171 wyników w czasie 190 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: prośba o pomoc...a moze by tak radni pomogli

pomyślcie tylko, gdyby przyjęła pomoc od MOPR to o czym by pisała, co nosiła na szyi? Ta kobieta potrzebuje pomocy, ale my jej nie pomożemy, nie pomoże jej żaden urząd, jedynie psychiatra. Musi sobie Pani zdać sprawę ze swojej choroby, dopiero wtedy będzie można Pani pomóc. Wiem że Pani

Re: przeicez tak było zawsze!

Teraz głupio nauczycielom, że zamilkli?A gdyby tak jego dziecko wyzwać od debili?Pewnie byłaby afera w 2 stronę.

Re: Jak dobrze że jest nas tak wielu

Nie tak szybko. To ze pare osob pohukuje przed palacem prezydenckim nic nie znaczy. Gdyby ,prezydent zajal w tej sprawie jasne stanowisko, gdyby wladze miasta postapily konsekwentnie i zakonczyly ten cyrk, mozna by odniesc wrazenie ze wladza jest po stronie tych ktorzy sa za swieckoscia

Re: Jak dobrze że jest nas tak wielu

ma w pamięci to, co zrobiono np. z arcybiskupem Wielgusem - prawdopodobnie dlatego tak łatwo przyszło "rodzinie" załatwić pochówek pary prezydenckiej na Wawelu (choć nijak nie mieści się to w jakiejkolwiek logice, a ewidentnie poniewiera tradycją tego szczególnego dla Polski miejsca

Zdjęcia:

Re: Kościół, a wybory

To smutne jak nasza rzeczywistość ale kościół dla fanatyków jest drogowskazem na kogo mają głosować Przecież wiadomo to od zawsze . Inaczej rządzący nie podlizywali by się klerowi . Gdyby w moherach nie było siły , Rydzyk nie był by taki mocny . Jak do tej pory Rydzyk jest nietykalny !

Re: Wstyd - nasze miasto zasypane a.....

Pytam kolejny raz, gdzie Straz Miejska. Jakby kilku osobom przylozyli to inni by sie opamietali i wzieli do wypelniania obowiazkow i odsnierzyli przy swojej posesji. Nawet gdyby z zemsty pluli to i tak bilans bylby dodatni bo inni byliby wdzieczni. Pomijam juz glupote ludzka, ciagle narzekaja

Re: Pan Prezydent a mieszkancy Wielowsci..

tak ich domy byłyby zalane. Rozumiem dramat powodzian i bardzo im współczuję, ale obarczanie winą za to prezydenta, to najdelikatniej mówiąc - przesada !

Re: a ja jestem bardzo zadowolony :)

służbie zdrowia zanim wykonają usługę.Lecz będąc tam nie raz jestem godny podziwu dla ludzi tam pracujących ponieważ człowiek nie ma czasu się po dupie podrapać a co dopiero kawy wypić, także ja ich rozumiem, gdyż sami nie byli byśmy lepsi w ich przypadku. Tak jak kolega pisze mechanik w

Re: A bramy piekielne Go nie przemogą...

W ciągu jednej niedzieli przez tace w kościołach przewija się więcej kasy, niż mają w budżecie niewielkie państewka. Datki, ofiary, za modlitwę, na kościół, na kwiaty, pogrzeb, ślub, chrzciny – cały finansowy różaniec. Pieniądze w Kościele od zawsze były dość intrygującym (i często

Re: poważnie będzie zaraz

, a którym na imię " nie zabijaj nie kradnij nie kłam nie cudzołóż itp." i ten mój kumpel mówi tak "gdyby każdy człowiek u ciebie w kościele kierował się tym to wiara była by piękna chociaż ja was(katolików) rozumiem znam ludzi i sam jestem człowiekiem i choć te twoje przykazania są takie

A oto oszustwa towarzysza Jarosława Kaczyńskiego: (początek wątku)

to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań."

Re: Co dla Ciebie zrobił Tusek przez 1000 dni nie

A gdyby tak wprowadzić opłatę od wiersza ?

Re: Wielkie gó... zrobił!

szanuje inteligencji czytelników... ewentualnie liczy na to, że jakaś ich część po prostu da się nabrać - i to jest najbardziej prawdopodobna hipoteza. Gdyby się jednak zastanowić nad celowością jego działania, to skłaniam się jednak ku pierwszej wersji. Tak!.Ziemkiewicz ja zwykle konfabuluje a

1 2 3 4 5 6