wyszukiwanie zaawansowane
386 wyników w czasie 204 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: tylko " f ", bo pozostałe rozwiązania...

i tak się zaczęła, a Żydzi za to, że walczyli po stronie polskiej ciągle jakieś roszczenia wysuwają. A zginęłoby mniej Polaków i Polska by tak nie ucierpiała. Wg mnie to Żydzi uprzedzili ruch pragmatycznych Polaków i dlatego Polacy zamiast opowiedzieć się po stronie Hitlera, wzruszyli się

Re: tylko " f ", bo pozostałe rozwiązania...

niesprawiedliwości na świecie. Więc przytaczając poglądy Lenina lewicowiec tak naprawdę chce, aby było mniej niesprawiedliwości na świecie... > Mam wrazenie, ze masz negatywna opinie o Leninie. Ależ nie mam żadnej opinii. Odniosłam się tylko do tego jak korzystając z miłej atmosfery ( a to zawarłeś w

Re: popatrz na problem z punktu widzenia Żyda.

. Przypomnij sobie jak został oszukany Jakub i zamiast jednej żony dostał dwie ;). > Wiec tezy Krytykantki sa prawdziwe w swiecie bajki przez nia pisanej, ale w zyc> iu jest oczywiste, ze jest tak jak pisze Minnie. Jak jest w świecie gdzie ludzie wzajemnie sobie świadczą usługi to ja akurat wiem

popatrz na problem z punktu widzenia Żyda.

, bo kolega faktycznie liczy się z nim jak Żyd... > normalni ludzie zyjacy w gromadzie czynia sobie uslugi. i tak normalny czlowie> k po przeczytaniu gazety odstapi ja innym bez problemu. rowniez za okazjonalne > korzystanie z internetu przyniesie np papier do drukarki. (a jak sie

wyjechać do domu, ale nie do Polski...

Gdyby nie rządzili przed II wojną w Polsce, to by Polski w wojnę z Hitlerem nie uwikłali. Hasła Hitlera były bliskie Polakom. Mieli Żydów dosyć. Tak jak teraz dzięki Żydom Niemcy mają dosyć Muzułmanów... 33qq napisał: > Uważasz, że: "Żydzi powinni się zabrać z Palestyny i wynieść do

Zdjęcia:

Re: oczywiście, że nie...

... Tak to by było gdyby nie religie... Facet, który wymyśla, że kobieta musi się zakrywać, bo sobie on nie radzi z pożądaniem gdy zobaczy kawałek jej nogi, ręki, albo włosów. O twarzy i sylwetce nie wspomnę...jest prymitywny... I do tego innych za takich uważa... -- przesłanie religii

Poncyljusz to głupiec...

laura_4 napisała: > gdyby nie to, że popełniono kilka błędów, po pierwsze usunię> cie Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Elżbiety Jakubiak było rozpoczęciem fali niepo> koju wobec PiS-u - powiedział Poncyljusz. To, że wyrzucono je tak późno zaważyło. No i to, że nie wykorzystano

Re: Twoj post jest dosc niejasny

osiedla. Na tej podstawie bóg żydowski dałby Żydom Polskę. Tak samo jest w przypadku Allaha. Allah dałby Muzułmanom Polskę. A wiemy, że ani Żydzi, ani Muzułmanie Polski nie dostali. Dzięki bogu, który opiekuje się Polską. To w jego imię walczono z pozostałymi bogami... > Gdyby mial byc swoj

Re: Kaczynski: jestesmy na fali,mamy wielu wrogów

radiowo_maryjny_przeciwnik napisał: > Ale gdyby nehsa głosił swoje nauki w średniowieczu to kto wie... > Został by bogiem , Sugerujesz, że zostałby ukrzyżowany? > tak samo jak banda rzadnych władzy 2000 lat temu wpierdo*** > ła biedakom i wieśniakom historyjke o bogu

Re: Kaczynski: jestesmy na fali,mamy wielu wrogów

nehsa głosił swoje nauki w średniowieczu to kto wie... > Żadna religia nie ma w zwyczaju wyjaśniać znaczenia słów, których używa. Bo używa słów, których i tak w obiegu nie ma. A nehsa używa słów, które już mają znaczenie... Nie można nadać szczególnego znaczenia słowom: wolność czy światłość

Re: nacjonalizm jest konieczny, bo ogłupiono ludz

paco_lopez napisał: > kto ci zasiedli kraj w którym normalnie jest listopad grudzień i styczeń luty m> arzec jak w polsce, a socjalu jak nie było tak nie ma - i bardzo dobrze . Tylko mi nie mów, że jak Żydzi osiedlali się w Polsce to klimat był inny. >zrozu> m wreszcie

Re: No wlasnie o TO chodzi Krytykantko :)

przed zaufan> iem do nieznajomych itd to trudno nazwać do fobia Tak byłoby faktycznie gdyby nie to, że pedofile niekoniecznie używają sprawdzonych acz nieskutecznych sposobów. Nie zapominaj o tym, że metody " podrywu " doskonalą. A do dyspozycji mają socjotechniki. Tak jak wszyscy psychopaci

Re: figura

. > Jeżeli Bóg w ogóle istnieje, to jeden. Ten sam dla> wszystkich religii. A to, to akurat głoszą wszyscy, którzy w gruncie rzeczy wiedzą, że to nie jest prawdą. Gdyby bóg był jeden to islam byłby udoskonalonym chrześcijaństwem. A udoskonalonym islamem byłoby to co głosił Hitler. A jakoś w ten

Re: budujmy "Chrystusy Króle", będziemy bogaci

Gość portalu: hehe napisał(a): > to prawda, musimy budować więcej i większe Chrystusy niż oni Oni nie budują posągów bogów, bo tak byli sprytni w przeszłości, że związali sobie ręce na przyszłość... I teraz nie mają odwrotu. Już sobie wyobrażam posągi, które stawialiby bogom, gdyby

1 2 3 4 5 6