111 wyników w czasie 666 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Rytuały miłosne

to jacys dobrzy jej znajomi?jesli tak to palnij sie w leb. Obrazasz nas i obrazasz Gosie.Komu by sie chcialo tyle pisac gdyby nie zasluzyla na to.A tu masz co durna opinia to ludzie bronia jej.Masz cos osobistego do niej to zalatw to na drodze prywatnej a nie pie...glupot na forum!

Re: Rytuały miłosne

przestrzegala..uwazam ze to nie jest fair to co sie czasem dzieje na tym forum.ze wrozki sa szykanowane i obrazane prze osoby ktore tak naprawde nie maja prawa wypowiadac sie skoro nigdy nie mialy stycznosci z dana wrozka..trzeba zostac klientem by opinia byla wiarygodna i pani gosia taka osoba jest..gdyby to

Re: Francis Violento - stukniety wrozbita

Chyba jesteście przewrażliwione. Gdyby tak się okazało zaś że wszystko się sprawdziło, też byś miała pretensje koleżanki do Niego. Co za różnica anioł czy nawiedzony - liczy się efekt końcowy. Skoro decydujemy się na wróżbę, to nie oczekujmy bajki. Skoro zaś tylko chcesz potwierdzenia a nie faktów

Re: Francis Violento - stukniety wrozbita

autorce tematu, oczywiście miała prawo być niezadowolona, ale do tego jest bardzo niemila, nieuprzejma i strasznie zadufana w sobie. Gdyby mnie ktoś tak nazywal , poslugiwal się takim słownictwem i jeszcze liczyl na to, zebym wyciagnal z tego madre wnioski, to bym go wysmial, albo nawet dal po buzi. Mi

Re: Wróżka Basia - Barbara Marta Włodek z Krakowa

Hmm... Moim zdaniem, gdyby p. Włodek była złym człowiekiem, to niekorzystne, złe rzeczy mówiła by ludziom wprost, aby ich psychicznie gnębić, lub zupełnie by je zatajała, a z mojego doświadczenia wynika, że podaje je w sposób stonowany, delikatny. Tak postępuje zresztą znakomita większość

Zdjęcia:

Re: salon ezo kto korzystal

www.ezo24.pl/index.php wszystko sensowne! Co wy chcecie od tej kobity. Gdyby wszyscy włącznie z tym Arturem tak odpisywali jak ona, to fajnie bym się nie pogniewała!

Re: Wróżbici Grzegorz i Małgorzata z Wrocławia

przycisnęła, człowiek chwyta się brzytwy nawet, byleby tylko jakoś sobie poradzić. Gdyby nie dobre rady Wróżbitów, wszystko poszłoby w złym kierunku, a tak - udało mi się uniknąć wielkiego zagrożenia. Co mogę powiedzieć więcej... Byłem, widziałem, także polecam.

Re: Do Pani Emmy Cole

Nie, jeśli ktoś ma w sobie tyle negatywnej energii, to nie ma sensu robić rytuału, bo po prostu nie wyjdzie. O to chodzi. Dlatego tak jak pisałam : popracować nad sobą, dopiero później działać. A druga sprawa - co się daje, to się otrzymuje. Zatem skoro ta osoba od razu pluje jadem w moją

Do Pani Emmy Cole

), nie wiem czy często - max. 2 razy w roku i zawsze pytam o to samo... odkąd 4 lata temu zostawił mnie mąż, interesuje mnie możliwość ponownego wejścia w związek. Zawsze słyszałam to samo: tak, za pół roku, kilka miesięcy itd. Gdyby spełniła się pierwsza wróżba (pierwsza w moim życiu) już dawno byłabym

Re: Skutecznosc Pani Sylwi

babki a w grę wchodzi poważna sprawa. Teraz po tym wszystkim wiem, że gdyby spotkało mnie to 2 raz nie czekałbym ani sekundy i zrobiłbym wszystko tak samo. Powodzenia "pacientka" i nie martw się na pewno Ty też uzyskasz pomoc.

Przeklęta

Ja zostałam przeklęta przez babke mojego byłego męża. Tak okropnie na mnie wyzywała i powiedziała że zdechnę. Nie wiem dlaczego przecież to on mnie zdradził i zostawił a ona sie na mnie uparła. Nie bedę tu opisywać przez co po tym przeszłam, nie chodzi o rozwód, który zakonczył sie szybko i

Re: Jasnowidz Vanessa czy wróżka Beata Kalinowska

do gazeta mi płaci nie , nie śpię na worku pieniędzy bo moje pytania nie tego dotyczyło ale dzięki tej pani odzyskałam kogoś kogo kochałam gdyby nie ona pewnie by tak nie było .Ja myślałam ze on mnie zdradził i zostawił a on myślał że ja go już nie chce

Zdecydowanie wróżka Beata Kalinowska

Tarota i powiem wam tak by wrózba sie sprawdziła pytamy raz wybrana wróżkę kto pyta wiele razy ten nie uzyskuje wiarygodnej odpowiedzi (nawet gdyby te dwie wrózki były dobre) po co w ogóle korzystałaś z ich obu? trzeba było wybrać jedną która bardziej do ciebie

Re: Wróżbita Norman

O panu Normanie są również złe opinie. Zastanawia mnie jednak czy te złe opinie są motywowane prawdą, czy też czymś innym. Przecież gdyby rzeczywiście tak było jak twierdzą niektórzy to Norman by dawno zbankrutował, a jak jak moja pamięć sięga zawsze w Warszawie wróżył Norman, początkowo na

Re: Wróżbita Norman

pewien sposób sławna. Gość portalu: Zygmunt napisał(a): > O panu Normanie są również złe opinie. > Zastanawia mnie jednak czy te złe opinie są motywowane prawdą, czy też czymś in > nym. Przecież gdyby rzeczywiście tak było jak twierdzą niektórzy to Norman by d > awno

Re: i wiedza, i intuicja

Ten temat, Pani Emmo , to jak kij w mrowisko! Ostatnio obserwuję taki wysyp wrózek, że aż strach! Gdyby tak grzybów po deszczu w lesie... A tych, niestety, jak na lekarstwo. Czy możliwe jest, że aż tyle osób jest uzdolnionych ezoterycznie? Nie sądzę. Jest raczej ogromne zapotrzebowanie na rozmowę i