wyszukiwanie zaawansowane
99 wyników w czasie 228 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Może spytaj Błaszczaka...

:( Ja niestety też. Tego szaleńca można olać albo można było by olać gdyby nie grono ślepych wyznawców. Trudno mi jednak olać sytuację gdy taki człowiek opowiada jakieś bajki, a nikt nie ma zamiaru wytknąć mu to w sposób precyzyjny i pociągnąć go za to do odpowiedzialności. Przeraża mnie to

Re: Klauzula "ściśle tajne".

wicepremierowi. Za coś takiego to powinien tkwić na 25 lat we więzieniu pozbawiony wszelkich praw obywatelskich - tak w każdym razie ja to oceniam. Wyleciał za to normalnie w ramach rotacji stanowisk po zmianie rzadu, głównie ze względu na to, że nie budził zaufania nowych władz, choćby za chlapanie ozorem i

Re: za mor

nie dyskusja. 2. Wolność wypowiedzi nie oznacza wolności mówienia wszystkiego, wszędzie oraz bez ponoszenia konsekwencji tych wypowiedzi w tym najmniejszej - krytyki przez innych i największej - kar sądowych. 3. kultura - bynajmniej nie dyskusji, a pobytu w kościele. Tak - o. Wiśniewski ją złamał

Zdjęcia:

Re: Polska szkoła to koszmar

> Kolejny... Szkoła nie powinna uczyć! Szkoła powinna przekazywać wiedzę. Tak jak > już napisałem - uczyć to się ma dziecko w domu samodzielnie. Nie widzisz różnicy? Nie nie widzę. Bo chyba NIE przeczytałeś mojego postu. Uczepiłeś się hasła "uczyć" i nadajesz mu swoje własne znaczenie

Re: Interesy,kasa,ot cala wiara.

> Napisałeś: Fajnie by było, gdyby... Dla kogo fajnie? Dla Ciebie, czy dla mnie? A może dla ciebie? Ot "fajnie" - ale możesz robić co chcesz. > Z pewnością byś wolał. Ale nie wiem, czy zauważyłeś - nie masz monopolu na > nazwę "chrześcijanin" (choć może tak Ci się wydaje; KK

Re: Tak nie wypada działać

jurber1 napisał: > A gdyby od tego podpisu zależało życie lub zdrowie Pani dziecka, to "by wypadało" czy nie ? Nie. Zawsze nie wypada bo od podpisu NIE zależy zdrowie czy życie dziecka. To czy Twoje dziecko bierze narkotyki czy inne substancje psychoaktywne, a także w ogólności jak się

Re: błąd

wojny, o tym, że Polacy (AK) starali się jednak zachować w niej jak ludzie, a o Żydach w nim ani słowa. > Osobiście wolę być kpem i nawet gdyby mi dopłacili roczną kwotę zysku "GW" brut > no+netto+tara, nie chciałbym mieć rozumu maaac' a. No cóż głupiec zwykle jest tak zadufany w swojej

Re: Wszystko co piszesz powyżej jest idiotyczne

No wiedzę, że się wyrabiasz i zaczynasz odróżniać wypowiedzi/opinie od faktów. Ano zacytowałeś mi dwie wypowiedzi. Gdyby nie linki traktował bym je jako twoją opinię, że takie wypowiedzi istnieją. Nie jestem Bogiem, by to wiedzieć sam z siebie, a Tobie średnio ufam. Linki pomagają mi przenieść

Re: Czuchnowski to jednak dyletant, przykład:

> A jakie to ma znaczenie niedouczony pismaku? Otóż takie, że wszystko się opiera wyłącznie na słowach Kmiecik. Gdyby doszło do czegoś podstawy by podejrzewać Blidę mogły by być silniejsze. Tak to można było by np Ciebie zamknąć za próbę zamordowania Komorowskiego. No i co z tego, że nawet

Re: Sawicka powinna siedzieć a nie iść

pisdode napisała: > Hm, można by tak powiedzieć, że to prawiczka w dziedzinie przestępczości gdyby > nie nagrania jej wynurzeń przed Tomkiem, które słyszała cała Polska. Rozumiem, że "marynarskie opowieści" chłopców ile to zaliczyli panienek są 100% dowodem na to jacy to z nich

1 2 3 4 5 6