wyszukiwanie zaawansowane
78 wyników w czasie 319 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Kampania trwa. Prezydent walczy o prawdę ulotkami

jednego mieszkańca pana P. Nie dba o budrzet miasta, gdyby dbał to nie dopuścił by do sytuacje gdzie jeden Pan ma większośc powierzchni handlowych w ręku, a przez to monopol dyktuje ceny zamiast wpóścic konkurencje nowych centr handlowych. Skoro przetarg daje więcej dla miasta to czy jak centra handlowe

Re: Kpina ostrowieckiego PKS--u !

Z tego co wiem, to prawie żaden przewoźnik 25 grudnia nie jeździ i tak jest od kilku lat. Jest to oznaczone w rozkladach jazdy i nie widzę w tym akurat dla siebie problemu. Gorzej gdyby z rozkładów wynikało że autobus jeździ a nie byłoby go.

Re: Już nie fiaty. Egzaminy na prawo jazdy w toyo

zakresu szkolenia, a jak będą mieli kłopoty to pewnie przez konkurencyjną cenę kursu,dzięki której nie zarobili na przyzwoity park samochodowy. Wypowiedz Pana Łukasza też jest beznadziejna bo nikt nie musi płacić za wymianę samochodów akurat na Toyoty gdyby to była inna marka też by pewnie chciał żeby

Zdjęcia:

Re: Egzamin na Bemowie (Warszawa)

kierunkowskazu (czasami tak mam) i nie ustąpiłam pieszemu (po raz pierwszy w życiu? bo zawsze to robię :| No i przesiadka... Ale w każdym razie egzamin został nie zaliczony już na placu, więc miałam przy okazji mały przygotowawczy trening do następnego ;) Kruczki? Nie znam żadnych. Jakoś w czasie jazd nie

Re: Dla piratów drogowych - reedukacja

trafiają sie czarne owce... Tak samo jest z młodymi. Wydaje mi sie, że generalnie młodzi jeźdżą lepiej niż ludzie po 50, chociaż może to też stereotyp... Tak czy inaczej dochodze do wniosku, że to nie wiek ma wpływ tylko umiejętności - i czas, żeby uczyć jeździć, a nie zdawać egzaminy.

Re: Sosnowiec to miejsce, w którym sport się nie

@Marta Ty masz za to dużo do powiedzenia. Gdyby Tudor napisał taki artykuł w przyszłym tygodniu po wyborach lub 2 miesiące temu to mogę uznać go za obiektywny. A tak to chłop się sprzedał lub dał się podpuścić. I nawet nie o niego chodzi, ale o to, że Platforma Obywatelska w Sosnowcu jest tak słaba

Re: Czemu nas tam... Zaraz, zaraz

zauwaza, nawet nie zmienia piosenki. To jest najwazniejsze. AMICOKUCHENKO-KRYTYKO-POLO: Rozumiem lojalnosc klubową posuniętą nawet do radykalnych pozycji. Ale po takim meczu wyśmiewać Lecha i kuchenko-amiczyć mogą tylko skończeni tchórze i kretyni. Gdyby Legia tak grała, pierwszy posłałbym gratulacje

Re: Górka narciarska na Środuli zamrożona na dług

Widzę w tym artykule robotę Platformy Obywatelskiej, która za wszelką cenę chce przejąć władzę w Sosnowcu. Problem jest taki, że Poseł Pięta jest człowiekiem, który zupełnie nie nadaje się na Prezydenta tego miasta. Natomiast sprawdza się doskonale, jako pomysłodawca takich artykułów, plakatów

Ruszyła kampania Platformy w Opolu (wideo i zdj...

,plujcie a zawsze się coś przyklei.Tak robi się w wolnej Polsce elektorat nieświadom swej własnej głupoty.

Do zizi

,podkreślam zawsze wzorował się na nauce Jezusa to wywierał by na wierzących jedynie nacisk moralny, tak jak to czynił Jezus a nigdy prawny.Nasi biskupi najwyrażniej zapominają się ,że człowiek ma wolną wolę od samego Stwórcy. P.S. Gazety Wyborczej nie czytałem nigdy i nie czytam.

1 2 3 4 5 6