wyszukiwanie zaawansowane
95 wyników w czasie 323 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Pytanie mam

> Gdyby nawet katecheci byli wynagradzani jako nauczyciele z budżetu (czego nie j > estem pewna), to myślę, że byłoby to dowodem nie na ekspansywność Kościoła, a d > owodem na to, że Kościół słysząc od państwa, że obywatele w jakiejś gigantyczne > j liczbie pragną, żeby ich

Re: Diagnoza: skóra odwodniona

, żeby ci wepchnąć kolejne kosmetyki? Ze masz skórę w dobrym stanie? :) Nie słuchaj takich pań sprzedających cuda na kiju. Gdyby ci to powiedziała dziewczyna w stroju kurczaka w hipermarkecie, tobyś ją wyśmiała, a taki sam chwyt marketingowy w aptece okazuje się skuteczny... Przecież to tylko reklama

Re: Wędrujące książki

gustu, że zechce ją przygarnąć na własność. Bardzo mi brakuje czegoś takiego, jak te żółte pojemniki na zbiórkę niepotrzebnej odzieży. Gdyby tak można było gdzieś wrzucać przeczytane, ale nielubiane książki lub po prostu takie, do których już się więcej nie zajrzy... Nie mam czasu, sił i energii

Zdjęcia:

Re: Błędy i niezręczności językowe

druku. Tak się nie robi, bo w ten sposób kółko poprawki-redakcja-poprawki-redakcja można by powtarzać, jak to mawiała moja pani od fizyki, ad mortem defecatem. Sama miałam skłonności do takich poprawek w ostatniej chwili i wychodziły z tego straszne rzeczy (tekst "ulepszany" o 4 nad ranem tuż przed

Re: oficjalne nauczanie KK

> Myślę, że nawet spora grupa ludzi wierzących w istnieni > e Boga ma problem z przyjęciem prawd wiary określonych dla danego wyznania. Lub > miałaby, gdyby się nad nimi zastanowiła. Większość przechodzi nad nimi do porz > ądku dziennego i nie poświęca teologii dogmatycznej za

Analiza antyzachwytów

jest coś kul, super, dżezi, trendi i w ogóle buty spadają z wrażenia. Gdyby ktoś mi tak te książki zareklamował, a potem bym przeczytała, to... chyba bym była rozczarowana. A że podeszłam do Pratchetta właśnie jak do miłego czytadła, to się miło rozczarowałam i bardzo polubiłam. Nie wszystkie, ale

Re: Prokreacja bardzo absorbuje

są dozwolone od lat 16., żeby zafascynowany jedynie słuszną drogą życiową 10-latek nie uznał, że tak świat wyglądać powinien. Gdyby wypaczona wizja świata pani M. i szeregu jej bratnich dusz była dozwolona od lat 18, a najlepiej -- dopiero po ślubie i pierwszym dziecku :))) to przecież nie byłoby

Re: Dla historyków i tych, co znają mechanizmy hi

> I przy tak postawionej (jasno) sprawie nagle wychodzi nam, że życie wcale nie j > est sprawą nadrzędną. Właśnie to chciałam napisać. Zycie BYNAJMNIEJ nie jest sprawą nadrzędną dla ruchów zwanych niesłusznie "pro-life". W tych ruchach akurat życie liczy się najmniej -- życie matki

Re: Zaciskanie zebow podczas snu :/

Nie, to raczej nie jest spowodowane fizyczną wadą -- gdyby tak było, to leczenie byłoby proste, no a tak to trzeba się męczyć... -- Każde zdanie kończy nagłym mruczeniem i jeszcze się tym szczyci.

Re: Te ksiażki z 18 jeżycowej , które nadal lubię

powrotu rodziców. Tak więc dzieci, nawet młodsze od Idy (w wieku Lisieckich), BYŁY samodzielne. Niemniej, gdyby takie samodzielne dziecko zwiało z wakacji kochającej rzekomo rodzinie, to ktoś by jednak się tym zainteresował... -- Każde zdanie kończy nagłym mruczeniem i jeszcze się tym szczyci.

1 2 3 4 5 6