wyszukiwanie zaawansowane
70 wyników w czasie 270 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Golenie nóg i inne takie - na oczach faceta?

jul-kaa napisała: > Ja bym jakoś szczególnie się nie kryła, ale na pewno przy kimś "nowym" trudno c > zuć się tak swobodnie, jak przy wieloletnim partnerze, przy którym i bączka moż > na spokojnie puścić ;P Moim zdaniem niedopuszczalne. Ani ja nie puszczam bąków przed facetem

Re: czy ktoś na sali pali ?

aankaa napisała: > odnoszę wrażenie, że Pierwszalitera wyjechawszy z Polski na przełomie lat 70/80 > , będąc młódką, tak przesiąknęła "zdrowym" trybem życia przejętym od tambylców, > że zupełnie zatraciła kontakt z ludźmi, którzy mają nałogi, żywieniowe grzeszk > i, nie

Re: MOTYLEK - recenzja i pytanie do Ewy

nomina napisał(a): Tymczasem mam teraz coś takiego: w misce, zaraz za fiszbiną robi mi się ta > ka wystająca część biustu, jakby wypychał miskę, tuż za za tym biust się robi w > klęsły, jakby mi tam tkanki zabrakło ;) (gdyby był w tym miejscu szew, wyglądał > oby to, jakby mi

Zdjęcia:

Re: Ceny

kraj, masa kobiet z biustem, a brytyjskie marki są niszowe i drogie, droższe do francuskich. Gdyby Brytyjczykom zależało więc na ekspansji, to ta sytuacja wyglądałaby moim zdaniem trochę inaczej i już dawno więcej by się u Niemców działo. Nie zdziwiłabym się, gdyby te brytyjskie marki miały jakieś

Re: - ochota na żelki

milstar napisała: milstar napisała: > Kiedy ja naukowiec, na dokładkę umysł ścisły - wiesz, nie ma akcji bez reakcji > i takie tam ;) Gdyby to było takie proste, to każdy jadłby tylko, co mu dobrze robi, a tak nie jest. > To co, myślisz, że mogę je jeść (oczywiście

Re: Porada w ważnej życiowej kwestii

roza_am napisała: > A powinno się dać. Tzn. gdyby religia naprawdę trzymała się swoich założeń, to > powinno się dać. Skoro się nie daje, to coś jest nie tak. Ależ wszystko jest w najlepszym porządku i ta religia trzyma się swoich założeń. Założeniem religii katolickiej nie jest

Re: Chrzanic motylki!

roza_am napisała: > A to masz fajnie :) Tak sobie właśnie myślę, że różnice w nazewnictwie mogą wyn > ikać też z różnych doświadczeń. Zastanawiam się, czy Ty w ogóle doświadczyłaś k > iedyś takiego irracjonalnego zakochania, skoro tym słowem określasz prawdziwą m > iłość

Re: LWW - burleska, gothic, punk - sklepy online

Aha, rozumiem. Dlatego ja w celach bezpieczeństwa używam do zakupów internetowych karty kredytowej typu prepaid. Nie można obciążyć ją więcej niż sumą aktualnie załadowaną. A wersja paypalu wydaje mi się odrobinę monopolistyczna. W bezpieczeństwo hasła na ebayu i tak nie wierzę. Gdyby komuś

Re: Czy brafitterka powinna mieć duży biust?

uznanie nieproporcjonalnie wyższe niż w przypadku innych sukcesów, a jednocześnie chciałaby się od tego przymusu uwolnić. Tu bardzo trudno o wysoką samoocenę niezwiązaną z wyglądem i życie według własnych indywidualnych priorytetów. Gdybym ja była tak zaplątana, to wolałabym gdyby ktoś zamiast głaskania

Re: Maheda ma rację !

varietta_m napisała: > Oczywiście że razi i wkurza niesamowicie... Mam 155cm wzrostu i skracając spodn > ie przewężenie przeznaczone na kolana opiera mi się na łydkach więc część, że s > ię tak wyrażę "udowa" marszczy się i źle układa robiąc mi pod pośladkami niefaj > ne

Re: Dobry cel i obleśne środki...

realu jest jeszcze sporo kobiet do uświadomienia. > Naprawdę ? Bo ja mam wrażenie, że słyszałam o tym dziesiątki razy, zawsze to sa > mo i zawsze większość rad zupełnie do mnie nie pasowała (np. te co do narkotykó > w). Tak, ty słyszałaś, ale chyba nie uważasz, że każdy posiada

1 2 3 4 5 6 7