wyszukiwanie zaawansowane
64 wyników w czasie 177 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Nowy prezydent Bydgoszczy - toruniozerca (początek wątku)

czlowieka do dziennikarza bydgoskiego a torunskiego, przed wyborami i po wyborach. Prezydent Bydgoszczy wypowiada sie ze "sa glosy ........" o faktach nie mowi, on cos slyszal, tak jak nasz dyrektor MZD Glonek szlyszy ze 70% tych co z nimi rozmawia jest zadowolona z nowej organizacji na moscie, Szmak

Re: Warto czytać wpisy Małego co rządzi dużym

najlepsze teksty pokazujace wasza malostkowosc kompleksy glupote i nienawisc to moim zdaniem takie "Byd to metropolia Tor miasteczko" - tak pisalo na forum kilku i mysli jescze wiecej Rajd Brodnicki jest torunski a mistrzostwa siatkarskie odbywajace sie w Byd bydgoskie nie sa Takie wnioski

Re: no normalnie już nie mogę tego słuchać

przyznac nikomu racji, uznales sie sam kiedys za najwybitniejszego fachowca i nawet w to uwierzyles, a bredzisz, nawet w tak prostym temacie jak ten To co piszesz o tym przechodzeniu na pieszo przez most to wlasnie pokazanie twojej slabosci po wczesniejszym skompromitowaniu sie i wywnioskowaniu ze jest

Re: Skoro wszyscy krytykują, to ja pochwalę

ze przepustowosc mostu nie mogla sie zmienic. Tego samego oczekuje od Glonka. Niech poda jakis chocby naciagany argument ze moze byc lepiej. Poki co Glonek mowi ze mowilo mu tak 70% ludzi Glonek nie rozumie tego ze to zaden argument a na jego podstawie podejmuje decyzje To jest problem tego pana

Zdjęcia:

Re: Dwunaste!

> Gdyby mówiły prawdziwie jednym ghłosem to oczywiście tak. Teraz mówią jednym, t > oruńskim głosem a tak byc nie może. wy macie problem ze zrozumieniem idei metropolii i dlatego bredzicie poza tym przeczytaj sobie co mowia o tym inni zakompleksieni dla nich metropolia z Inowroclawiem

Re: Jedenaste. Nienawidzic Torunia

jest nisko > Miasto czyli kto? prezydent miasta czy np prezes TMMB zamiast wydawac pieniadze aby cos zrobic a plus wydaje kase aby zrobic kompromitujacy TMMB plakat > A tak proszę napisał stek bzdur pod j > eszcze głupszym tytułem i już w Toruniu jazda na forum. a jakbys

Re: szczęście w nieszczęściu

slusznie o tym ze miasto nie powinno tego odcnkach remontowac samo. Zupelnie inna sprawa byloby gdyby Nieszkawka i marszalek dorzucly po 1/3 kwoty > Minęły 4 lata a on nadal nie zamierza robić tej drogi. to co ty hecer w koncu chcesz Nieszawska, skrzyzowanie bezkolizyjne na Grudzidzkiej

Re:

ze ma takie priorytety. Poki co dowiedzielismy sie tylko danych z jednej strony. prawdziwa dyskusja na ten temat bylaby wtedy gdyby odpowiednik zwolennik spalarni mogl sie wypowiedziec. wtedy taki jak ja moze ocenic i sie ew za czym opowiedziec

Re: Jaka gruszka na wierzbie jest najwieksza?

zostana zrealizowane bo brak w nim nawet odrobiny sensownosci Natomiast pomysl PO to mrzonki. Pieknie by bylo gdyby to udalo sie zrealizowac ale - baza marsjanska powstanie na 99% w okolicach slabo zurbanizowanych bo taki chyba jest tego sens - aquapark w Toruniu nie powstanie a jak powstanie to na

Re: Toruńscy hokeiści sprawili dużą niespodziankę

Łazowy "Wspanialy mecz naszych zawodnkow. Prowadzili przez wieksza czesc meczu. Gdyby nie potworne bledy naszych obroncow mogloby byc zwyciestwo. Szkoda ze taki zespol wystepuje w 1 lidze a nie w PLH" Mozna pisac i tak i tak Ty uwazasz ze ta druga relacja jest prawdziwsza od mojej, masz do tego

Re: i to ma być przeciwnik Spółdzielni???????

> Ja to nawet rozumiem - gdyby była szansa by pomysł Zaleskiego sprzedaży tego ma > jątku za grosze storpedować, to bym głosował razem z Najbergiem. Jakbym wiedzia > ł, że sprawa jest przesądzona, a jest rok wyborczy, to bym się wstrzymał. buahahahahaha hecer jak zwykle w formie

Całbecki najlepszym kandydatem na prezydenta (początek wątku)

stanowisku prezydenta. On sie naprawde wypalil choc naprawde nie wiem od czego Dla miasta lepiej byloby gdyby Calbecki byl prezydentem zamiast marszalkiem. W sejmiku z zakompleksionymi i tak nie da sie zbudowac silnego wojewodztwa, jego inicjatywy sa ograniczane waskimi horyzontami politykow z miasta

1 2 3 4 5 6 7