wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 347 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Totalna chała

Obejrzałam i tak, jak przypuszczałam, nie dowiedziałam się niczego nowego. Było kilka kawałków do śmiechu ale zaraz człowiek sobie uświadamiał, że to przecież działo się naprawdę a ta prawda to raczej tragikomedia. Jedno pewne. Pod względem szmirowatości "Polityka" "Smoleńskowi" nawet do pięt

Re: Ciągłe rozmowy o Bogu w pracy...

? tak szczerze.. < Przede wszystkim nie padło ani jedno słowo na temat polityki. Było o zachowaniu Kaczyńskiego jako prostaka o ego wielkim jak balon meteorologiczny, o jego pragnieniu podporzadkowania sobie wszystkich. Kaczyński nie ubliża inaczej myślącym Polakom dlatego, że jest politykiem ale

Re: Ciągłe rozmowy o Bogu w pracy...

Chamstwo, Droga Babo to nachalne narzucanie otoczeniu swojego światopoglądu. Jednak skoro to lubisz to szkoda, że nie znamy się osobiście, np. nie pracujemy razem :) gdyby tak było, to każdą wolną od zajęć służbowych chwilę wykorzystywałabym na opowiadanie Ci bajki o czerwonym kapturku bo to z

Re: SV a postawa męża

Korciu, Anthonka pisząc o starszym panu ma na myśli Twojego tatę, który nie zmarł przecież w wieku 28 lat. >Raczej powiem tak, że gdyby skłamała, ze ów syn żyje < Kłamac nie trzeba. Autorka też nie musiała kłamać, że brat żyje ale nie musiała też mówić obcemu człowiekowi o przyczynie

Zdjęcia:

Re: własna herbata

Niechże sobie babcia pije to, co przyniosła (nezależnie od intencji) chociaż ładnie byłoby gdyby przyniosła po torebce dla każdego ;) A tak w ogóle to babcia zachowuje się niegrzecznie. Czy przynosi sobie również herbatniczek do tej herbatki?