5 wyników w czasie 158 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak komunikacja miejska była za darmo (początek wątku)

samochodowy. Może to by się opłacało? Jaki jest wpływ netto ze sprzedaży biletów? Może da się go w jakiś sposób zrekompensować? A może i bez tego w ostatecznym bilansie darmowa komunikacja wyszłaby wszystkim na dobre. -- Homo est creator dei

Re: A gdyby tak komunikacja miejska była za darmo

mieście. A to, że należy ograniczać ruch spalinowy, poza Ryśkiem, chyba nikt nie kwestionuje. Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. Czy z płaceniem za bilet nie jest tak, jak z abonamentem RTV, że płacą go tylko frajerzy, moherowi i dziwacy. Korzystam sporadycznie z komunikacji, ale nigdy nie widzę

Re: Manifestacja pod oknami Gądeckiego

Gość portalu: stan napisał(a): > Gdyby tak było to promowali by prawdziwą metodę leczenia bezpłodności, znacznie skuteczniejszą, ludzką i naturalną - naprotechnologię. W szkółkach niedzielnych uczą też, że kalendarzyk jest skuteczny. Ale pomijając dyskusję, na ile prawdy firmowane przez

Jak się pozbyć Cyganów i nie podpaść pod rasizm (początek wątku)

wrażenie, że służby porządkowe są bezradne. Może władze miasta powinny poprosić o pomoc etyków, psychologów społecznych, specjalistów od prawa międzynarodowego o wypracowanie jakieś koncepcji rozwiązania problemu w białych rękawiczkach, czyli skutecznie, a jednocześnie tak, by sraczki z wrażenia nie

Zdjęcia:

Jak się władza mizia z kulturą (początek wątku)

nadzieję, nie wiem czyją, bo nie naszą, że za rok weźmie udział w maratonie gitarowym przed Ratuszem. Przypuszczam, że gdyby nie było kilku kamer, nie pojawiłaby się też władza, a nawet mam pewność. Widzicie więc, Kochani, jak to jest. Kultura musi być miła i przyjemna, najlepiej masowa, tak by władza