171 wyników w czasie 285 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ...po śmierć

Wiecie , gdyby pokazali jeden przypadek to bym pomyślała....a no,zdarzyło się że jakiś debil...... Tych przypadków jest naprawdę dużo, wiem że nie każdy kierowca to rozsądny kierowca ale żeby aż tak ? Jeśli chodzi o przejazdy kolejowe ,to nikt nie jest mnie w stanie aż tak zagadac żebym nie

Re: Mieszkania w blokach znowu w cene

Ja dom na polnej na dzikowie, podtopiło mi piwnice i co z tego. Nawet jak by mi dopłacali to do bloku bym nie poszedł, mieszkałem w bloku i podziękuje, Dostane ubezpieczenie i jeszcze na tym wyjdę tak jak zawsze wychodzą na plus, wszyscy powodzianie w 1997 2001 2003 i tak samo będzie w 2010. A

Re: Mamy dzidziusiów i ich problemy

hahahaha- no to podsumowałaś :))))))) wiesz, najlepsze jest to , że w tym całym bagienku są wysepki szczęścia. zresztą i tak już po fakcie i jakby nie masz wyjścia- trzeba znaleźć w tym plusy. Jak sobie popatrzę jak niunia śpi i jest taka śliczna... (jak jeść nie woła)... to się serduszko

Zdjęcia:

Re: Gospodarczyk - bardzo mądra decyzja!!

Gospodarczyk nie głosuje - on sam ma tylko jeden głos. On może poprzeć oficjalnie np. Mastalerza, a wyborcy zagłosują na Dziubińskiego (on sam też może tak zrobić). Kto to sprawdzi ?

Re: Dzików Miechocin

Ale Dzików to za to wielkie miasto w sadach i wodzie po kostki jak popada. Gdyby nie strfa ochronna i górnicza, którą ostatecznie znieśli w 2006 roku Miechocin byłby nie tak zagospodarowany jak to ma miejsce obecnie. Niegdyś to osiedle było w całości przewidziane do likwidacji a teraz powoli się

Re: Odszkodowanie dla Marty Kaczyńskiej !

Uważam że gdyby sami zapłacili swoje ubezpieczenie w takiej kwocie , by rodzina po ich śmierci dostała 3 miliony złotych to powinna córka - Marta Kaczyńska dostać tyle. Ale jakim prawem ktoś naszymi pieniędzmi zapłacił tak ogromną sumę. To nieprzyzwoite że życie prezydenta warte jest tyle,a życie

Re: wierszyki And.

ŁADNIE! Myślałam, że czytam wierszyk Andrzeja. A to Racja taka mądra. Andrzejku, napisz coś ładnego o kobietach, tylko nie używaj takich słów, jak "zad". Racja, Andrzej tylko dla Rei"zrobi wszystko..." Pozdrowienia nie z Radomia... Do Andrzeja Nie szukaj sztachety i nie przeganiaj kobiety

Re: Wloch....

Myślę, że gdyby p. L.Ceci kupował w Tarnobrzegu kolejne budynki, remontował je zgodnie z zasadami jakie obowiązują wobec budynków zabytkowych (a takim jest np. budynek kina), a potem oddawał je do użytku publicznego zgodnie z tym co sam głosi (np. że w byłym kinie będzie nadal tego rodzaju

Re: WORD w Tarnobrzegu

powrót z pracy. gdyby egzaminatorzy podchodzili do kazdego po ludzku mysle ze tez inaczej by to wygladalo Ale wredni ci egzaminatorzy. Policja zresztą też. A przecież trzeba tak po ludzku; to nic, że sie śmiga na podwójnej ciągłej, mało ważne, że po dwóch piwach się prowadzi. Najważniejsze

Re: WORD w Tarnobrzegu

Ja uważam w Wodr TBg jest megaa chamstwo.. piewsza rzecz to, to ze czlowiek ma egzamin o 12 a czeka do godz 15 przy tym juz sam nie wiem jak sie nazywa a co dopiero jak sie jezdzi samochodem... druga rzecz to czepianie szczegolow(za blisko lini, za daleko) ciekawe czy oni tak idealnie

Re: Makabryczne warunki na osiedlu 11 Listopada T

a gdyby tak każdy młody człowiek na chwilę odszedł od komputera i odśnieżył 1 m kw.chodnika i jeden stopień schodów i byłoby po problemie .Ja odsnieżałam posesję 1godz. do południa i 1 godz. po południu, jestem dotleniona i super się czuję .Pomyślcie o osobach starszych, które muszą brnąć w