21 wyników w czasie 184 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Odwrocic kota ogonem... czyli czy istnieje idalny sposob na wychowanie dziecka.

Fajnie, tylko po co tak ostro... Dlaczego piszesz, że siedząc w domu ma się więcej chwil złych niż dobrych? To, że Ty masz, nie znaczy, że każda ma. Ja na przykład nie oddałabym ani minuty z pół roku spędzonego z Żabą. I gdyby tylko się dało, nie wracałabym do pracy (która notabene bardzo lubię

Z Żabą w szpitalu - historia długa i smutna :((( :))) (początek wątku)

przychodni nie dały żadnych efektów, trzecia wysłała na s na ostry dyżur, a to zakończyło się prawie dwutygodniowym pobytem na oddziale zakażeń jelitowych czy jakoś tak. Ja chyba nie będę pisać, jak mi tam było :cry:. Kto to przeżywał

Re: Czy facet może chcieć dziecka???

;). Ale ad rem - myślę, że facetom trudniej jest chcieć dziecka, zwłaszcza kolejnego, bo mniej rządzą nimi hormony, a bardziej mają poczucie odpowiedzialności finansowej i większe wymagania materialne. Robert też się czasem zachowuje tak, jakby najważniejsze było, czy będziemy mogli wyjechać za granicę

Zdjęcia:

Re: :(((((((((((((((((((((((((

Tak mi strasznie smutno po przeczytaniu Twojego postu... Też modlę sie za Twojego dziadka - ale, Miśk@, ja go rozumiem. Czasem człowiek kocha coś tak bardzo, że życie bez tego czegoś traci sens. Jeśli miałby żyć, bezpieczny i zadbany, ale z dala od tego, co stanowi treść jego życia - to co to by

Re: rodzinne gniazdo?

przeciez i tak na ogół nie jest łatwo przy dziecku :). No i pare innych powodów - na przykład mój mąż bardzo się wierci w nocy i zdarzało się, że oberwałam łokciem w nos. Gdyby tak przyładował dziecku

Re: Co "bardzo mądrzy ludzie"... - cd.-do Nastki

Khem, ja nie rozumiem, dlaczego "nie powinno być mowy", skoro dyskusja zaczęła się właśnie od szkoły. Skoro chcemy HS, to nie wolno nam mówić o szkole zwyczajnej? To Ty popadasz w przesadę. Gdyby - tak sobie wyobraźmy - nasze szkoły były idealne, to czy ten HS byłby tak strasznie potrzebny? jedno

Re: Co "bardzo mądrzy ludzie" Nauczyciele do Ari

chłopcy dostali mierny (z tej nieszczęsnej biologii) odgórnie, żeby się ich jak najszybciej pozbyć ze szkoły. No comments. Nie twierdzę, że wszędzie i zawsze tak jest, ale mam smutne podejrzenia... Cóż, my nauczyciele, musimy trzyać się razem... I dlatego dzisiaj nie jestem już nauczycielem, tylko

Re: ??? ??? ???

? Rozumiem, że jest to bolesne, ponieważ zależało im na karmieniu piersią. A skoro tak, to musi być w nim jednak coś wartościowego, coś, co odróżnia je od karmienia butelką? A jeśli tak, to może warto byłoby dowiedzieć się więcej, aby przy drugim czy kolejnym dziecku mogło się okazac, że można i piersią, i

??? ??? ???

? Czy tylko matka decyduje, co dla jej dziecka jest najlepsze, czy istnieją jednak jakies prawdy obiektywne? czy nie wolno ranić tylko mam karmiących butelką, a mamy karmiące piersią jak najbardziej? Dlaczego zakładamy, że jeśli ktoś chce nas przekonać do czegoś, to robi to ot tak sobie, aby zrobić

Re: aborcja w Polsce - jeszcze kilka słów o wierze...

osądzony po śmierci i nie do ludzi nalezy jego sądzenie. Rozumiem, że można mieć ochotę wyrazić swoje oburzenie. Ale Donia (która zresztą niedokładnie przeczytała wypowiedź Gosi), wyraziła to swoje oburzenie bardzo ostrymi słowami w stosunku do osoby, która - gdyby tak było - została strasznymi

Re: aborcja w Polsce moje trzy grosze.

rodziny, świetne warunki materialne (choć może ktoś by tak nie uważał). A gdyby tego zabrakło? gdyby dziecko miało być ciężko upośledzone? Nich mi los oszczędzi chwil, kiedy mogłabym się nad tym zastanawiać. Zabijać nie wolno. A kiedy ktoś zagrozi twojej rodzinie, czy będziesz stał z założonymi rękami

Re: Do KvM - dyskusje. Do wszystkich... chaotycznie

głupich! Na pewno nie wszystkie. Czy znasz powiedzenie o tym, jak ludzie Ci mówią, że jesteś osłem? jeżeli jeden, śmiej się z tego. Jeżeli dziesięciu - idź do weterynarza. KvM, generalnie jesteś tu często źle rozumiany, tak twierdzisz. Ale skoro tak duża grupa źle Cię rozumie, a Ty nadal chcesz się z tą