30 wyników w czasie 171 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Plemniki, plemnikami a jajeczka?

Wszyscy się zastanawiają, dlaczego mężczyźni mają coraz słabsze plemniki. A ja tak sobie myślę, że nie mam gwarancji, czy wszystkie moje pęcherzyki "wypuszczają" jajeczka. Niby wszystko wskazuje na to, że mam regularne owulacje: ból okołoowulacyjny, skok temperatury (przynajmniej wtedy gdy

Re: ICSI

Najbardziej mi chodzi o tą skuteczność. O portfelu nawet nie ma co mówić wiadomo, że zostanie lekki. I dlaczego robi się badania na chlamydiozę. Lekarz pytał sie czy będę zamrażać zarodki. Jaki to ma wpływ na ewentualne następne koszty gdyby proba była nieudana? Właściwie to tak jakbym pytała

Re: ja kocham meza a on mnie nie

Poprostu po waszym spotkaniu wyjaśnij dlaczego tak się stało i gdyby dalej się upierał przy swoim zdaniu papapapa!

Re: niepłodność -do Jasminy

ufff!!!! to bardzo pocieszające, bo mogłabym być wnuczką tej pani, gdyby moi rodzice wcześniej zdecydowali się na dziecko. a tak tylko córką.

Re: do vida, do wszystkich

jest tak: znaleziono "wine" u mezczyzny, przy okazji bada sie tez kobiete (a nuz widelec i jej moze cos dolega) no i cos znajduja (za malo, za duzo hormonow, jakas torbiel, jakas endomietrioza.) Acha! czyli obydwoje sa do nieczego. Moze i tak, ale gdyby nie bylo np. problemow u mezczyzny to

Zdjęcia:

Re: do Atei i Małgosiak

prawdą. Ja tez stoje przed dylematem: co dalej robić? Jestem po 4 inseminacjach i w szczecinie nikt juz mi ich więcej nie zrobi. Pora wziąć głęboki oddech i .... invitro. dziewczyny, jak to może być, ze byłysmy w ciąży, a teraz tak długo nie możemy zajść? Czy kiedyś sie uda? Muszelka

Re: ja już nie wytrzymam

pewnie mnie nie kocha, bo gdyby tak było to pragnął by tego tak samo jak ja. Ale większość facetów po prostu przeżywa to inaczej i Twój do tej większości należy. Nie potrafię Ci tylko podpowiedzieć, jak Go namówić na wizytę u lekarza. Każda z nas ma jakiś sposób na męża i trzeba to wykorzystać

Re: Jak przekonać mężczyznę, że chce zostać ojcem? Rebas ratuj!!!!!!!!

jakie tu zostawiłyście dla mnie. Za cudowne propozycję pozyczenia ciuszków ciążowych, za radę zebym nie wyzucała piżamy (tak, na marginesie, w chwili stresu poszła do zsypu, - a fajna była , z brukselskiej koronki) ale co tam , gdyby miało mi to pomóc, to nie żałuję. Jestem wam tak bardzo

Re: wielki wybór

dzieki milym dziewczynom za rady co do histeroskopii - po prostu pojde do tego prof co zaleca, zaplace i dokladnie przepytam PO CO to ma byc - oczywsice, diagnoza za pomoca kamery wyglada zachecajcoc - ale jak malgosiak wskazala - te cholerne bakterie, od kt. i tak nie mge ise uwolnic a poza

Re: do Malgosi

chcesz to sama tez mozesz sobie cos wybrac, bo roboty i tak jest sporo. Na razie konczymy list, jutro bedzie w Forum, a piatek rozeslemy je do wszystkich lekarzy. Szkoda, ze sie nie moglysmy zobaczyc. Mam nadzieje, ze wszystko jest OK ? Do nastepnego razu. Pozdrawiam. Bacha

Re: grupa terapeutyczno-wspierająca

Witaj Hathor! Cieszę się, że jest tutaj ktoś z Krakowa. Doskonale rozumiem Twoje wcześniejsze obawy i wątpliwości innych kobiet wobec ujawniania się. Tak, pewnie potrzeba na to czasu, żeby chcieć dzielić to z innymi. Są pewnie i tacy, którzy nigdy nie będą tego potrzebowali. Co do moich

?????????

Cześć dziewczyny. Troche mnie nie było na tym forum, ale zobaczyłam Waszą dyskusje i nie mogłam sie oprzeć. Współczuję, jesli rzeczywiście ktoś padł ofiarą Novum. lekarka nie miła żadnego prawa tak Cie potraktować, wredna baba bez serca. Ale to prawda, nie powinno się oceniać kliniki pod

odpowiedź na zarzuty

Szanowny Panie Doktorze i Drodzy Forum-owicze, Rozgorzała burza dotycząca mojej kontrowersyjnej z punktu widzenia niektórych osób wypowiedzi. Burza ta nie była na pewno ani zamierzona ani wykreowana. Dziwi mnie jednak sposób w jaki zostałam przywołana do odpowiedzi, która tak czy inaczej

Re: HSG

trwa to 5 min a nie kilka godzin. Napewno, byłoby gorzej gdyby jajowody były niedrożne. Dlatego jeżeli masz podstawy przypuszczać, że tak właśnie może być (przebyłaś zapalenie przydatków, lub jakieś operacje w obrębie jamy brzusznej) można rozważyć możliwość znieczulenia. Ale nie możesz być

1 2 3