wyszukiwanie zaawansowane
41 387 wyników w czasie 2 745 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak odwrócić sytuację?

Jaka byłaby reakcja rodziców, gdyby pani nauczycielka lub o zgrozo nauczyciel miał podobnej "treści" okładkę... Już widzę to oburzenie, zgorszenie, wolę odsunięcia od zawodu itp. Czy wystarczyło by tłumaczenie, że jest miłośnikiem takiej czy innej sztuki.

A gdyby tak im dac ...

Co by bylo gdyby ... Stworzyc nadzieje na lepsza przyszlosc, dac im srodki na realizacje swoich marzen, otoczyc wieksza opieka "rodzine" itp. ? Czy wowczas cos by sie zmienilo?

A gdyby tak więcej angielskiego?

A gdyby tak drugi język obcy zastąpić dodatkowymi godzinami angielskiego? Przecież w Szwecji tak od wielu dziesięcioleci tak jest: english only i żadnego innego języka. A najmniej mi żal tego niemieckiego, bardziej jakoś rosyjskiego i francuskiego...

Zdjęcia:

A gdyby tak... śmietnik.Gliwice

Estetyczne kosze na smieci w otoczeniu kwiatów na ulicach miasta. -- ========= Ciągle aktualne. "Żyje­my w cza­sach, w których tyl­ko głupców trak­tu­je się poważnie." - Oscar Wilde -

A gdyby tak.śmietniki.Zabrze

Ogród Botaniczny. Zwierzaki lis i ptak "zjadacze " śmieci, wykonane z betonu zbrojonego, to dzieło modernistycznego rzezbiarza Thomasa Myrtka (1888-1935) ur w Bytomiu.

Re: A gdyby tak agenta...

, obejrzałeś ten dom, a następnie poszedłeś do pośrednika, zlecić mu, by wyszukał dla ciebie dom do sprzedaży? Czy ten pośrednik miał ten sam dom w ofercie i pokazał go tobie? Czy jakiś inny pośrednik miał ten dom w ofercie, a twój pośrednik na podstawie podpisanej przez was umowy i na podstawie umowy

Re: A gdyby tak agenta...

Panie Mariuszu, pytasz Pan na forum pośredników czy/jak oszukać pośrednika? niezły tupet. poszukaj lepiej jakiegoś forum typu "polskie cfaniaczki" albo "jak wy..ać bliźniego swego". jak ty dajesz dziewczynkom korepetycje z matematyki to robisz to za pieniądze czy w inny sposób przyjmujesz zapł

A gdyby tak odwrócić sytuację

Siedzę i zastanawiam się do czego byłby zdolny samotny facet Czy oni też szukają kobiet za wszelką cenę, czy byliby z jakąkolwiek byleby tylko nie być samemu -- W warszawskim autobusie w godzinach szczytu: - Proszę pana, proszę pana, proszę pana... - ??? - Ten pan, który jest pode mną, mówi,

Re: Do czego jest zdolna kobieta...

a może poradzi, niech gada, niech sączy z drugiej strony dla równowagi, wzrok z czasem wraca, niech koleżankę mobilizuje do myślenia czego by od życia chciała i porównywania z tym, co ma... czy jakoś tak, moim skromnym i nie muszę mieć racji, ale gdyby co to ja bym wolała, żeby mnie ktoś gadał

A gdyby tak ulica Kasprzaka...

odciązyła skrzyzowanie Sikorskiego i Pstrowskiego ? Nie wiem kto projektował ruch na tych ulicach ale gdyby to zalężalo ode mnie to ulicą Kasprzaka odbywałby się ruch samochodów o dcc do 3,5 t i ograniczonej wysokości w kierunku od Niepodległości do Obrońców Tobruku. Tym samym na skrzyżowaniu

A gdyby tak zlikwidować małżeństwo? (początek wątku)

A gdyby tak całkiem zlikwidować instytucje małżeństwa? Po co komu rejestracja kto z kim śpi, przecież to infantylne i nawet wulgarne. Zawierając małżeństwo informujemy cały świat: "Niniejszym oświadczamy, że będziemy się ciupciać." Co to może świat obchodzić? Proponuję likwidację instytucji

Re: A gdyby tak zlikwidować małżeństwo?

No i jeszcze ten wieczór kawalerski na którym dzieją się różne dziwne historie. -- Choroba afektywna dwubiegunowa to pryszcz. Szukam dobrego dermatologa.

A gdyby tak nie całej?

Dla mnie mogliby migiem w nocy przebudować w ramach remontu ten odcinek.

Wikul, a gdyby tak odwrotnie?

w barze, a drugą w autobusie. W obu przypadkach nie chciała wypuścić mężczyzn ze swojego domu." A gdyby tak pierwszą swoją ofiarę, kobietę, Niemiec (czy ktoś tam innej narodowości) spotkał w barze, a drugą w autobusie. W obu przypadkach nie chciał wypuścić kobiet ze swojego domu. To jaka

Re: Wikul, a gdyby tak odwrotnie?

ada08 napisała: > "Pierwszą swoją ofiarę Niemka spotkała w barze, a drugą w autobusie. W obu p > rzypadkach nie chciała wypuścić mężczyzn ze swojego domu." > > A gdyby tak pierwszą swoją ofiarę, kobietę, Niemiec (czy ktoś tam innej narodow > ości) spotkał w barze, a