wyszukiwanie zaawansowane
77 wyników w czasie 273 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A ja nieśmiało przypomnę, że w Przemyślu

Żydom należy np. zakazać piastowania niektórych urzędów albo odebrać prawa wyborcze tak na wszelki wypadek, żeby na pewno nie zaszkodzili? > Oczywiscie, ze nie chce byc deportowany z UK ale gdyby OBYWATELE tego kraju ust > anowili takie prawo musialbym sie do niego dostosowac. Czasem

Re: No widzisz...

przemek.leniak napisał: > istotne żeby za te cztery lata nie czuć się tak jak po skończonej własnie kaden > cji > a to nie zależy od tego kto ale co zrobi... To prawda, ale istotą głosowania jest wybór i jakoś zdecydować trzeba. Przy czym, żeby jasne było - ja dobrze wiem, że

Re: Kandydat RC z komitetu RC

Gość portalu: mała pysia napisał(a): > Co tam jakaś prywatna, pewnie i wyborcza strona. O "powrocie do Macierzy" jak i > niepowrocie wypadałoby poinformować na stronie miejskiej. Tak jak o wstąpieniu > do Polski Plus. Gdyby dogadał się z PiS-em w sprawie wyborczego poparcia

Zdjęcia:

Re: Kolejne ofiary

, zlikwidować KRUS, branżowe przywileje grup zawodowych, dokończyć prywatyzację, usprawnić pozyskiwanie środków z UE. Jest mi obojętne, która partia zrealizowałaby taki program. Głosowałbym na nią, gdyby to zrobiła niezależnie od sympatii i antypatii politycznych. Niestety, nie widzę odważnego. Prawdopodobnie

Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego

Gość portalu: pysio napisał(a): > Wanda, rozpoczęłaś ten wątek i wszystko byłoby dobrze gdyby nie ten hak. Forum > jak sama nazwa wskazuje jest dla wiekszej społeczności a ty chcesz sobie z kimś > pogadać. Przecież od tego jest prywatna poczta. Nieraz jak czytam dialogi / a

Re: nooo! spodobało...

_aaa_ napisała: > Chyba bierze, cos mi lezy na biurku, ale boje sie zajrzeć. > Kiedys jednak bedę musiała, ech. O, to wrzuć koniecznie. Te bajki już mi się przejadły. > Powaznie sadzisz, że to moze przekornie wzbudzic zainteresowanie? > Że taki niby nikiforek poetycki

Re: Empi, dlaczego wyciąłeś Efa?

lat a odszkodowanie liczy się pewnie tak : ilość dni sraczki razy 45 zł. > Z tym że należy w celach dowodowych przedstawić codzienne zdjęcie miski klozeto > wej. A wystarczyłoby urealnienie systemu prawnego No to nie jest do końca tak. W USA sprzedawcy i producenci zabezpieczają się

Re: Nikt z PO i z SLD. Im dziękujemy.

Żuk żadnej z decyzji samodzielnie nie podejmował i nie podejmie. On tego po prostu nie potrafi. Owszem, gdyby miał dobrego szefa, sprawdzałby się znakomicie, ale to prezydent ma być szefem, a tak znów byłby Palikot, któremu na Lublinie zwyczajnie nie zależy, czyli decydowałby nadal

Re: Straż Miejska w Przemyslu sie nudzi ?

gdyby jednak pilnowali... > i upominali... A, w takich przypadkach oczywiście. Mogliby pilnować i karać mandatami. Ja pisałem o ustawianiu znaków wyłącznie w celu koszenia kierowców, a czarnych punktów tam, gdzie najwięcej wypadków. Z sygnalizacjami na skrzyżowaniach, gdzie ich wcześniej

Re: Już znaleźli:

Ludzie są nieźle porąbani. Wleźć tam z piłą mechaniczną, znieść krzyż pod skarpę i zostawić. Gdyby to na opał, to byłoby przynajmniej racjonalne, a tak - debilizm. -- Och, nigdy nie wątp w człeka prawego i szlachetnego. Taki zawsze coś spieprzy. Oczywiście wszystko w imię większego dobra

1 2 3 4 5 6 7