wyszukiwanie zaawansowane
72 wyników w czasie 208 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nadchodzi sukces suksces PO

nic aby zapewnić obywatelom dostęp do energii elektrycznej. Napisz może co zrobiłby PiS - dopłaciłby z budżetu? :) -- "Religia jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają a i służba mniej kradnie" (Winston Churchill)

Re: Wniosek o upadłość Rzepy

> otu powstaje zysk firmy ? A może jednak społeczeństwo, dla dobra którego firma > powinna działać, bawet przynosząc straty ? Tak, tak, towarzyszu, prawidłowo roz > umujecie, dialektycznie. > > S. ================= Gdyby Manny wyraził taki pogląd w Uoszington D.C. to by go na

Re: chyba żartujesz matelot

właśnie. ================ Nie przesadzaj, Perła. Są takie sytuacje kiedy mężczyźni padają sobie w ramiona. Czy w każdym tego typu geście musisz doszukiwać się pedalstwa? -- "Religia jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają a i służba mniej kradnie" (Winston

Re: ale tow. Tusk powiedział, że liczy się

któryś z nich miał ciebie przytulić to którego byś wybrał? -- "Religia jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają a i służba mniej kradnie" (Winston Churchill)

Zdjęcia:

Re: Wczoraj ok. 22.30 w Polsat News newsem

Wyjątkowo odrażająca postać ten Waszczykowski. Gdyby PiS ( co nie daj Boże :) zdobył władzę zrobiliby go ministrem od spraw zagranicznych. -- "Religia jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają a i służba mniej kradnie" (Winston Churchill)

Re: moze facet był chory psychicznie ale

W szczególności przez ND i Gazetę Polską, salon 24 - medium internetowe, Radio Maryja i Telewizja Trwam. Czasem Rzeczypospolita z Wildsteinem i Semką i jeszcze takimi tam... Tak, media maja swój udział w eskalacji nienawiści. Wyobrażam sobie co by się działo, gdyby nie "obrońcy krzyża", którzy

Zaremba obarcza Platformę winą za upadek stoczni (początek wątku)

jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają a i służba mniej kradnie" (Winston Churchill)

Re: a nie :)

Gdyby to miało sie zdarzyć to obyśmy im kością w gardle stanęli.;) -- "Religia jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają a i służba mniej kradnie" (Winston Churchill)

Re: Leniuchy! Wszystko musze za was robic!

Gdyby był głodny to by o "dupie" nie myślał.:( -- "Religia jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają a i służba mniej kradnie" (Winston Churchill)

Re: Papież nas kocha

jola.iza1 napisała: > Do dedupy z takom miłościom, i wizytami takoż. Ano, jednakowoż uważam, że nie przybywając kocha nas bardziej niż gdyby przybył. -- "Religia jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają a i służba mniej kradnie" (Winston Churchill)

Re: ojciec majora Protasiuka

były dokumenty, laptopy, telefony komórkowe, a > co za tym idzie, były tajemnice naszego państwa. Tusk powinien natychmiast wysł > ać zastępy borowców aby otoczyli wrak samolotu i nie dopuścili Ruskich. > Gdyby Putin się rozbił w Polsce to Ruscy by tak zrobili. > Ale ten dupek, ta

1 2 3 4 5 6 7