wyszukiwanie zaawansowane
41 387 wyników w czasie 3 111 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Nierozszyfrowane hasło (początek wątku)

Dziewczynka, między 2,5 a 3, mówi już dużo, można się dogadać. Od dwóch tygodni powtarza w zabawie tajemnicze hasło "U-PLA-TA-KA-JE-JA". Mogłoby to wyglądać na bezładną zabawę sylabami, gdyby nie to, że całość się powtarza, wielokrotnie każdego dnia. Nie da się tego podzielić na wyrazy, bo hasło

Re: Weterynarze w Płocku

Tak jak ktoś napisał- tylko nie lekarze ze schroniska. Pan kierownik co sam określa się jako weterynarz. Ja mam problem z grzybicą i leczę już moją Dorę od 3 miesięcy. Gdyby mnie ktoś uprzedził to prosto po adopcji pojechalibyśmy do weta. A tak muszę leczyć nie jednego psa, a dwa psy bo choroba

Re: Weterynarze w Płocku

Najpierw naucz się pisać po Polsku od tego zacznijmy . Po drugie ostatnia wizyta u tego weterynarza doprowadziła mojego kota do śmierci , zła diagnoza , gdyby zamiast koncentrować się na zwierzęciu było by dobrze mój kot żył by do dziś poszłam do niego wieczorem , na początku zaczął się

Re: Czy istnieją jeszcze normalne,zdrowe związki

Może gdyby nie było tak łatwo się rozejść, to ludzie trochę bardziej by się starali - być blisko, nie ranić itp., inwestowaliby w niego więcej z siebie? Nie wiem, ja już się nie znam na związkach ;) -- And the days are not full enough, and the nights are not full enough, and the life slips by

Zdjęcia:

Re: kłopot z dyskusją o światopoglądzie

przynajmniej on twierdzi . > i negatywna: ta a niepewność jest męcząca > już lepiej być wierzącym Katolikiem, lub pozbawionym wątpliwości ateistą? > ale ja nie umiem tak więc zostanę tu, gdzie jestem tu sie myslisz feelek , moim zdaniem i to mocno, NIE ma ZADNEJ negatywnej kostatacji

Re: kłopot z dyskusją o światopoglądzie

"dziękujemy" i panu Karbatowi za promowanie atmosfery "dyskusji" ehhhhh.... a może tak: Czy to tu jest możliwe: Być na dyskusję chciwym? Nie, trzeba odpowiadać na słowa kiego chada, miast mówić: ja się dziwię. Ach, gdyby się tak dało wziąć wątpliwości całość? nie, musi piznąć butem

zmiany 2009 !

Kolejność dziedziczenia i zasady dziedziczenia są następujące: w pierwszej kolejności do dziedziczenia – tak samo jak dawniej – są uprawnione osoby najbliższe spadkodawcy, czyli jego małżonek oraz dzieci.­ Dziedziczą nadal w częściach­ równych, przy czym część przypadająca

Re: "Nie masz łatwo", to znaczy

To jest jak w tej historii z żabą i wrzątkiem. Jak ją wrzucisz do wrzątku to wyskoczy, ale jak zaczniesz ją gotować od zimnej wody, to będzie się przyzwyczajać i się ugotuje. Nie wiem, czy jest to prawda, ale w związkach jest chyba tak samo. Gdyby partner zarzucił nas swoimi wadami (lub cechami

Re: Mieszkanie dla Młodych - Wrocław

niestety nie widzę żadnych mozliwosci. Lepiej gdyby z Długołeki zrobili metro do Morden-taka linia Wrocław-London pozwoliłaby na pracę w normalnym kraju i mieszkanie pod Wrockiem:)/metro superszykie, z tunelem podciśnieniowym, elektryczne-takie jak planują robić teraz w Californi/. Pozdrawiam:)

Re: iTon - korzystalyscie? Prosze o opinie

ludziom - Ogień ....:)))) Patrząc na Wielkich, spróbuję i z siebie wykrzesać iskierkę odwagi i przedstawić nieco inne poglądy z zakresu „kosmosu” ludzkiej duszy.... A może, za kilkaset lat coś się zmieni na Górze, w Zielonej Górze :) A przecież wiadomo, że jako na górze - tak i na dole

Re: iTon - korzystalyscie? Prosze o opinie

. pani nie potrafi przyznać się do błędu, tylko kąsa i szczeka jak bezbronny pies. Byle głośno! Tym Pani sobie dodaje odwagi, nakręca się jak spirala? Współczuje Pani i Pani partnerowi który musi to tolerować. Może tak drink albo seta z pieprzem? Dobre na jesienne wiatry Gość portalu: Duch

Re: Mam 67 lat i pracuję..

'Na kasie' weszlo do mowy potocznej. Nikt nie mowi inaczej. te "pierdziele", które blokują miejsca na uczelniach i obniżają poziom nauki tak nie mówią. (Mówię o prawdziwych naukowcach, a nie oficerach politycznych udających naukowców). Ale przeciez to nie jest wczesniejsza emerytura tylko

Re: Babcia ma, niech da...

triss_merigold6 napisała: > Mnie niespecjalnie. > Szokowałaby, gdyby wszyscy żyli na dużo niższym poziomie, a wnuczęta chciały ze > drzeć emerytki ostatni stary kocyk i sprzedać na piwo. > Btw, droga babunia tak się poświęcała pracy zawodowej, że na zajmowanie się dzi

Re: Babcia ma, niech da...

Mnie niespecjalnie. Szokowałaby, gdyby wszyscy żyli na dużo niższym poziomie, a wnuczęta chciały zedrzeć emerytki ostatni stary kocyk i sprzedać na piwo. Btw, droga babunia tak się poświęcała pracy zawodowej, że na zajmowanie się dzieckiem, a potem wnukami już czasu nie starczyło, prawda?

1 2 3 4 5 6