wyszukiwanie zaawansowane
68 wyników w czasie 280 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Modlitwa to jest bzdura

o sens modlenia się. Moja droga, nie zrozumiałaś mnie. Ja nie twierdzę, że grgkh neguje istnienie modlitwy. Twierdzę tylko, że neguje sens modlitwy, a jednocześnie stwierdza, że nie można negować sensu hipnozy, sugestii, propagandy, bo są to zjawiska istniejące w naszym świecie. Gdyby był

Re: Grgkh a chciałbyś ludziom zabronic robienia b

grgkh napisał: > > A ty spróbowałeś? > Tak. Spróbuj jeszcze raz. :) > To moja prywatna sprawa, czy mi wyszło. Proponuję coś zamiast popieprzonej, rel > igijnej ideologii. I jest to naprawdę dobra oferta. Tak, to twoja prywatna sprawa, dopóki nie nazywasz

Re: Świetlica

niektóre rz > eczy pozwolić? Tak, właśnie na tym polega życie w społeczeństwie, że niektóre rzeczy są zabronione, a inne dozwolone. Nie dałoby się żyć, gdyby wszystko było dozwolone albo wszystko zabronione. W Twoim poście są tylko 2 skrajne możliwości, które nijak mają się do zasad wpółżycia w

Re: Wolna wola...

grgkh napisał: > Tak, to iluzja. Gdyby było inaczej, to niezależność od praw fizyki ujawniałaby > się na poziomie działania mózgu ludzkiego. Wtedy to mózg działałby tak, by kszt > ałtować swoje otoczenie zgodnie z pochodzącymi z nie wiadomo skąd zachciankami, > wbrew

Zdjęcia:

Re: Orientujesz się w zyciu współczesnych par?

nieprawdą. I zminia to dużo. A "przede wszystkim" jest faktem. > Fizjologicznie kobieta może nie mieć orgazmu nigdy i się skutecznie rozmnażać. > Dla mężczyzny jest niezbędny dla osiągnięcia sukcesu reprodukcyjnego. Fizjologicznie tak, ale gdyby nie przyjemność i orgazm, to kobiety znacznie

Re: Orientujesz się w zyciu współczesnych par?

rozmnażałaby się wcale, albo rozmnażała na poziomie minimum, bo instynk rodzicielski można zaspokoić posiadaniem jednego dziecka, a popędu seksualnego nie zaspokoi nawet dziesięcioro. Tak to "wymyśłiła" natura. :) > Z biologicznego punktu widzenia dla mężczyzny zasadnicze jest przekazanie jak n

Re: Nie znasz realiów

niewystarczająca. :) > Juz ci wyjasniałam, ze w temacie rozmnazania KAZDY ma takie podejcie, i NIKT ni > e rozmaza się wintersie społecznycm:) Ale rozmnażanie się lub nie ma skutki dla tegoż interesu społecznego. :) > no tak wyciagnac od państwa jak najwiecek,, a "po nas choćby i potpp

Re: Grab w Twojej argumentacji nie pasuje mi

gaika napisała: > Żartujesz? Myślisz, że reakcje na to, co twierdziłeś byłyby tak 'intensywne', g > dybyś napisał coś tak nieoceniającego i niediagnozującego? Żartujesz? :) Nie odpowiadam za "wrażenie", które wyciągają z moich wypowiedzi czytający. Jeżeli więc poczuli się ocenieni

Re: Ogladam Lisa i uswiadamiam sobie, ze jestesmy

grgkh napisał: > Ludzie z krzyżem w ręku. Ludzie z bronią w ręku. Gdyby krzyżami walczyli, to Indianie łatwo by ich pokonali. > Ale to byli chrześcijanie? Wierzyli w swego dobrego boga? BYLI! A więc nic ich > nie usprawiedliwia. A odpowiedzialność spada na religię, która

Re: niestety, jest sprzeczne z interesem społeczn

dlug splacać swoimi podatkami. I tak właśnie "bardzo często" jest. :) Ci wspomagani, pracując w dorosłym życiu, płacą podatki, a do tego wypracowują zysk dla pracodawców, ktorzy zazwyczaj zaliczją się do grupy tych zamożnych z mniejszą liczbą dzieci. > I gdyby tak było, to byłoby ok, ale

Re: Co to jest "świat realny" i jakie ma właściwo

rozumiem? Jeśli tak, to do siebie samych powinni mieć pretensje. > > > A dalczego nie miałbym? > > To było pytanie o przykład, skoro mówimy o języku, to pytam o przykład językowy. Podałem przecież przykład Twojej "kalki". Tym przykładem było słowo "aborcja". > Czyli

Re: Co to jest "świat realny" i jakie ma właściwo

jest niemoralne. > 3.Większość ludzi, a także prawo, nie traktuje tak samo dzieci urodzonych i pot > encjalnie mogących się urodzić. Regulują to odrębne przepisy. Nie bez powodu. Dlaczego prawo traktuje inaczej dzieci mogące się urodzić do 12 tyg. a inaczej od 13 tyg. ciąży? Co takiego

Re: Wystarczy tego lansu

lafiryndę, a inni jako atrakcyjną kobietę. Tę druga z kolei jedni odbiorą jako wzrową matkę i żonę, a inni jako "katastrofę". Cóż, taki lajf. :) > W przeciwieństwie do Ciebie, nie mam zadnych ambicji pedagogicznych, tylko przy > gladam sie światu, co pomaga mi nie dołączać do korowodu "lasek

Re: "Dobre" pytanie

bez sensu i nie na temat. Piszę prawdę. :) > Jest tak jak mówię: w naszej świadomości, na podstawie aksjomatów, tworzymy ich > rozwinięcie w ramach określonego systemu. Jest procedura, która może tworzyć l > iczby naturalne, a my z niej korzystamy. Ta procedura MOŻE tworzyć te

Re: A zwycięzcą jest grgkh

oby.watel napisał: > Zauważyłeś gdzieś na którejś ścianie symbole moich poglądów? Tak, jest ich mnóstwo. Twoim symbolem jest brak symbolu, a ścian bez symboli jest o wiele więcej niż ścian z symbolami. :) > Dyskusja jest wymianą poglądów. Ale używanie metod rodem z faszyzmu w

1 2 3 4