wyszukiwanie zaawansowane
225 wyników w czasie 269 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szopka z płodami

dostają. Z narodzeniem. A gdyby nie Pani Macica nie byłoby Cię na tym najpiękniejszym z światów, więc może tak trzymaj buzię? Ani Twojego brata. -- Ale i Joasia coś dostanie

Re: Zakwestionowanie emancypacji- Środa odleciała

krezzzz100 napisała: > Pierwszy raz mi wstyd za Środę. A tam, pierwszy raz. I w ogóle dlaczego 'wstyd za'? Za kogoś? łe. Poza tym, to już tak wyświechtany temat, od miesięcy chyba i chyba przez wszystkie fora się przewinął, wielokrotnie, a nic nowego nie da się już raczej w nim

Re: bon moty komorowskiego

stephen_s napisał: > Jak już nieco złośliwie napisałem wyżej, mam dziwne wrażenie, że tego typu wypo > wiedź hipotetycznej pani posłanki byłaby przez feministki broniona... Mówisz też hipotetycznie. Ale wyobraźmy sobie - gdyby taka posłanka Mucha, czy Kluzik tak zapodały, to mnie

Zdjęcia:

Re: ciężkie i niebezpieczne życie przeciwnika abo

maitresse.d.un.francais napisała: > > > I nie stawaj tak w szranki za każdym razem, jak gdyby sprawa zawsze dotyc > zyła C > > iebie, bo już normalnie nic w temacie powiedziec nie wolno, żeby Ci nie n > adepną > > ć na odcisk. > > Bo nie

Re: ciężkie i niebezpieczne życie przeciwnika abo

nie takim pisuarowskim, że tak powiem. A schorzenia są różne, często sami lekarze przez lata nie są w stanie postawić diagnozy. Fanatyzm to nie choroba, ale zachowania, sposoby aktywności i reagowania cechujące np. fanatyków - niemożność powstrzymania natręctw, zaburzenia osobowości itp. - już imo

Re: Dlaczego potępiacie faceta...

bene_gesserit napisała: > Jesli ktorys z podziwiajacych urode blonwlosych aniolkow Arab napisalby ksiazke > o tym, jak byloby cudownie pokryc ktores z nich w hotelu po okazyjnej cenie or > az snul w niej teorie o tym, jak fantastycznie, ze zyjace w nedzy Europejki tak

IMo miała szczęście

sprawa, sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji, na jej miejscu i że się kobita dwie godziny trzęsła nie dziwię się, ale i tak wyszła obronna ręką z tego. Zawsze też dzieciar mógłby donieść na nią i gdyby np. ktoś tam z grona miał znajomą/ego na jej miejsce w zamyśle, to mogłyby dopiero się dla

Re: Krzyż Kawalerski....

Najfajniejszy i tak jest Order Uśmiechu, chociaż też ma tylko kawalerów ...płci obojga:) a każdy Kawaler (i Kawaleria) musi podczas ceremonii wypić sok z cytryny i dobrze by było, gdyby bez krzywienia się i za jednym zamachem:) To jest dopiero, o! -- Ale i Joasia coś dostanie

Re: Nabroili, ale winna ona, jak zwykle

sueellen napisała: > Jeszcze raz zapytam, czy siatkarkom albo innym zawodniczkom wchodzą do szatni d > ziennikarze - faceci????? Jak jest taki zwyczaj, to pewnie tak, to chyba logiczne? Są określone rozkładem,i umową itp. pory itd. a nie tak, że se włażą kiedy chcą i kto chce, i

Re: Nabroili, ale winna ona, jak zwykle

siatkarkom pod prysznic??? Jest zalinkowane, ignorantko, najpierw można przeczytać, potem ew. pyszczyć. To nie była zwykła sytuacja szatniowa, czy prysznicowa, ale wywiadowa dziennikarska, a że w szatni, to taka świecka tradycja ichnia, nie że facetów naszła z gołymi tyłkami pod prysznicem jedna laska z

dzięki, Nomina

oraz chodzących macic, blondynek poza tem, ech. Gdyby tak o tym wszystkim tu opisanym ciągle myśleć, pamiętać i u lekarza marudzić, to człowiek by i z pracy musiał sięz wolnić, żeby się tym zająć i czas znaleźć, i chyba by zgłupiał. A NFZ poszło z torbamia razem z nami. Takie artykuły powinien

Polska wzorem dla Unii: wydłużenie urlopu macie...

miesięcy). Czyli tym samym maksymalnie utrudnić zatrudnianie kobiet w wieku 18-45 lat w ogóle? Aha. Wzorem Polski. A może tak odrobić lekcje? Nauczka już jest, my ją mamy. Samo - gołe - takie obwarowanie nie jest dobre wbrew pozorom, niestety. > Europarlamentarna komisja ds. praw kobiet

1 2 3 4 5 6