wyszukiwanie zaawansowane
16 wyników w czasie 197 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Adopcja - mówić, czy nie....

Życzę Wam, żeby ta przyszłość nie była taka odległa bo z pewnością przeszliście już sporo trudnych chwil. Myślę, że najtrudniej jest podjąć decyzję a skoro już macie to za sobą to okres oczekiwania należy potraktować jak... ciążę. Gdyby ta "ciąża" miała się okazać nawet dłuższa niż

Re: dlaczego w Polsce filmy zagraniczne czyta le

Nie wyobrażam sobie, żeby można było nauczyć się języka oglądając filmy. Lektor jest doskonałym wyjściem. Gdyby go nie było to szkoda by mi było wgapiac się cały czas w telewizor a tak to sobie na drutach przy okazji porobię. Dubbing natomiast powoduje to, że człowiek nigdy może nie poznać

Re: Czy niewierzący powinni mieć wolne w święta ?

(rzeczywiście). Dziś Bóg daje bardzo dużo dowodów na swoje istnienie. Zjawisko sceptycyzmu to nie wynalazek naszych czasów (vide św. Tomasz). &#62;Tak naprawdę ludzie wierzą w to, że to co jest napisane w Biblii jest prawdą mimo, że nie mają na to dowodu.< Na jedne sprawy dowody już się znalazły

Zdjęcia:

Re: Pytanie natury formalnej:)

kuchennej pomocy a tak to nawet nie lubiła jak ktoś Jej się plątał po kuchni. Dobrze, że chociaz został po babci zeszyt z przepismi. Samodzielnie zaczęłam gotować po ślubie i zamieszkaniu w swoim mieszkaniu, w wieku 22 lat. Teraz wyobrażam sobie że mój mąż musiał mnie jednak bardzo kochać skoro

Re: Teściowa

grzebania w sypialnianej szafie to gruby nietakt. Jeśli ta kobieta tego nie rozumie to czarno widzę dalsze kontakty. Potrzebna natychmiastowa szczera rozmowa, Chociaż i tak będziesz tą, która buntuje jej synka.

Re: Nie miał taki facet ani przez chwilę wyrzutów

>Prokurator to moze sobie gadac co chce przed kamerami< Gdyby to był prokurator z Psiej Wólki to pewnie wyleciałby popisowo na twarz, ale że to prokurator generalny, poprawny politycznie, pajac pasujący do tego cyrku, to wolno mu wszystko? To jako >obywatelka powiem Ci, że nie

Re: Sprawa Alicji Tysiąc raz jeszcze.

należeć do kobiety bo dotyczy jej zdrowia i jej życia. Gdyby pani Alicja miała pieniądze to tak jak tysiące polskich kobiet usunęłaby tę ciążę w pierwszym lepszym prywatnym gabinecie. Wybacz ale tej sprawy nie można rozpatrywać niezahaczając o sprawę ideologii. Nie mogę pogodzić się z faktem, że

Re: Sprawa Alicji Tysiąc raz jeszcze.

przypadku nie powinna byc brana pod uwagę bo chodziło o oczy a nie narządy rodne. Nelsonek pyta: "Skoro specjalisci nie mieli nawet szans sie wypowiedziec to na jakiej podstawie Ty twierdzisz, ze pani Ala miala prawo do aborcji?" Wprawdzie pytanie było do "wdykry" ale ja odpowiem tak: Ja twierdzę

Re: Placek z grzybami

Gdyby tak jeszcze serek na to, to mogłabyś zdjęcie podpisać "Typowo polska pizza". Bardzo apetyczny ten placek a mój mąż jest właśnie na grzybach. Nie wiem czy o tej porze jeszcze dużo uzbiera ale na placek pewnie starczy. Odnośnie grzybów to zawsze gotuję. Nie wiem czy jest ku temu jakaś

Re: gdyby można cofnąć czas...

Może nie az tak bardzo ale żałuje pewnych rzeczy. Żałuję np, że nie wyjechałam z Polski. Tyle, że wtedy wyjeżdzało sie na stałe bez możliwości powrotu i nikt nie przypuszczał, że to się zmieni. Nie wiem jak za granicą potoczyłyby się moje losy ale teraz wydaje mi się, że zostając zrobiłam

Re: kot i piwi - szczególnie.

znajomego dziada. Gdyby sprzedal to wszystko za cenę taką, jaką dawał kupujący to starczyloby i na długi i jeszcze sporo by zostało. Sprzedał za połowę wartości a ta połowa nie pokryła nawet wszystkich długow. Znajomi zostali bez pieniędzy ale za to w dalszym ciągu z długami. Jak można bylo do tego

Re: piwi77

Nie rozmarzyłam sie bo gdyby mnie trafiła się taka "okazja" to by mi stanęła ością w gardle. Nie każdy jest hieną, ścierwojadem kupującym od komornika. Piwi, Ty po prostu nie znasz mechanizmu jak to się odbywa. Jest napisane w artykule, że cena oszacowania pochodziła z 2004 roku. Minęły