wyszukiwanie zaawansowane
67 wyników w czasie 459 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Chwalę się

> Tak więc dziękuję wszystkim za miłe słowa, poczułam się uskrzydlona. Z wyjątkie > m Bene, > bo ona zawsze mnie komplementuje po znajomości i gdyby kupiła sobie ten aparat, > co się > kiedyś odgrażała, tobym jej też kadziła i stworzyłybyśmy razem dwuosobowe kółko

Re: Sensownie piszesz. Ten nacjonalizm to zapewne

kompletnie innymi prawami. > Kiedyś poczytałem trochę o tych ustawieniach i szczerze mówiąc to tak sami łapa > łem się za głowę widząc te 'teoretyczne' podstawy. Teoretyczne podstawy sa takie, ze nikt tego nie potrafi wyjasnic. A calosci przebiegu nie da sie ubrac w slowa i opowiedziec

Re: O losach i ciałach Polek rozprawiają faceci w

, czy nie, czy miala na cokolwiek ochote i sily, czy nie. Jesli chcieli miec dziecko, musieli tak wlasnie zyc. Wiele osob - kobiet i mezczyzn - odbiera to jako gwalt. Nie tylko seksualny, ale i psychiczny. Nie mowiac o tym, ze fatalnie wplywa to na relacje miedzy dwojgiem, zwlaszcza jesli - a to coraz

Re: O losach i ciałach Polek rozprawiają faceci w

i moralnie cennego niż większość ek > osystemów, z którymi mamy do czynienia. Na swiecie zyje 4 miliony ludzi, urodzonych dzieki in vitro, z ktorych najstarsze maja ponad 30 lat i sami sa rodzicami. Jesli to byl eksperyment, to jego wyniki juz znamy. Nie mowiac o tym, ze gdyby tak jak ty

Zdjęcia:

Re: Gdybym byla w Ugotowanych...

No niby tak, ale w ostatnim odcinku ten bubek od węży byl jedynym, ktory potraktowal ostatnia uczestniczke uczciwie. Golym okiem widac bylo, ze jej menu bylo najlepsze - a pani Irenka i ten drugi pan marudzili, krecili nosem, wytykali i szukali dziury w calym i dali jej (razem) 9 punktow. Gdyby nie

Re: Przekroczyłam dziesiątkę!

shachar napisała: > ja bym nie przeceniała docenienia, no bo cóż to jest docenienie? że 10 osób wie > cej poklepie po plecach , a tak naprawde dizeło ni to artysty, ni to nie artyst > y, bo skompromisowane. A ja bym przeceniala, bo po to sie zaklada bloga. Jakby nie zalezalo na

Ta wstrętna równośc laicka (początek wątku)

lesbijką. Gdyby doszło do procesu, sąd musiałby rozważyć różne interpretacje i konkretną sytuację. Jednak pani minister nie niuansowała. Kategorycznie stanęła po stronie instytucji religijnej, a nie po stronie zasady niedyskryminacji, od której bywają wąsko określone wyjątki. Nie wspomniała o polskim

Re: Gender w mieście

Zgadzam sie. Ja nie bardzo kumam te symbolike i jej rzekomą opresyjnosc - falliczny ksztalt wiekszosci budynkow podyktowany jest ekonomia, a nie patriarchatem, ale cala reszta artykulu jest bardzo ciekawa. Gdyby ojcostwo bylo tak popularne jak macierzynstwo, kazdy gowniany schodek bylby

Re: SV a asertywność

Tak, przy kazdym poscie warto wspomniec, ze niebo jest niebieskie, a trawa mokra. Na wszelki wypadek, gdyby to jednak byl post o grzybach. Nie pamietam, kto postulowal, zeby nie pisac na tym forum zwlaszcza o piszących. Czy nie byles to ty? -- a moja mama zawsze mi powtarzala: 'maksiu

Re: Jestem KOTLECIARZEM!

363636r napisał: > Ale ja właśnie apeluję o uszanowanie i zrozumienie ludzi o bardzo konserwatywny > ch i nienaruszalnych gustach kulinarnych. Oni stanowią olbrzymią większość wszy > stkich społeczeństw i tak musi być. I nic w tym złego. A ja apeluje o brak szacunku :P Gdyby

Re: Pączek a badanie alkomatem

Gość portalu: wilowka napisał(a): > Czy dobrze kombinuję, że drożdże "umierają" w procesie pieczenia i nie mają dru > giego życia w brzuchu? Gdyby drozdze z pieczywa fermentowaly w brzuchu, to po drozdzowce zapijanej herbatka wiekszosc ludzi mialaby sensacje i wzdęcia. Wysoka

1 2 3 4 5 6