403 wyników w czasie 347 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Alertowiczów historie kolejowe, czyli wszystko źle

Dziś rano jadę do pracy. Pociąg, który wcześniej jeździł 6.09, teraz jeździ 6.02, a i tak na miejscu jestem o tej samej porze, o której bym była, gdyby pociąg jechał po staremu. Oczywiście jeden skład, bo po co dłuższy. Pociąg relacji Toruń-Leszno. Nie wspomnę już o tym, że na rozkładzie

Rumia: "Auto jest w strzępach". Kierowca zmarł ...

...a gdyby tam było ograniczenie szybkości np. do 40 km/h - to nic by się nie stało! A tak, kierowca Alfy nie widział że powinien jechać wolniej - i się zabił... o, jeszcze powinien być znak - teren zabudowany... wtedy jak nic zwolniłby do 50 km/h ... Chyba zbyt mało tych ograniczeń w Polsce

Re: Rumia: "Auto jest w strzępach". Kierowca zmar

prawdziwy.jonek napisał: > same znowu patafiany, a nie pomyslaliscie ze mogł miec np. zawal ?! Nie interesuje mnie czy miał zawał,zesrał się i poprawiał pieluchę czy też panna mu loda robiła. Zapier****** z ogromną prędkością i był zagrożeniem. Ciekawe, czy też byś tak krzyczal

Kiedy skończą się absurdy w polskim prawie? (początek wątku)

mieszkanie komunalne, to mogłabym się o nie starać. Tymczasem spółdzielnia nie daje takiej możliwości. "Państwo w państwie" - tak o spółdzielni mówią urzędnicy z Urzędu Miasta. I radzą siedzieć cicho i się nie ujawniać. I tak oto żyję sobie w świecie fikcji. I tylko dzieci mi się czasem pytają

Zdjęcia:

Re: Podobno w Polsce jest zamach na demokracje ?R

zbigniews1934 napisał: > RE:bardzo pouczajace stwierdzenia Pana o nicku Kir do adamas ale nie > rozumiem czy ten Pan Kir kieruje sprawe Pana Neumana do prokuratora > generalnego czy do Pana Tuska? Napisałem o zasadzie praworządności a ta czyni śmieszną sytuację gdyby komendant

Re: Nasze drogie autostrady

. Takie rozwiązanie nawet można by przyjąć gdyby w jego efekcie powstawały w szybkim tempie nowe autostrady ale niestety rzeczywistość jest taka iż kilometrów nie wiele nam przybywa. Od czasu przyznania koncesji np dla firmy Kulczyka (A-2) minęło ok 15 lat.

Nasze drogie autostrady

Na szczęście nie ma jeszcze obowiązku jeżdżenia autostradami. Gdyby tak w ramach protestu wszyscy przestali jeździć, a Kulczyk czy Mostostal musieliby robić remonty...

Re: Megakolejki po warszawską kartę miejską

choćby grypę, która wiele osób położyła do szpitali ja osobiście właśnie wróciłem z zagranicy po siedmiu latach (nie, nie ze zmywaka w Irlandii). dla mnie to szok, że miasto może tak traktować podatnika nie zauważasz radości "polactwa"? a czym jest chocby twój mentorski ton że "można było wcześniej

Re: Swoja drogą

droga kretynizm tutejszych PiSowców rozbraja. > Gdyby spadek GW przeniósł się na wzrost ŁRzepy na przykład, > to faktycznie mogliby mieć powód do zadowolenia. > > A tak zostaje im tylko radioć ze swoich łgarstw. A wacek, no cóż....zwykły pis głupek, który wpada czasem na forum

Swoja drogą

. A tak zostaje im tylko radioć ze swoich łgarstw.

Twoją tolerancję i pluralizm...

wizjach. Jedni, drudzy i trzeci walczyli z Bogiem i z ludźmi. Tam gdzie Bogu kazano iść precz zostaje wcielone zło - brak dobra. Zastanów się czy nie jesteś jego emanacją. No i co tak naprawdę dobrego udało Ci się zrobić w życiu? Czy aby Twoje ręce nie są puste i zupełnie nie masz się czym pochwalić

a skąd o tym wiedzą?

o ile wiem, kiedy sprawa trafiła do prokuratury, to zwierzę już było zutylizowane ! poza tym, nieżle byłoby, gdyby tą sprawą zajęła się inna prokuratura - może poznańska, albo bydgoska/ - tak trochę dalej od Zakopanego...

Re: Gdyby zmarł człowiek to nikt by się nie zaint

mocno nie tak i zawróci się do innych po pomoc.

Rektorzy: studiujesz, to płać (początek wątku)

No coz - jacy eksperci taka strategia. Szkoda, ze prof. Woznicki nie zapoznal sie wnikliwie z http://www.fiappl.info/2008/01/edukacja-w-polsce-raporty-swiatowe_12.html raportem Banku Swiatowego z 2004r. Polecam str. 40 gdzie mozna przeczytac: 88. Implikacje polityczne wprowadzenia czesnego dla