184 wyników w czasie 7 617 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: czy jest z nami informatyk ?

to tym bardziej DZIĘKI :D próbowałam zadać pytanie na kilka sposobów, ale później zabrakło mi pomysłów jak opisać to o co mi chodzi i poszłam po najmniejszej linii oporu :) Poza tym, popatrz na tę lepszą stronę: gdyby nie moje pytanie, to pewnie nawet byś do nas nie zajrzał, a tak ...... tyle

Re: 19 czerwca 2013, CWP, środa, wreszcie upały

Dzień dobry Agfo :) Tak całkiem poważnie, to bardziej byłabym zadowolona gdyby Krk przyłączył się do protestu przeciwko "ubojowi rytualnemu bez ogłuszania". W tej sprawie nie słyszę głosu kościoła a powinien mówić i to bardzo stanowczo przeciwko bestialstwu. Wszystko to razem w polityce i w

19 czerwca 2013, CWP, środa, wreszcie upały

Dzień dobry środowo :) Mimo bardzo gorącego okresu w pracy, cieszę się, że i w pogodzie upały ;) Wreszcie można wykorzystywać wolny czas tak, jak się lubi...a jak dobrze dla zdrowia :) PS. Gdyby Panie nie wiedziały, "w co się ubrać/co odsłonić na plażę , podaję na tacy gotowe rozwiązania

Re: 06.01.2013 CWP

E tam, Mirek żartował bo przecież gdyby nie żartował to ja także musiałabym rano już nie żyć :D A dziękować Matce Naturze to i dobrze śpię, i rano nic mnie boli, i w ogóle czuję się doskonale a przecież mam już 53 lata i wcale nie ukrywam swojego wieku, ha! A nawet nie przyszłoby mi do głowy

Zdjęcia:

Re: Księżom dyrektorom płockiego Caritasu grozi 1

Agfo, niestety nie można trwale oddzielić mięśni od kości, to znaczy można, ale z pożałowania godnym skutkiem dla pacjenta. O Stalinie mawiano, że to był dobry człowiek, tylko mial złych doradców. Nie tylko o nim zresztą. A socjalizm? Świetny ustrój, gdyby nie te "wypaczenia" :-) Kościół nie

Re: Kryzys autorytetu -cd.

arogancji lekarza), na konkretnych lekarzy, którzy mieli nieszczęście... przy pomocy rozmowy telefonicznej oceniać konieczność wysłania lub nie karetki pogotowia... Kurcze, gdyby matka tej dziewczynki nie była taka dzielna i spokojna... gdyby zachowała się jak głupia baba... histeryzowała, dyszała

Re: Przywiodły mnie tutaj... motyle ;)

Aha...no to pięknie, że tak dobrze Ci idzie to wyrażanie siebie, ale w necie potrzebna jest przynajmniej jeszcze jedna osoba żeby był dialog :) hashimotka88 napisała: Nie myskec nad tym co sie powie a pozniej co > druga osoba pomysli i odpowie... Dobrze jest latac ;) -- http://i47

Re: Przywiodły mnie tutaj... motyle ;)

Haszi... Mam działkę w otulinie Kampinosu. Od lat ... nigdy tam nie jedziemy bez takiego wielkiego atlasu... ptaków, robaków...i wszystkich możliwych żiwotnych... a również ziół ...grzybów, traw..., kwiatów... tak to zostało od czasu, kiedy synowi dobre odpowiedzi trzeba było dawać... I nadal

Jaś nie doczekał

pojechałaś po bandzie i tu mnie rozb > awiłaś :D > Wygląda to tak, że w każdym konfesjonale ustawione są aparaty EEG, wykrywacze k > łamstw, ale nie tylko, bo gdyby nic nie wykryły to na regałach są jeszcze biopo > lometry, wahadełka i szklane kule. A gdyby i te się nie sprawdziły, to

Re: Antyczny feministyczny przyczynek

Polaków jest Antoś M. bo w końcu ważny polityk, więc to co mówi musi być prawdą. Ale z tym włażeniem ludziom w myśli to już pojechałaś po bandzie i tu mnie rozbawiłaś :D Wygląda to tak, że w każdym konfesjonale ustawione są aparaty EEG, wykrywacze kłamstw, ale nie tylko, bo gdyby nic nie wykryły to na

Re: Wyprawa rowerowa do Pruskiego Wersalu

Przepiękne, ażurowe, kręte schody, ozdobne detale, wykończenia, wspaniały piec, pomieszczenia...kiedys musiały być naprawdę urokliwe....pomimo upływu czasu, zniszczenia, a może i dewastacji jeszcze swój urok posiadają.... Gdyby tak odnowić te miejsca, udostępnić ludziom.....niechby zarabiały na

Re: 10 października 2013, CWP

:) > A chrabąszczy już tyle nie ma, przynajmniej w ostatnich dwóch latach. Teraz cza > s biedronek. Myślę, że to jest tak ze wszystkimi owadami, co parę lat "fala" i > później spokój. -- http://i43.tinypic.com/2ahbjuw.jpg

Re: 12 października 2013, CWP

Dzień dobry, moi Drodzy :) I muszę o pogodzie bo pokrzyżowała moje plany na sobotę. Miało być złotopolsko - jesiennie, a jest szaroburo, mgliście i mokro. Do kitu taka robota. Dobrze, że Hardy ma ładną pogodę, przynajmniej tak wygląda na mapach. Ale w Jego przypadku nawet gdyby pogoda nie

Re: No i co teraz z nami biedaczynami będzie?

wyrażenia a to na wypadek, gdyby mnie znów zaprosili na spotkanie z jakimś byłym czy obecnym Panem Prezydentem RP nie na emogracji. Ale tak na wszelki wypadek przemykałem się pieszo i cichcem pod murami zrujnowanych blokowisk. Trochę bałem się wiszących z dachów sopli (niektóre do metra długości), ale

Re: 12 listopada 2013, CWP

. Są tam przykłady komentarzy uczestników marszu zadymiarzy. a ten jest po prostu "cudowny": Leszek Mikulski ile Kłamstwa trzeba mieć w ninawiści do POLSKI żeby ignorować miliony POLAKOW do NIEPODLEGLOSCI I byłoby to śmieszne gdyby nie było tak tragicznie żałosne. -- http://i47