5 wyników w czasie 240 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: do Gosi1 do eBeaty Lilly i innych

to ja Cię nie kocham", stawiać mu rozsądne wymagania i ustalać reguły. Tylko że ojciec musi przestać być sponsorem, a zacząć być OJCEM. Może niech sobie spróbuje wyobrazić sytuację, że nagle on musi się zająć swoim synem (gdyby matce coś się stało). Czy zycie na codzień z takim dzieckiem

Re: do Gosi1 do eBeaty Lilly i innych

to ja Cię nie kocham", stawiać mu rozsądne wymagania i ustalać reguły. Tylko że ojciec musi przestać być sponsorem, a zacząć być OJCEM. Może niech sobie spróbuje wyobrazić sytuację, że nagle on musi się zająć swoim synem (gdyby matce coś się stało). Czy zycie na codzień z takim dzieckiem

Re: Pokój tylko dla dzieci-jak przekonać męża?

Jestem świadoma tego, że dzieci mogą chcieć się bawić dalej w dużym pokoju. Ale przecież nie przyniosą tam na raz wszystkich swoich zabawek. A mają ich trochę!!! W tej chwili po opróżnieniu calego pudła nie ma miejsca na zabawę, trzeba i tak wszystko sprzątać. A gdyby wszystkie zabawki były w ich

Re: Zazdrosny brat

iduuuuuuuuuuuuuuuuużo cierpliwości i wyrozumiałości (tak dla zobrazowania: Ty przecież też nie cieszyłabyś się gdyby Twój mąż przyprowadził Ci do domu swoją nową żonę i kazał być w stosunku do niej miły...) Z tym czasem było nie najgorzej, bo maluszek na początku dużo spał. Nie warto pomagać sobie klapsami bo to daje

Zdjęcia:

Re: Nasze niespelnione drobne zyczenia!

No to Asiu, jest nas dwie (albo i więcej). Synkowie, sztuk dwie, córeczka w sferze marzeń (przynajmniej na razie). Mojej mamie udało się za czwartym razem ale nie wiem czy będę aż taka "wytrwała". No, a z takich zupełnie przyziemnych to normalne jedzenie, tzn. czekolada, ciasta wszelkiego rodzaju