- Wiesia + 8

1 2 3 4 5 6