wyszukiwanie zaawansowane
335 wyników w czasie 286 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Apel Jasnogórski...

nie to nie tak :) jak ja nie obejrzę tv, to o jeden włączony odbiornik mniej, a ja bojkotuje, bo myślę, że gdyby nie ten szum medialny, nie byłoby sprawy <jednocześnie bawi mnie każda wiadomość o akcji "krzyż" - taka sprzeczność>. Skoro Ty już to widziałeś, to możesz się podzielić

Re: Kolejne kryterium... ;P

Facet "karierowicz" taki, jakim go opisałaś nie ma u mnie szansy nawet na znajomość a co dopiero na jakikolwiek związek. Natomiast gdyby teraz nagle mój mąż zaczął robić karierę w zawrotnym tempie, to myślę ,że bym go motywowała i przynajmniej przez długi okres czasu nie przeszkadzałoby mi to

Re: było o tym jak powiedzieć żonie.

no wiesz z kobietami trzeba delikatnie a mamy równouprawnienie, więc tak z grubej rury nie wypada. Miło by Ci było gdyby ktoś wyskoczył "gruba jesteś - schudnij" ? :P -- Umberto Eco- stosunek heteroseksualny to najkrótsza droga do śmierci; przecież nawet dziecko wie, że ma on na celu

Zdjęcia:

Re: na wesoło :)

hahhahaha :D -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i śpiewały jak słowiki. A tak to grzebią pazurami w ziemi. By:seth.destructor

Re: na wesoło :)

nnooo wiem znam kilka ale się wstydzę opowiadać :) z normalnych znam taki: Przyjeżdża na stację benzynową krasnoludek swoim malutkim samochodzikiem i mówi: - Poproszę dwie kropelki benzyny. A na to sprzedawca: - I co, może jeszcze pierdnąć w oponki? -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to

Re: kalambury u masona

chodź, klik na linka z pierwszego posta -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i śpiewały jak słowiki. A tak to grzebią pazurami w ziemi. By:seth.destructor

Re: kalambury u masona

byłaś tam przed chwilą :) -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i śpiewały jak słowiki. A tak to grzebią pazurami w ziemi. By:seth.destructor

Re: a może kalambury?

właśnie na 10 minut chociaż :) -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i śpiewały jak słowiki. A tak to grzebią pazurami w ziemi. By:seth.destructor

Re: cóż, nigdy nie próbowałem...

a to pomyliłam definicje. To nie polecam w takim razie a w ogóle jak można zasnąć podczas seksu??????? Paradoksalnie nie zasnę przez to w nocy -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i śpiewały jak słowiki. A tak to grzebią pazurami w ziemi. By:seth.destructor

Re: dobrze, a ja nie kocham juz zony.

. Jestem w stanie zrozumieć, że osoby nie kochające się zastępują uczucie byciem miłym w sumie jak się zastanowić, to w swoim otoczeniu mam taką parę. ps Wiedziałam, że był wątek, ale nie wiedziałam, że Twojego autorstwa :) -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i

Re: dobrze, a ja nie kocham juz zony.

czemu? takie podejście nie pasuje do idealnego świata? Tylko świat idealny nie jest, a prawda jest taka, że teraz kredyty wiążą ludzi na dłużnej i trwalej niż przysięga małżeńska -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i śpiewały jak słowiki. A tak to grzebią pazurami

Re: Pieszczoty u ginekologa

myślę, że tak i dodatkowo tworzy mi się obraz "o czym można pisać" :) -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i śpiewały jak słowiki. A tak to grzebią pazurami w ziemi. By:seth.destructor

Re: Pieszczoty u ginekologa

zajebiste pytanie!!! chyba post tygodnia -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i śpiewały jak słowiki. A tak to grzebią pazurami w ziemi. By:seth.destructor

Re: No i zdenerwowalam się!

:) zuch dziewczyna właśnie chodzi o to że Twoje Mazury, to był fajny temat, ale trafił na wojnę z adminami więc go usunęli jak leci :) -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i śpiewały jak słowiki. A tak to grzebią pazurami w ziemi. By:seth.destructor

Re: o czym nie można dyskutować?

jak słowiki. A tak to grzebią pazurami w ziemi. By:seth.destructor

Re: o czym nie można dyskutować?

halo halo to jest forum a nie czat w związku z tym nie wolno odpowiadać na pytanie innej osoby bezpośrednio nad tobą w drzewku. -- A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i śpiewały jak słowiki. A tak to grzebią pazurami w ziemi. By:seth.destructor

1 2 3 4 5 6