wyszukiwanie zaawansowane
71 wyników w czasie 345 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Co się przyjmuje za ADHD :)

ich w ogóle nie było :) > ale tak, za czasów hummera było tak bardzo lepiej, że nawet adhd było błogosław > ieństwem! Widzisz, mi przychodzi uczyć ludzi, którzy kończą studia. Wesoło nie jest. Nawet z mym pozytywnym nastawieniem do ludzi. W PRL większość obecnych ludzi z licencjatem

Mnie ciekawi co zrobiłby Papież :)

grakchus napisał: > Co by zrobił Leszek Miller, gdyby jego prostackie szyderstwo się sprawdziło i L > ech Kaczyński by zmartwychwstał? > > Poszedłby zadeptywać ślady. > > A swoją drogą tylko prawdziwy gangster potrafi tak pięknie szydzić z czyjejś śm

Czy zły pasterz może być wskazówką dla narodu (początek wątku)

skrywanym antysemityzmem"." A wiadomo, że kapłan ma zawsze rację i powinno się tak postępować jak on. W końcu pasie swoje owieczki. Kościół dalej pozostał w siermiężnym komunizmie, nie było by w tym nic złego gdyby ta organizacja nie uzurpowała sobie pozycji "sumienia narodu". Weźmy przykład Komisji

Zdjęcia:

Re: Katolicyzm ma być przeniesiony do islamu, pon

glupek wie ze sa wsrod nas ludzie leworeczni a on twi > erdzi ze tak postepuje szatan. > Jak widac na tym przykladzie kazda religia to ciemnogrod. Wystarczy jeść inną niż się podcierasz :) Bez żadnych nakazów, jem lewą, podcieram się prawą :) -- http

Przejrzałem wątki Superplebsa

rowerzystach, którzy mają takie samo prawo jeździć jak lekarz - z powołania. Chyba, że takie przypadki Cię nie interesują :) Choć gdyby nie, to byś o nich nie pisał. Ojciec mej byłej też jest lekarzem. Miał być i szkolił się na chirurga. Tak się przytrafiło, że jego mama zmarła, na raka piersi. Zawziął się

Re: Kto sięgnie po milczących ?

się nie chce. Gdyby głosowanie było dwudniowe, mozna było głosować przez net > a albo nie w miejscu zameldowania tylko na podstawie PESELu ( do tego niezbędny > byłby system elektroniczny ) tak długo frekwencja będzie ponizej 50%. Głosowanie elektroniczne? We WRO jest afera, z użyciem

Re: Przetargi na badania :)

... > > Czepiasz się. To handel. Narzuca się taką marżę jaką tylko można. Gdyby Chińczy > ć wystartował w przetargu, to też nie zaoferowałby odczynników za grosze, a moż > e jedynie z ciut niższą marżą, np. 7990%. :) Jeśli Chińczyk przedarłby się przez polskie papiery przetargowe i spełnił polskie

Palikot to taka Pomarańczowa Alternatywa XXI w.

dzi1a napisała: > wg mnie taki ruch społeczny jakim jest Ruch Poparcia szybciej zmieni prawo krzy > cząc na ulicy aniżeli gdyby miał iluś tam posłów w Sejmie którzy spoceni biegal > iby w kuluarach i ustalali sojusze z PEEZELEM i PO , wolę tych niedoszłych posł > ów jak na

Re: Do zobaczenia w prokuraturze

prawda, nie używał słów wulgarnych, a > le śmiechem też można człowieka zabić. Kaczyński czy Hoffman tez powinni przej > rzec swoje wypowiedzi, bo wyglądaja na potomków Kalego. Pisałem o tym. > Nasz polityka osiągnęła dno. I nie wiem po kiego diabła media tak się interesuj > ą

A to już jest zadanie dla liberalnego rządu

humbak napisał: > pomyśl ile wynosiłaby minimalna pensja, gdyby zliwkidować 2/3 obciążeń;) Koalicji PO i PiS. Która zajmuje się tym, czy kobiety mogą się skrobać, a jeśli tak to dlaczego. Czy jajo zapłodnione za macicą jest jajem, w którym jest człowiek, czy też nie. Czy kościołowi

Re: A na czym się ta konkurencyjność

humbak napisał: > Nie piernicz. Zobacz co napisałem poniżej. Poza tym gdyby u nas było faktycznie > tak źle emigracja zarobkowa byłaby nieporównalnie wyższa niż jest. Aż tak Cię boli te 10 zł za godzinę :) -- "Żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swego

1 2 3 4 5 6 7