220 wyników w czasie 287 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Karmienie na siłę.

Moja też cyckowa i też do pewnego momentu pięknie sobie na 50 centylu siedziała. I gdyby tak zostało nie martwiłabym się. Gdyby chętnie próbowała (próbowała a nie pochłaniała,to różnica) owoców,warzyw,kasz byłabym spokojna. Gdyby z chęcią buzię otwierała po 5 godzinach niejedzenia byłoby ok. NIGDY

Re: Karmienie na siłę.

neffi79 napisał(a): > Ciekawe co zrobiła by któraś z was gdyby nagle dziecko przestało jeść, ciekawe > czy "czekałaby aż przejdzie" czy szukała przyczyn problemu. No przecież już ze cztery matki, które nie karmią na siłę, łącznie ze mną napisało, że dzieci raz jedzą a raz nie jedzą

Re: Robiłyście niemowlakowi testy alergiczne?

A u niemowląt dominują mechanizmy IgE -niezależne. Gdyby alergie dalo sie tak łatwo wykrywac, nie byłoby problemu ani z diagnostyka ,ani z dietami.

Re: Robiłyście niemowlakowi testy alergiczne?

"Ileż można stać przy półce sklepowej analizując skład każdego produktu? " otóż mozna, ja mialam cukrzycę ciazowa jadłam o wyznaczonych porach rzeczy ktore musiałam i tak nie ryczalam. nie mialam dodatkowo wyboru bo urodzić wczesniej niebardzo... a kocham słodycze!! da sie, kur...cze da!! piec

Re: Prawdziwe powody karmienia piersią

Gdyby mm bylo lepsze to bym je kupowala i nie narzekala, ze musze placić. Tak, kp jest lepsze. A że za darmo, to oczywiście duży plus.

Zdjęcia:

Re: niemowle bije sie rączkami po główce

mnie wydaje sie nienormalne bo malutka sie meczy... a tzn ze cos jest nie tak...prawda?gdyby było ok to byłaby spokojniejsza...tzn nie mialaby problemów ze spaniem chociazby...

Re: niemowle bije sie rączkami po główce

zawiniętą w kocyk. Córce po jakimś czasie to przeszło, bo gdyby nie to na pewno poszłabym do neurologa skontolować, bo też się tym martwiłam... Oby u Ciebie to było przejściowe, tak jak u nas.

Re: jakie szczepienia wybrać???

Kto to jest dr Jaskowski? Jakiś kolejny autorytet? Gdyby było tak, że na autyzm zapada nie 1/46 według dr Jaśkowskiego a 1/100 to w co 3-4 klasie byłoby dziecko z autyzmem a to jest absurd.

Re: jakie szczepienia wybrać???

wszystko- antybiotyki, aspiryna, leki przeciwalergiczne- cokolwiek. I czy to oznacza, że mamy omijać apteki szerokim łukiem i leczyć się odmawianiem czarów po zachodzie słońca? Bez absurdów. Większość nowoczesnych szczepionek jest bezpieczna. A tak na marginesie- jaki cel miałyby firmy farmaceutyczne, żeby

Re: Jak dlugo przekonywalyscie dziecia do jedzeni

Do niczego nie przekonywałam, moje dziecko jadło książkowo, nie protestowało. A gdyby protestowało i tak konsekwentnie trzymałabym się rozszerzania przy powrocie do pracy po 6 miesiącu i aby uniknąc późniejszych problemów. Konsekwentnie.

Re: Jak dlugo przekonywalyscie dziecia do jedzeni

posilki dla nas obojga sa przyjemnoscia, a przy okazji dziecku widac ze smakuje. Jesli mu cos nie podchodzi to nie daje, wracam do tego za jakis czas i jesli dalej nie pasuje to nie wmuszam. > no masz prawo wychodzic z takiego zalozenia. > w jakich miejscach? tak z ciekawosci zapytam

Re: Całowanie po buzi...

obcy to ludzie mijani na ulicy, a nie ciotki i wujkowie. ale przy opryszczce wlasnej matce nie pozwoliłabym dziecka pocałowac, gdyby wpadla na taki glupi pomysl.

Re: 9miesięczne niemowle nie przespało żadnej noc

murwa-gdyby tak było to żadne dziecko nie zasypiałoby samodzielnie no bez przesady w żadną stronę -- http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/aj/bi/e83n/A8WTTObXAoZ7NOGD9X.jpg

Re: 9miesięczne niemowle nie przespało żadnej noc

Elihor:" uważam po prostu że dziecko powinno samo zasypiac i spac " A dlaczego powinno? Kto tak powiedział? Bo jeżeli powinno dlatego, żeby rodzic się wysypiał, to sorry ale poziom egoizmu w tym momencie daleko poza skalą. Idąc ścieżką takiego myślenia dochodzimy do momentu kiedy dziecko

Re: Candida! Czy jest na forum pediatra? bardzo p

wątpię by na forum był pediatra, szukaj dobrego alergologa lub pediatry, który szybko podejmie leczenie a nie pytasz o tak powazne rzeczy na forum. Moja mała miała podejrzenie candidy (objawy alergiczne) i gdyby wyszła miałam natychmiast stawić się u lekarza.

Re: Czy pomaga wam ktoś przy dziecku?

przychodziła by do wnuków i poprostu siedziała z nimi, bawiła się przytuliła, nie cały dzień ale choć trochę, gdyby zależało znalazła by czas. tak ja myślę dla mnie jedno równa się drugie...

Re: Czy pomaga wam ktoś przy dziecku?

/ferie, weekendy, tak więc mama wie o co chodzi... Stara nie jest, ma werwę i energię. myslę, że po prostu nie lubi zajmowac się bachorami:( Tak mówi moja siostra:) Ale czuję, że niedługo wybuchnę i skończy się to awanturą z płaczem, bo jestem wykończona a wiem, że gdyby jej pomoc byłoby o tyle łatwiej. Po