220 wyników w czasie 491 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: wtsawanie przy meblach

murwa.kac napisała: > ale to nie tak, ze sie nie nauczy w ogole. bo w koncu nauczy. > tylko po co wykoslawiac i wypaczac naturalne odruchy? Wiesz, gdyby moje dziecko naukę stawania i chodzenia zaliczyło latem to ok, przymknęłabym oko na upadki, bo wtedy spędzamy czas od rana do

trochę doświadczenia :)

leży? Że to nie jest tak, że uważa że został sam, bo gdyby tak było to by płakał. A skoro nie płacze to znaczy, że jest OK. Bo przecież dobrze wie, że na każde marudzenie jestem obok i że może mnie zawołać (co czasem robi). Teraz jesteśmy oboje szczęśliwi - on sobie leży w spokoju a ja mam trochę

Re: Karmienie i drzemki 4 miesięcznej dziewczynki

ja sobie staram tłumaczyć tak, że córeczka ma malutki żołądeczek, dlatego je mniej, a częściej, no ale te przedchwilowe 40 ml po 4 godzinach to chyba przesada.. Najbardziej martwią mnie te drzemki, bo widać , że córcia jest niewyspana, ale z zegarkiem w ręku śpi po 30 minut. Próbowałam różnych

Zdjęcia:

Re: zmiana zachowania u 3,5mieś. dziecka

Sprawdzalas dziaselka? Mojemu synkowi wyszedł pierwszy zabek jak miał właśnie 3,5 miesiąca! Na skończone 4 miesiące były juz dwa! Zachowywał się tak samo. Nie chciał jeść bo pewnie go bolało dziąsło. Gdyby przestawial się na butle to fakt faktem pierś by odtracil ale z butli by wypil mleko ;) U nas

Re: zasypia tylko przy suszarce

wydaje mi się, że teraz to jest najgorszy moment na zabieranie mu czegoś, co go uspokaja jest chory, źle mu, więc niech sobie tej suszarki słucha dopoki nie wydobrzeje a potem myślę, ze stopniowo to jest trochę tak, że trzeba dziecku zaufać; moj synek pierwsze 5 miesiecy czesto zasypiał przy

Re: Co zrobić gdy dziecko chce ssać, a nie jeść?

Rulsanka skoki sa mi znane, ale narazie go nie ma. Syn chce ssac od urodzenia. I zawsze podawalam piers ale wczesniej on potrzebowal tak czesto jesc a teraz woli sie najesc na jakis czas a pozniej jak przychodzi pora drzemki to juz nie potrafi bez cycka zasnac bo sama go tego nauczylam. i wszystko

Re: Jak nauczyć czegoś niemowlaka?

teraz cię czegoś nauczę". Ale nie przejmuj się, też bym nie wiedziała o co chodzi, gdyby dziecko wyło i nic więcej, tak jak jest u nas w nocy :) Taki model Ci się trafił, z czasem myślę zrozumie, że trzeba sprecyzować co się chce/pokazać palcem, bo sam krzyk niewiele mamie mówi :) Dziś np. chciałam

Re: Rozpacz na powietrzu.!

dzisiejszego, mimo ze medycyna wrecz gna do przodu? o gondoli juz nawet nie skomentuje :) -- Siedzieć w domu na macierzyńskim :D Normalnie wstaje taka mama malucha, albo kilku maluchów, kiedy chce, siada i tak siedzi, czas płynie, a ona siedzi - aż do wieczora, bo potem znowu się kładzie. by lampka_witoszowska

Re: czy za bardzo rozpiescilam niemowle?

niemowlęcia to odruch, nie robi Ci tego na złość. Zaspokajasz najnaturalniejszą na świecie potrzebę. Gdyby nie tak silna chęć ssania dawno byśmy wymarli :-) A usypianie przy piersi? Najwygodniejsza metoda na świecie. Ciesz się, że nie musisz godzinami bujać i cudować byle zasnęło.

Re: Czy korzystacie z elektronicznych niań?

? co by bylo gdyby bezdrch sie wydluzyl? gdyby nie bylo niani i sygnalu? uwazam ze angelcare jest najlepszy na rynku, masz 8 kanałów czestotliwosci wiec mozna ustawic tak zeby nie bylo zakłócen( ma to znaczenie w miescie,moga sie wbijac jakies inne urzadzenia). mozna ustawic zeby sygnalizowal

1 2 3 4 5 6