wyszukiwanie zaawansowane
86 315 wyników w czasie 3 487 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Okrutny prezent na Święta ;-(

, mnie jej reakcja nie pod > oba się. > Takie moje prawo :) a poród przeżyłbyś, z uśmiechem na ustach i w ogóle to nie rozumiesz dlaczego te baby się tak drą, prawda?:) kurczę, taki stary jesteś a nie potrafisz postawić się w czyjejś sytuacji.

Obrona odwołuje się od wyroku na Chodorkowskiego

Bardzo zdziwiony takim obrotem sprawy jest pan Buzek.Przecież sam tak pięknie sprywatyzował PZU że dał zarobić paru facetem kilkanaście miliardów zł. W podzięce spotykają go za to zasłużone zaszczyty a nie pytania o straty Polski z tego tytułu. Przecież u nas do więzienia idzie się za zjedzenie w

Re: Czy współcześni mężczyźni są wystarczająco mę

którym obgadanie sprawy wanny skutkuje tym, że jakoś tak nie do końca mu się chce, że może innego dnia a najlepiej to by było gdyby go zona przez telefon instruowała albo sama załatwiła tę wannę...żadnej decyzyjności, żadnych chęci- a po co, a może by jeszcze starą przetrzymać, jak myslisz kochanie? I w

Zdjęcia:

Re: na ten jeden rok 2011

princessjobaggy napisała: > > a potem 2012/2013 szykuje sie przebiegunowanie Planety > > wiec trzeba sie cieszyc zyciem :) > > Masz na mysli przebiegunowanie geomagnetyczne? - istotnie > Po pierwsze, nie wiem jak mozna takie wydarzenie oszacowac z taka

Re: na ten jeden rok 2011

> a potem 2012/2013 szykuje sie przebiegunowanie Planety > wiec trzeba sie cieszyc zyciem :) Masz na mysli przebiegunowanie geomagnetyczne? Po pierwsze, nie wiem jak mozna takie wydarzenie oszacowac z taka precyzja (moze jeszcze dokladna date podaja?). Po drugie, gdyby nawet, to co z

Re: Rosjanin Kazimierz Kik chwali skutki katastro

polazrski napisał: > kaczkodyl napisał: > > > polazrski napisał: > Ja wole czymaj, a zwlaszcza w kontekscie nienormalnego. 3 05 mi sie zbyt pozyty > wnie kojarzy.;) 3Maj kojarzy siem ze Swińtynią Bożej Opaczności? -- Ach gdyby tak od razu każdy

Re: Kilka refleksji

kościele... Paula kiedyś przekonywała, że w jej ślubie chodzi o to głównie, że ''to zwycięstwo miłości'' a ona nic a nic nie jest materialistką, tylko spełnia sobie swoje (materialne) marzenia. Ale nie czarujmy się... ręce w górę kto tu widzi to zwycięstwo?...a jeśli tak to czego?... Nawet filmik był

Re: Nasze przygody z firmą poligraficzną

zia86 napisała: > Teraz chyba znowu się nie zrozumieliśmy i Wy myślicie, że ja panu nie zapłaciła > m i w ogóle trzeba wyciągać ode mnie pieniądze za zlecenie a to nieprawda. My p > anu wysłaliśmy od razu całą kwotę zamówienia! Zapłaciliśmy całość z góry i tak > samo

Re: Gapowiczka :)

Hahaha...dobre...ale ze nie poczulas wagowo ;) No gdyby tak Binoo na gape chcial sie wpakowac to raczej niemozliwe,bo wazy 12kg :P a Buddy tylko 5(okolo) -- Josh Demolka http

Gapowiczka :) (początek wątku)

muszę natychmiast jechać z Tygrysem do weta .Trzecia powieka tak mu spuchła ,że prawie oka nie było widać i to w ciągu 2 godzin.Wrrrr Dostał zastrzyk i w godzinę opuchlizna zeszła.Ufff Teraz tylko krople do oczu i jutro kontrola.Na dodatek wracając wczoraj już z Tygrysem od weta po wejściu do domu

Re: jak nazywaja sie te badania?

rzeczywistości. A wystarczyło po prostu zbadać wszystkie czynniki, które wywołują ReA, ale po co? I tak nie wiedzieliby co z tymi wynikami zrobić, jak je zinterpretować i jak leczyć. W taki właśnie sposób z młodych, silnych ludzi robi się inwalidów. Przerażające. Wcześniej nie chorowałam i nie miałam pojęcia

Re: troll?>

sie z jej facetem. Kokietowac czasem - mysle ,ze ciezko by mi bylo tego nie robic gdyby mi sie podobal. Ogolnie nic z tym nie musisz robic. I lepiej zebys nie robil. Co z tego ,ze ja mozesz miec. Tak na dobra sprawe to nic z tego. Ciekawa jestem w jakich okolicznosciach jej rodzice sie rozstali

Ależ jesteś pewna swego

pomysł, że intencje dziewczyny cokolwiek znaczą? Na pewno i tak się tego nikt nie dowie. Zapytana może powiedzieć prawdę, może skłamać. Kto wie czym jest prawda? Ach, zapomniałem - Ty wiesz, jogar, prawda? A może to Ty jesteś? Hmm, jednak nie, nie taka osobowość kręci autora wątku. I króciutko ad rem

A moze nawet mialbys i racje ....

, zarobkow, pracy, edukacji w USA i tyle. Jawnie i wprost wszystko bedzie do wgladu. Tak to wygladalo w sprawie Andrzeja Czumy, ktory rowniez myslal ze zyje w latach piecdziesiatych a nie w erze globalnej wioski ... NA dzis mi sie nie zgadza wiele rzeczy juz na pierwszy rzut oka. Facet pracowal w USA jako