wyszukiwanie zaawansowane
72 wyników w czasie 14 530 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Papiez: w pewnych sytuacjach prezerwatywy sa

juz tak jakbysmy sie Bogu w twarz smiali :) Z ta logika kloca mi sie dwie rzeczy. Po pierwsze, takie zalozenie powyzej uznaje, ze NPR nie zaklada, ze jest metoda o wysokiej skutecznosci (gdyby bowiem byla, cale dywagacje o woli boskiej nie mialyby miejsca). A to stoi w sprzecznosci z faktem, ze

Re: Czy moje zdanie się nie liczy?

Pytanie, czy maz wciela to w zycie na sugestie pani terapeutki, czy sam z siebie. Moze bylo tak, ze terapeutka poprosila jedynie o wypunktowanie, a on sobie dospiewal reszte. Oczywiscie masz prawo nie zgadzac sie na takie nagle okazywanie uczuc. Mam wrazenie, ze on nagle sie zachowuje jak gdyby

Re: Cudnie

rozumienia norm spolecznych. Byc moze, rzeczywiscie masz racje - gdyby ludzie zyli pojedynczo nie istnialby zaden kodeks zachowan, moralnosci itp. a seks 10latkow byl naturalny. Ale tak nie jest. Spoleczenstwa wytworzyly pewne normy i kodeksy zachowan z jakichs powodow. Bo byc moze wiedza juz, ze sek

Re: Cudnie

?! Czy Ty czasem czytasz co piszesz? > yślę, że to kwestia wsparcia ze strony najbliższych. Poród - tak samo. Skoro ju > ż stało się jak się stało, to należy ewentualną traumę zminimalizować, a nie po > głębiać. Mysle, ze kolejna ciaza przy wsparciu "najblizszych" bedzie najlepszym

Zdjęcia:

Re: Filharmonie, opery itp.

> Jeszcze raz. > W filharmonii można grać wszystko, jeśli tylko ktoś chce grać, a ktoś inny słuc > hać. Przecież nie ma tu jakiś ograniczeń. Alez ja pisze tak od poczatku watku i nie w tym jest sek tej dyskucji. Wiecej. Mnie to cieszy! I chcialabym, zeby tak bylo! Sek tej dyskusji

Re: Filharmonie, opery itp.

Ale co to ma do rzeczy? Sugerujesz swoja wypowiedzia, ze sluchanie sciezki dzwiekowej do Wladcy pierscieni jest dzialaniem na pokaz. Przynajmniej bardziej niz wbicie sie w suknie wieczorowa. Na pytanie, w skad taka teza, nie potrafisz odpowiedziec. Uwazam, ze taki koncert musi byc super

Re: jednego nie potrafię zrozumieć????......

> Zastanawia mnie w takim razie czemu chcesz wydawac pieniadze na uslugi w PL zeb > y wspomoc gospodarke a juz kupienie takiej drozszej kurteczki TH wspieraniem go > spodarki nie uwazasz? Tak, oczywiscie. Najlepiej, zeby ta kurtka kosztowala tak z 50tys. to wtedy dumna i blada

Objasnianie swiata dziecku... (początek wątku)

Scena rodzajowa z lotniska. Przede mna para mlodych ludz i i ich, tak na oko, dwuletnia, coreczka. Dziecko, jak to dziecko. Tu pojdzie, tam zajrzy, cos smiesznego powie. OK. Przysluchuje sie, bo dialogi dosc ciekawe leca: a co sie mowi? Poprosze. No sliiiiiicznie. A wiesz, ze zaraz bedziemy wsiadac

Re: smieszy mnie jedna rzecz (a raczej jest zalos

> Nie mam. Przyczyną choroby, wypadku czy nieszczęśliwego zbiegu okoliczności nie > jest Bóg - tak więc na pewno ratując czyjeś życie jest się zawsze po Jego stro > nie. Riiilly?? Jesli przyczyna choroby nie jest Bog, to nie moze byc on rowniez przyczyna nieplodnosci. Bo

Re: pytanie w ankiecie dawcow szpiku

. > Gdyby pytanie brzmiało "czy twoi partnerzy uprawiali sex z innymi mężczyznami" > tu mogłyby być odpowiedzi TAK/NIE/NIE WIEM No wlasnie! Przy czym jak krowie na rowie napisalam, ze odpowiedz NIE nie ma sensu, a to pytanie razem z odpowiedziami Tak i Nie wiem, ma LOGICZNIE taki sam sens jak

Re: pytanie w ankiecie dawcow szpiku

> naprawdę nie widzisz bezsensowności tego sformułowania? To Ty go nie rozumiesz. > nie, logiczniej było by gdyby napisali "czy twoi partnerzy uprawiali sex z inny > mi mężczyznami" A co odpowiesz na to pytanie? Tak, czy nie? Pytanie "czy wiadomo Ci, zeby Twoi partnerzy

Re: Potrzeba mi rady - o dziecku :(

wychować z jakimś średnim poczuciem co wolno a co nie, że czasem mus > zę pozmywać albo coś innego zrobić, ale nie ma szans -po przedszkolu ma mnie na > 100%, i tak do 20ej, ale spać też ze mną chce i w nocy gdyby się przebudziła t > o mnie woła. Dlaczego jestes dla niej na 100

Re: morgen i inne kpiące z "cudów"

> wne pojawienie się nerki nie wynika z kolei konieczność uważania tych, co w to > jednak wierzą za buców. Nie uwazam nikogo za buca, co najwyzej pochylam sie nad jego naiwnoscia i zaluje w nieszczesciu, bo nie wiem w co ja bym uwierzyla gdyby spotkala mnie taka rzecz. W momencie

Re: cuda, pani!

dole spadnie na Ciebie. Wynika to z rachunku prawdopodobienstwa. Szansa takiego zdarzenia dazy do nieskonczonosci, ale zdarzenie takie nie jest nieprawdopodobne. Gdyby udalo Ci sie wytypowac taka krople, moznaby takie zdarzenie podpiac pod cud. Jednoczesnie, fakt, ze ta kropla na ciebie po prostu spada

1 2 3 4 5 6