wyszukiwanie zaawansowane
75 wyników w czasie 10 365 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: przegląd ważnych news'ów i przypomnienie

h wie kogo zdecydowanie nie powinien rozpoznać, a Prokurator Rzepa od 8mc staje na uszach co dzień na maila podsyłając mu nowe foty dyplomatów, którzy mogliby być na Siewiernym, gdyby tylko jakakolwiek służba w kraju wiedziała kto tam był. -- Wielkie miny robimy do siebie stale. Małe uśmiechy

CEHAWUAESTE

. Wiesz którym palcem? P.S. Tak a propos, pragnę przypomnieć wszystkim, że wypowiedzi LBSa o chwastach są niestosowne. A gwiazdki po literach 'g' i 'b' nie oznaczają tego co oznaczałyby normalnie, gdyby w ogóle, przyjmując hipotetycznie, miały coś oznaczać. Ale gwiazdek brak. Absolutny i

Re: lenistwo

", żeby połamać żagle. I w związku z tym połamanie wynika z zaniedbań armatora lub zalogi (choć tego głośno nie mówią). W każdym razie zarzut jest taki, że gdyby było gorzej to tak, a skoro nie było tak źle to nie płacą. > Dobra, to z innej beczki. Czy ty naprawde wierzysz, ze im sie maszt zlamal z

Re: lenistwo

. To nie jest prawda, Przycinek, zupełnie nie wiem skąd taki osąd. Przypuszczam, że jest wręcz odwrotnie: specjaliści od prawa w Polsce doskonale wiedzą, czym to by się skończyło: tzn roszczenia armatora holownika zostałyby zaspokojone, PZU wyskoczyłoby z gotówki, a Chopin nie miałby za co

Re: Co robić

ostrożnego sposobu pomnażania pieniądza? Czemu nie chcesz żeby inwestował w swoją firmę, ustalał sobie pensji, uczył się biznesowego know-how tylko polecasz mu inwestycje pasywne polegające na ODDAWANIU PIENIĘDZY INNYM? Nie dbaj tak o jego "bezpieczeństwo": Ci którzy wybierają bezpieczeństwo zamiast

Re: Vince w miare mozliwosci prosba o odp

nęcili mnie Thaiti. Znajoma zrezygnowała na kilka godzin przed wylotem, gdyby zrezygnowała na kilka dni przed pewnie przebookowałbym bilet i popłynął... Tak, mogłem tam być. A czytając to co pod newsem pomyślałem, że Kadi mówiąc o Polakach ma sporo racji

Zdjęcia:

Re: Bluzg w wykonaniu Emiliana Kamińskiego na Gen

Gdyby mowa ich była: tak - tak, a nie - nie, to powinna, od 20lat na całe gardło i bez przerwy. To, że z powodów koniunkturalnych tego nie robi z otwartą przyłbicą, to jeszcze nie znaczy, że komuną nie jest. To jest kryptokomuna, tak jak TW i KO byli kryptokomunistami, choć do PZPR nie należeli

Re: Myslenie zero-jedynkowe

narzuconemu systemowi upadlającego mój naród. Może też Pani sprowadzić sprawę do tęsknoty dziecka za pomarańczami i gumą do żucia, tak dla zachęty żeby było zabawniej i bardziej rechotliwie. > w przeciwieństwie do Ciebie, i podobnie jak Matka Kurka - myślę, że hrabia K. jest tylko > totalnym

Wizja...

strony państw surowcowych- po co produkować skoro i tak jest nadmiar kaski- ale w sumie to samo i tak przerabiamy gdy ropa zaczyna rosnąć, czyż nie? Za nadmiar kaski w ostateczności i tak można wybudować jakiś nowy Dubai, czy nowe wyspy...I to jest dopiero absurd. Może wreszcie komuś przyszłoby do głowy

Kilka uwag

politykę pieniężną(co prowadzi jak wiemy z filmu do collapsu) a kolejna robiłaby nadmierną inflację. To wcale nie byłaby zatem recepta na kryzysy, a renacjonalizacja podaży pieniądza nie spowodowałaby żadnej stabilizacji wzrostów. Problem z tym filmem jest taki, że pomimo trafnego opisu problemu

Re: Rebel do Banity

nigdy nie wymagał. Gdyby poprawność polityczna przesądzała, to Przycinek nie byłby adminem. Więc ta "władza" jest dość iluzoryczna,mimo wszystko myślę że to zależy od tego jak daleko kto się posuwa i na ile znajduje przychylność wśród pozostałych adminów. I tyle. I tak jest dobrze. > Odwrotnie

Nowy,ładniejszy haczyk

taktyka gry na Smoleńsk, nawet teraz to pusta droga. Zaostrzanie język > a wyrzuca PiS w stronę miejsca LPR, zaostrza język, rodzi konflikty. Dokładnie tak samo mówiono o teczkach, lustracji i szafie Lesiaka. Jednak wygrał pomimo całego straszenia. 3. > Zaostrzanie języka wyrzuca PiS w

O zdjęciu, racji stanu i JOWach

Nie zarzucaj mi "nie prawdy", SiP. Możesz sobie to sprawdzić- spróbuj odpowiedzieć na mój pierwszy post, pod ramką do wpisu będziesz miał cytat a link ukaże się zamiast zdjęcia. Link pochodzi z Gazety w artykule linkowanym na pierwszej stronie i wygląda tak

Re: Żelazna Stopa

> 3. Niską korupcję > 4. Infrastrukturę > ... > 101. Rozwinięte rynki kapitałowe. Mam wrażenie, że odwracasz kolejność. Gdyby było tak jak piszesz i "kapitał ludzki"-cokolwiek masz na myśli- miałby takie znaczenie to Chiny miałyby większą konsumpcję niż US a jest odwrotnie. Nie

Wartość realna a wartość nominalna

pojęcia inflacja a konkretnie rynku którego ma dotyczyć. Zamiast mówić o "zamordowaniu wątku" mógłbyś choć spróbować zrozumieć, że możemy z tym mieć kłopot. W jednym z postów zacytowanych przez Damkona podkreślam z resztą, że SAM MASZ Z TYM PROBLEM: inflacja tak, ale przecież stagflacja. Wydaje mi

Re: Hiperinflacja, stagflacja czy deflacja i co w

obrocie, tak, by obrót mógł trwać, a podstawa GDP nie spadała. Gdyby wziąć te 600mld i po jakimś okresie policzyć wzrost WSZYSTKICH wartości na rynku będących w obrocie okazałoby się, że gospodarka "wzrosła" o X razy 600mld, gdyż pieniądz w obrocie działa na zasadzie dźwigni: dochodzi kreacja pieniądza

BARDZO WAŻNY NEWS!!!

jeszcze taka opcja, że specjalnie został wytypowany aby obwieścić światu (czyli zrobić kontrolowany przeciek) i nadać newsowi charakter groteskowego żartu, stąd jakaś "Fundacja X". Tak, to zdecydowanie bardziej prawdopodobne. Obśmieją to w mediach i po odmowie nikt im nie wygarnie przed wyborcami: a nie

1 2 3 4 5 6