111 wyników w czasie 199 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Do Minewry

Ooo tak ja bylam na zakrecie w zwiazku, stosunkowo malym po prostu obydwoje jestesmy uprci i mala sprzeczka wyrosla do wielkiej rangi, ktory nie byl zwiazany z inna kobieta, a przez wrozki tak sie zapetlilam ze prawie oszalam, tylko jedna faktycznie nie i prawdziwie ocenila sytuacje!!! Prawie

Re: bogini_losu Oszustka @@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przypadku jej brak, tutaj bede jej bronila. A naciaganiem na rytual to juz faktycznie chamstwo. Ale tez nie znaczy, ze zaraz jest oszustka. Wrozki z allegro same sa sobie winne. Zrobily sobie ceny jak dla wiesniakow, a pozniej wiesniaki i chytrusy przychodza, a pozniej dziwic sie, ze to forum tak wyglada

Re: Wróżka Gosia to oszustka!!

się uda! Tak, jak operacja> Teoretycznie każdy wie, że nawet liposukcja może zakończyć się zgonem (jest sporo takich, ukrywanych przypadków), ale przecież - każdy korzysta. A Hipokrates mówił: po pierwsze, nie szkodzić.

Re: Wróżka Gosia to oszustka!!

zdolności tak jak chce? i dalej kto wam każe za to płacić? jest sporo innych co za 50zl. wam zrobią ryt.Zastanawia mnie jak bo na same materiały w ezoterycznym wydadza więcej a praca? gratis na minusie? Ktos tu pisze o zbieraniu winogron -tego nie porownuj do pracy wróżki bo ma sie to jak praca lekarza

Zdjęcia:

Jak wróżby mogą zniszczyć życie (początek wątku)

Od dawna lubowałam się w chodzeniu do wróżek, oczywiście nie co chwile, ale zawsze coś mnie do tego podkusiło. Wówczas byłam przekonana, iż wiekszość zagadnien się sprawdza i podporządkowywałam swoje życie pod treść wróżb- brzmi strasznie, ale tak było. Z perspektywy czasu wiem, że tak naprawdę

Re: Dobra wróżka z Poznania, proszę o jakieś opin

Obiecałam, że powiem jak było na sesji z panią Aura... I powiem wam rewelacja! Dokładnie tak jak pamiętałam z kiedyś tam... Bardzo miło i ciepło. Serdeczna młoda kobieta z dobrym podejściem, ceny ma z tego co pamiętam podobne jak wcześniej 30zł pół godziny 50zł godzina jeśli chodzi o karty, inne

Re: Lilith Black Moon VIP

Przypadkiem, zupełnie przypadkiem zauważyłam to forum, weszłam i myślałam, że normalnie padnę ze śmiechu... To jeszcze nadal się wszystko kręci? Dokładnie cztery lata temu miałam bardzo kiepski okres w życiu, rozstałam się z miłością mojego życia (a przynajmniej tak mi się wtedy, idiotce

Re: Lilith Black Moon VIP

Zgadzam się z tym: tak, LILITH to oszustka, jak wiele jej podobnych. Dziwię się, że nadal jest w branży i wyłudza kasę. Ale z drugiej strony: kto ja pozwie, kto pójdzie z tym na policję? Do sądu? Przecież nikt normalny by się nie przyznał w jakim celu powierzył jej kasę. Wszyscy by padli ze

Re: Wróżka Danuta z rodintv- Przestrzegam!

miały nigdy miejsca a te przyszłościowe nic kompletnie się nie spraewdziły. Jestem tez niezadowolona że ona podaje tak niby pewnie daty a to i tak nie ma potwierdzenia. Uważam że 200 złoty za wizyte gdzie nic się nie sprawdza z przepowiedni a na teraz też się nic nie potwierdza to po rpsytu uważam

Re: Tarocista Ryszard Zawadzki

Ps: dziś, po wielu latach dowiedziałam się, że mój eks narzeczony, jednak mnie nigdy nie zdradził, a RZ upierał się, że tak. Czas pokazał, że popełniłam wielki błąd zrywając z narzeczonym, dziś on ma cudowną i szczęśliwą rodzinę, a ja nadal jestem sama po 2 nieudanych związkach (z których jeden RZ

Re: To prawda

O tak ja tez mam do niej wiele szacunku. Zadawalam jej wiele nawet durnych pytan i zawsze dostawalam odpowiedz i wyjasnienia. Co do wrozby to ja tez bralam platna u niej zaplacilam 10 zl i dostalam odpowiedz na prawie 3 strony a4 spakowane w pliku i bylam pod wrazeniem poniewaz nie bylo to jakies

Re: tez wydaje mi sie ze drogo

zależy, gdyby napisała na 100% że zrobicie tak i tak, to zrobiłaby Wam krzywdę. Zależy od Was jak wykorzystacie tą wizję. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że wizje moje nabierały sensu wraz z czasem. Tzn na danym etapie życia przypominałam sobie jej słowa z roku czas i poczułam, że miała wtedy