wyszukiwanie zaawansowane
63 wyników w czasie 142 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Partyzantka

oby.watel napisał: > Ja myślę, że nie można winić lekarzy. Przecież oni nierzadko nie wiedzą czego n > ie wiedzą, a jak się dowidzą, to przeważnie za późno. Pora obalić mit, że lekar > ze powinni się znać na tym co robią. Autobusem może kierować posiadacz prawa ja > zdy na

Religioznawstwo

materializmem. > Gdyby jednak taki sytematyczny wplyw > istnial wtedy Boga moznaby studiowac w laboratorium co byloby zaprzeczeniem bos > kosci. Oczywiscie, ze Boga mozna studiowac w laboratorium. Katolicy robia to nawet bez laboratorium - w kosciele, a muzulmanie w meczetach, czesto z

Re: Europejska Konwencja o Prawach Człowieka i Bi

> ch i naturalnych wymachiwaniem jakimiś karteczkami, na których coś jest napisan > e, może i w oparciu o liczne opinie. Polska ratyfikowala te konwencje. > A może równie liczne opinie pozwoliłyby (gdyby ludzie nie bali się mówić co myś > lą) na stworzenie Europejskiej Konwencji

Zdjęcia:

nie ma zadnej kradziezy

. > Gdyby Polacy ze względów na przeludnienie podjęli decyzję, że będzie się rodził > o jedno dziecko na dziesięciu dorosłych to i tak nie może to zwalniać złodziei > od zapracowania na siebie, czyli zwrot temu dziecku dziesięć dzieciństw by go t > ylko nie okraść? Nie bylo zadnej

Re: Religijni ludzie robiący złe rzeczy

zawsze mogę na nich liczyć. Na pewno sa gorsi niz niepraktykujacy. > > > > Według mnie jest dobry, tylko jest nieuświadomiony. > > > > Myslisz, ze ludzie sa az tak glupi? > > W większości przypadków tak. Ludzie nie grzeszą inteligencją. Ale jest też

Re: jaki początek, taki i koniec.

nehsa napisał: ... > ***To dla przypomnienia, przesyłam ci twój pierwszy post, którym rozpocz > ąłeś ten wątek: > > "Wiadomo w koncu skad wzial sie wszechswiat - stworzyl go nie Bog, lecz praw > a > fizyki... Oczywiscie, mozna zapytac, kto stworzyl prawa fizyki

Re: Palikot niech moze o tatsusiu swoim

Gość portalu: Magnus napisał(a): > cos opowie.Moze jego tatus tez byl pederasta i sie w jakims SS-Mannie podkochiw > al i dlatego podobno tak dobrze mu sie wspolpracowalo?Przynajmniej do dzisiaj P > alikot nie zaprzeczyl, ze jego ojciec byl szmalcownikiem, co napisalo kilka gaz

Re: Kosciol przeprasza Boga za badania prenatalne

zakłamaną instytucją nic wspólnego i byłbym wdzięczny, gdyby > przedstawiciele tejże odstosunkowali się od spraw, które mnie dotyczą. Sporo juz bylo takich chojrakow jak ty. A jak przychodzi co do czego, to i tak ulegaja kosciolowi.

molestowanie i przemoc

piwi77 napisał: > Internetowa Niedziela zachwyca się tzw. Ojcem Pio w spódnicy Fortunatą E > volo, co to ma czynić cuda niewidy. A początek wszystkiego miał tak oto wygląda > ć - > Fortunata Evolo (Natuzza to dialektalne zdrobnienie imienia Fortunata) urodz > iła się w

Re: No i PiS sie doigral...

piwi77 napisał: > Sytuacja w polskiej polityce nie ma z wypadkiem w PiSowskim lokalu nic wspólneg > o. Podobnie, jak napadu na jubilera, też nie należałoby rozpatrywać w kontekści > e sytuacji na rynkach metali szlachetnych. No niezupelnie. Gdyby metale (a raczej kamienie

1 2 3 4 5 6