79 wyników w czasie 491 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nocne i poranne wpisy

obejrzenie tych pan w slownym pojedynku:) Jedna ma mila powierzchownosc, ale arogancja z ktora cedzi swoje wypowiedzi jest nie do zniesienia. Druga natomiast jest tak tlusta i taka wsiowa "pancia" ze nawet gdyby cos madrego powiedziala, to i tak glupio to wyjdzie :-))) Czytalas "List do nienarodzonego

Re: Nocne i poranne wpisy

dogmatycznego podejscia do kwestii aborcji, tylko moje wlasne, indywidualne i jestem otwarta na kazda dyskusje. Nie, nie uwazam ze kobieta czy mezczyzna maja prawo absolutnego decydowania o swoim ciele i losie, bo gdyby tak bylo, to powinny byc dopuszalne np. amputacje konczyn na zyczenie. Albo oslepianie na

Re: Eidgenossin

sie przesladowanym politycznie (przynajmniej tak stanowi niemiecka konstytucja) powinny byc rozpatrywane w rozsadnym czasie- pare miesiecy na rozpatrzenie, pare miesiecy na rozpatrzenie odwolania i koniec. Albo azylant zostaje, albo musi opuscic kraj. Nie mozna czlowieka trzymac w zawieszeniu, w

Re: mario

astra18 napisała: > Inne partie opozycyjne nie są taką "solą w oku" rządu jak PiS. Zadna inna partia opozycyjna nie jest tak wrogo nastawiona do rzadu jak PiS. > I wiadomo co by było gdyby Kaczyński był w Warszawie. PO miałoby "gotowca" to w > skazywania palcem, a tak jak

Re: Juz wiadomo kto winny!

do podpalenia nie byłoby skandalu dyplomatycznego. > A tak z troski o kark obywatela naraziła się na międzynarodowe szykany:) No przeciez mowie, ze winny jest Tusk i policja. Zawsze i wszedzie. A nad J. Kaczynskim aureola swietosci swieci.

Zdjęcia:

Re: A to dlaczego?

tego państwa, a nie pra > wo szariatu. Dla wielu muzulmanow to wcale nie jest sprawa oczywista. Gdyby to bylo sprawa oczywista, nie chcieliby wprowadzac szariatu. Poza tym Putin zapomina, że Rosja była i jest krajem wielonarodowy > m i te mniejszości to obywatele Rosji, którym należą

Re: Rodziny ofiar

astra18 napisała: > Mario, ta mgła ci zasłania oczy:)Gdyby - hipotetycznie - znalazł się świadek, m > ieszkaniec tamtego rejonu, zmający teren i stwierdziłby, że tego a tego dnia gę > stość tej mgły jak i sposób jej zniknięcia wydawał mu się niecodzienny, warto t > o

Re: Rodziny ofiar

astra18 napisała: > Ja napisałam "gdyby była" a ty jak zwykle "tak było". Ja wciąż nie wiem, choć p > oszlaki, nie dowody, na zamch są. Poszlaki na ewidentną i całkowitą winę Rosjan > są. Ty wiesz bo tak powiedzieli w telewizji. > Pisanie słowa EKSPERT w cudzysłowiu też

Re: Posadź na jednej szali

przyznał rację" lasko-millerom, którz > y jako "eksperci" twierdzili tak od zarania dziejów... Gdyby Macierewicz najpierw twierdzil ze Tupolew nie mial ani dwoch skrzydel ani ogona, a potem przyznal ze jednak mial, to by wreszcie przyznal racje "lasko-millerom". Tymczasem Macierewicz i jego

Re: Niemiecka policja poszukuje - i bardzo dobrze

i? Policjant bez niemieckiego paszportu nie będzie bronił Niemiec, gdyby zos > tały zaatakowane? > Jura A Ty jestes pewien ze bedzie? P.S. Wiesz ze moja corka studiowala prawo, teraz robi referendariat. W czasie stazu w sadzie miala sprawe o drobny wypadek z udzialem jednej Polki, w

Re: Niemiecka policja poszukuje

jureek napisał: > Tym bardziej się dziwię, że tak upraszczasz. Mowie jak jest. > Dla Niemców. Gdyby prezentacje były dla potencjalnych klientów z zagranicy, to > byłyby po angielsku lub w innym języku. A Ty to stwierdziles jako Niemiec czy jako imigrant z Polski

Re: Dygresja

zawszekacperek napisał: > Jakim trzeba być baranem żeby całować w pierścień taki "autorytet" jak ten z Li > mburga, który pozwolił sobie na skromne mieszkanko za kilkadziesiąt mln Euro?. Nie ma zadnego obowiazku calowania biskupa, a nawet papieza w pieerscien. Biskup z Limburga

Re: Ofiara "postepu"

ja.nusz napisał: > Choroba psychiczna to też choroba - i u niego (niej) stwirdzono przecież, że je > st nieuleczalna. Ale przeciez warunkiem do eutanazji na zyczenie jest swiadome podjecie decyzji. Czy osoba psychicznie chora jest w stanie taka decyzje podjac? > On jest

Re:Mario

tematem sa EKSPERCI a nie wyniki sledztwa. > Bo ty tak napisałaś i tak kręcisz tym w kółko Macieju, z "miłości" za WSI. Bo takie sa FAKTY jakich Ty nie chcesz widziec. > Oczywiśce, bo jedynym kryterium dla ciebie jest to, że współpracuje z ZP. :) Dla mnie kryterium jest FACHOWOSC w

Re: Gdyby ktos mial jeszcze watpliwosci o co chod

astra18 napisała: > Nawet gdyby tak było w przypadku Kaczyńskiego to za to nie idzie się za kratki, > co najwyżej dostaje czerwoną kartkę od wyborców. > I proszę cię, nie przeceniaj tak moich możliwości w wysyłaniu ludzi za kratki, > od tego są odpowiednie organa:) A

1 2 3 4 5 6 7